reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daria, ja bym nie kusiła, przy planowaniu córki podstawą jest cierpliwość. Myślę, że jak zakwaszasz się tymi tabletkami to nie jest to tak drastyczne jak stosowanie globulek dopochwowych, zresztą to chyba twoje pierwsze opakowanie, wcześniej go nie stosowałaś. A kiedy miałaś ostatnie przytulanko, ?
Patrysia u mnie podobnie jak u ciebie to trzecie dzieciątko będzie moim ostatnim więc chcę zrobić dużo w tym kierunku aby zwiększyć prawdopodobieństwo by to była córka.
Nullka daj znać co u ciebie, myślimy o tobie.
Beatko ty stosowałaś omega 3, mam pytanko, jest teraz magnez z omegą 3 razem jak myślisz może być , czy lepiej osobno?


wczoraj wieczorem były ostatnie przytulanka :)
 
Daria czyli jak owulację przewidujesz w poniedziałek to odstęp około 3 dni- super dziewczynkowo. Nie ma co kusić losu, bo można przedobrzyć, a jak się zakwasiłaś to męskie nie mają szans. Ja też będę brała ten lacibios przez 10 dni. Trzymam kciuki, aby pojawiły się za 2 tygodnie dwie kreseczki:-)

Jaka tu cisza, spokój czyżby ostatki miały taka moc.....
 
Ostatnia edycja:
a czy bol piersi moze wystepowac przed owulacj bo teraz bardzo mnie zaczely bolec piersi;/ a testy owulacyjne robilam od poniedzialko o tej same porze i dopiero dzis wyszedl pozytywny...
 
patrysiu, może się skusze na ten test z kapusty i sody, ot tak dla zabawy :-D ...szkoda, że nie mogę zrobić testu typu Intelligender.
Troszkę się zmartwiłam bo wyczytałam, że pęcherzyk ciążowy powinien być okrągły a u mnie w 8 tygodniu wyglądał tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25f10a98b bd67418.html , lekarka niby mówiła że wszystko jest w najlepszym porządku (ta plamka po prawej to zarodek a po lewej to podobno odżywiające go ciałko żółte). Czy Wasze pęcherzyki ciążowe w okolicach 8 tygodnia były okrągłe?
 
Witajcie i przepraszam że się nie odzywałam ale miałam ciężki tydzień fizycznie i psychicznie.
Dziś wizytę miałam o 17:15 ale wyrwałam się na nią z imienin taty i dlatego dopiero teraz na spokojnie mogę napisać.

Cały tydzień myślałam o tej mojej sytuacji i nastawiałam się psychicznie na tą wizytę dlatego było mi dziś łatwiej przyjąć to do wiadomości chociaż tak to cholernie boli :(
MÓj zarodek obumarł i dziś już odstawiam duphaston i czekam na poronienie. Lekarz powiedział że po wielkości zarodka powinno się wszystko samo oczyścić bez zabiegu. BArdzo bym chciała uniknąć zabiegu i mam nadzieję że to się uda.
Zarodek tydzień temu miał 6,6mm a dziś już tylko 4,9mm :(
Pojawił się też pecherzyk żółtkowy wielkości 9mm co oznacza dużą patologie ciąży.
Lekarz sam mi dziś powiedział że dobrze że poczekałam ten tydzień bo teraz mamy pewność nie 100% tylko 1000% że ciaza jest nie prawidłowa. I że będę mogła spojrzeć w lustro wiedząc że zrobiłam wszystko co mogłam a natura i tak zrobiła swoje.
Także mam nadzieję że niebawem ponownie dołącze do planujących córeczkę i będę mogła jeszcze bardziej się przyłożyć do tematu, bo widzę że nowe osoby dużo wniosły do tego wątku .
Dzięki za wsparcie dziewczyny i za wszystkie słowa otuchy które były mi potrzebne.
 
reklama
Do góry