reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hello, faktycznie pusteczką zawiało;)
Mnie też nie było przez dwa dni, bo wyszywałam, a to sprzątałam, dzisiaj z rana okna myłam, szybkie ciasto upiekłam (salceson), nawet mi wyszło. No i zaraz biorę się do roboty, bo dziś chcę skończyć wyszywanie gorsetu;)
A u nas przepiękna pogoda, słonko..... Zresztą wczoraj też było ładnie;)

Kosmopolitan

ja też się denerwuję przed moim USG, również mam 7grudnia;) Będzie to już bodajże 21 tydzień. I może tym razem moje maleństwo się ujawni w całej swej okazałości.
Może i ja sobie powróżę...:rofl:

Dido

Nie przejmuj się, że dzidzia się nie ujawniła. Ale wiem jak bardzo już chciałaś, dokładnie tak samo miałam na poprzedniej wizycie, byłam prawie pewna, że już się dowiem a tu proszę, niespodzianki nie było. I tak muszę sobie jak Ty poczekać. Ważne że maleństwo zdrowe i dobrze się rozwija;)
W przyszłym tyg w środę idę do gin, już się doczekać nie mogę
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Faktycznie strasznie tu pusto ostatnio.
Mnie niestety dalej męczą mdłości, mam je głównie wieczorem a w dzień doskwiera mi brak apetytu, jak coś zjem to strasznie mi to ciężko na żołądku siada, mam nadzieje, że niebawem to się skończy, tęsknię za apetytem i liczę, że do świąt go poczuję :-)
W moczu mi wyszła niewielka ilość ketonów, mam nadzieję, że to dlatego iż za mało piję (staram się to już zmienić, boję się tylko, że skoro tak często biegam do toalety to co to będzie jak zacznę jeszcze jeszcze więcej pić :-)) a nie początki cukrzycy ciążowej.
Ja USG genetyczne mam już w piątek o 9:50 i też coraz bardziej się denerwuję przed tą wizytą.
 
Hej, może ktoś tu zajrzy i mi pomoże. Od wczoraj zaczęłam robić testy owulacyjne ( z Rossmana) wczoraj był 9 dc i wydawało mi się że była blada kreseczka ale bardzo blada , a dziś robiłam przed chwilą i nic tylko jedna.Coś chyba dziwnego nie? Owulację przewiduję ok.14 dc. Boli mnie trochę podbrzusze, ale ja tak mam na kilka dni przed.
 
No to teraz nadchodzi czas na usg u wielu z nas. Ja 7go tez mam i to juz ostatnie:szok:
Piranha to najpierw za Twoja dzidzie trzymamy kciuki tak? Oby zdrowiutka byla
 
Dzięki Aneczko! Stresuję się gdyż już 33 latka na liczniku a ponadto w rodzinie męża jest jedno dziecko z Zespołem Downa ...mam nadzieję, że Dzidzia będzie zdrowa (a pęcherzyk ciążowy już bardziej okrągły), w piątek zdam relacje co i jak ...a na jeszcze kolejnym USG pewnie poznam płeć o ile Dzidzia nie będzie wstydliwa jak u Dido :-D, muszę uzbroić się w cierpliwość (testy na płeć sobie odpuszczam gdyż czytałam, że ich skuteczność to 50% :-), podobno w moczu nie ma hormonów wskazujących na płeć dziecka, za to dowiedziono, że przy dziewczynce jest większy o około 20% przyrost hormonu HCG i pewnie na tej podstawie będzie można kiedyś szybciej określić płeć dziecka).
 
hej CioteczKi:)
Malo mnie ostatnio bo zaczelam juz porzadki przedswiateczne!
Wczoraj umylam okna w salonie w i kuchni, teraz zostala mi jeszcze gora, czyli wszytskie sypialnie.
powoli robie porzadki zeby nie zostac z tym na ostatnia chwile!
Z prezentami jeszcze do konca sie nie ogarnelam ale dla dzieci mam.
Dla meza mam juz pomysl.:)

Poza tym to bez wiekszych zmian. Aha Maksiowi wyszly dwie wielkie piatki dolne. jeszcze gora i spokoj. po ząbkowaniu:))))))

Trzymam Kciuki za wszystkie usg!!!!!
 
Czarodziejka
Powiedz no mi bo Twój Maksiu ma niecałe dwa latka no i rosną mu piąteczki, Mój ma prawie 2,5 i nawet się nie zapowiada na te ząbki, czy to normalne? A cały czas tak się ślini jakby coś miało być ale to już tak jest zawsze... Cały czas obśliniony...:( Może tak ma być....?
 
asiuniak85
jak sie slini to pewnie niedługo mu wyjdą...niektorym 5 wychodza w wieku 3 lat
moja Nadia miala wszystkie zeby do 4 w 9 miesiacu a 5 po roczku jej wyszly i powiem ci ze juz 2 zebow nie ma a w połowie plomby:) wiec lepiej dla twojego synkajak wyjda pozniej bo będą zdrowsze:)
 
Asiuniak- tak szczerze to nie wiedzialam ze 2 latki slinia sie przy zabkowaniu, ale moze to kwestia indywidualna.
Maksiowi natomiast zazwyczaj towarzyszy "kupa" ze 2 tyg robil rzadkie i mega smieradzace kupki, juz myslalam ze to alergia na cos..i wypatrzylam te 5-tki!
co do wieku i zebow uwazam ze nie masz sie co przejmowac ze wsio jest ok.!
Mojej szwagierki syn jest starszy od mojego macka 8 miesiecy i Macius w wieku 2 lat mial juz komplet zebow a jemu piatki wyszly dopiero kolo 3 lat, takze nie masz sie czym przejmowac!!!!!
 
reklama
melduje sie:tak:

dobija mnie ta pogoda- szaro, buro i ponuro:wściekła/y: nic sie czlowiekowi nie chce. ale czytalam ze tez tak macie, wiec to chyba nic nienormalnego:laugh2:
mysle ze dopiero zacznie sie tu cos dziac jak ktos nowy zacznie staranka i bedzie oczekiwal 2 kreseczek , no i kiedy zaczna sie terminy usg. juz sie nie moge doczekac:tak:
 
Do góry