reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha moj pecherzyk okragly nie byl na pewno, raczej jakis jajowaty.
Daria moi mieli podobny do tego pierwszego i faktycznie czasem jak dluzsza gorka to opierali sobie tam nozki. Popatrz dobrze na regulacje siodelka ,zeby bylo w miare niskie bo mala Ci nie siegnie. No i jak juz bedzie na dwor z nim chodzic to koniecznie kask bo duze prędkosci sie na nim rozwija;-)
 
reklama
NULLKA tak mi przykro :* ale widocznie taka wola Boża nic nie dzieje sie bez przyczyny...będziesz miała swoją kruszynke zobaczysz:tak:
DIDO pewnie już po :-)czekam na wieści:-):tak:
 
Hej :-)
Ja juz po.
Z dzidzia wszystko ok.
Rosnie jak na drozdzach.
Ale niestety nie chciala pokazac co ma miedzy nozkami.
Tak wiec,pozostaje czekac na nastepna wizyte do 16 grudnia.
Wtedy bede miala polowkowe.
Doktor bedzie dokladniej okladal dzidzie.
I wkoncu moze sie ujawni:tak:
Kurde,a taka mialam nadzieje,ze sie dowiem;-)

Zmartwilo mnie tylko to ,ze mam bardzo niskie cisnienie 100/60.

Daria-dokladnie tak sie nazywa kwas foliowy.
Mi lekarz przed starankami i do 12 tyg.ciazy kazak brac tylko Femibion.
Tam tez jest kwas foliowy i inne witaminki.
 
Dido to jest szansa na babeczke , co innego jak by od razu sie siusiak pojawil na ekranie;-)Tez pamietam ,ze bylam w tym czasie na usg i lekarz nic mi nie powiedzial na temat plci;-)
Daria to jest na tyle waskie ,ze w ogole nie utrudnia jazdy.U nas to sie sprawdzalo.
 
czesc dziewczyny. cos ostatnio tu pusto:szok:
ja przez ostatnie dni czulam sie naprawde nie najlepiej- w ciagu dnia zawroty glowy , wieczorami bylo mi bardzo zle na zoladku, bez wzgledu co wczesniej jadlam:crazy: uciazliwe. nic nie dalam rady nic robic, musialam lezec, a i to nie przynosilo mi ulgi. ale od 2 dni jest juz mi znacznie lepiej:tak:

tak pozatym to denerwuje sie zblizajacym sie usg genetycznym usg 7 grudnia.mam nadzieje ze moja kruszynka jest zdrowa jak rybka. im blizej badania to ja sie bardziej denerwuje.

aaaaaaaa i dzisiaj przyjaciolka namowila mnie na wrozby z racji wigili andrzejek i podobno akurat dzisiaj wrozby sie sprawdzaja;-) oczywiscie znowu obraczka nad brzuchem krecila sie w kolko. i pomimo ze to tylko zabawa to mi to znacznie poprawilo humor;-) dobrze choc przez sekunde miec nadzieje na coreczke:-D
 
dido weszlam specjalnie zeby sprawdzic jak po usg
i super ze wszystko ok
jesli sie nie chciala pokazac to napewno dziewczynka
a z cisnieniem mysle ze to nic powaznego bo ja tez takie pamietam czasami mialam
a teraz patrze ze w 28tc mialam 97/61
 
Dido ja cisnienie zwykle mam takie. Nie ma sie co martwic bo powodem do zmartwien jest wsokie cisnienie a niskie to zwykle taka uroda czlowieka.Moja mama np. ma cisnienie 90/50 a nawet 80/50 i tak cale zycie. Moja norma to 100/60.
 
reklama
:eek: A co tu taka cisza?
Dziewczyny meldowac mi sie tutaj szybciutko!!!!!
U nas dzisiaj szaro i buro ale za to zabieram sie za robienie pierogow ruskich wiec dzien minie w kuchni;-) Potem na basen z dzieciakami i dzien szybko zleci. Jutro na 13 ide czytac bajki do przedszkola , do Witka grupy. Wybralismy z nim jego ulubione opowiadania "Julek i Julka" Jesli nie znacie to bardzo polecam dla kilkulatkow. Przesmieszne krotkie historyjki opowiadajace o dwoch brojacych znajomych dzieciakach.
 
Do góry