reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka, kospopolitan muszą być córeczki, nie ma innej opcji ja wierze w to całe planowanie i wy wszystkie jesteście potwierdzeniem:-)
Jagienka takiej dziewczyneczki jak Laurunia też bym chciała, jest przesłodka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny to jest ewidentnie sezon na dziewczynki:tak: dzisiaj sie dowiedzialam ze kolejna kolezanka bedzie miala coreczke (to juz druga kolezanka ktora ma pierwsza coreczke i chciala chlopka a badzie jednka coreczka:szok:). tej akurat nie pytalam czy celowala w chlopaka i czyt w ogole wiedziala cos o planowaniu.
malo tego- jedna kolezanka ktora jest w zaawansowanej ciazy i chodzi do szkoly rodzenia mowi ze ona jedyna na kilkanascie dziewcztn bedzie miala synka, reszta to coreczki:szok:
boje sie ze zarazlimit na dziewczynki sie wyczerpie i ja juz zalapie sie na wysyl chlopakow :laugh2:
 
Niech dziewczynkowa fala trwaaaa!!!!!!:-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No a tak poza tym to Dzien dobry;-)
Wiecie ja mam teraz to nagranie z Ninka i juz chyba z 5 razy ogladalam :-p Zwlaszcza fragment , gdzie widac plec. Czasem nie moge uwierzyc ,ze to bedzie coreczka i zastanawiam sie co by bylo jak by sie jednak urodzil synek. Chyba jestem nienormalna :sorry:
 
Witam i ja po wiszeniu nad muszla . Potem udało mi się zrobić ten test z sody. U mnie też nic się nie spienilo (jedynie było widać malutkie babelki jak patrzylam pod światło ale na wierzchu zero piany). Nawet jak zamieszalam coś tam się zbuzowalo opadlo i też zero piany.
I mam pytanie czy w tym teście trzeba tylko zalać moczem i czekać na reakcje czy trzeba zamieszac?
I zastanawia mnie to czy jest tu kto
zastanawia czy reskcja nie jest zawsze taka sama kto ma lub będzie miała synka i powstała piana ? Bo też mnie zastanawia czy w tym teście reakcja nie jest zawsze taka sama
 
Ciesze sie ,ze testy wam wyszly dziewczynkowo. Teraz tylko czekac az na usg potwierdzi sie babeczka;-)
Nullka ty juz pewnie jak na szpilkach czekasz na usg;-)
 
Ojjj tak oby do jutra. Mam nadzieję że bedą same dobre wieści i ujrzę na monitorze piękna fasolke z bijącym serduszkiem
 
Hej dziewczyny
Też zrobiłam ten test i wyszedł tak samo jak wczoraj, czyli w sumie bez zmian, lekkie bąbelki poszły do góry i malutka pianka.
Zaraz robię jeszcze test z kapusty i zobacze co wyjdzie, czy się potwierdzi to co ostatnio.
 
reklama
aneczko
koniecznie przeslij mi na e-maila jak mozna ten zapis Twoj, na pw wysle ci mojego e-maila

ja bylam tak pod wrazeniem tego 3/4D, ze nawet nie poprosilam aby potwierdzila plec:cool:
ale ide 1 grudnia to poprosze

ja sody nie robilam wiec nie wiem
ale trzymam kciuki :-)
 
Do góry