reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beatko dzieki, w takim razie jutro rano zrobie jeszcze raz i dam znac co wyszlo:tak:
a przypomnij, w ltorym Ty tygodniu robilas ten test?
ciekawa jestem jaka jest skutecznosc tego testu?

a w ogole kogos znacie komu test z kapusty badz z sody sie nie sprawdzil?
moja bratowa robila ten test z kapusty w mocno zaawansowanej ciazy i wyszedl jej taki dziwny kolor -niby bardziej wpadajacy w fiolet ale to nei byl czysty fiolet ani czysty niebieski. no ale podobno ten test z kapusty robi sie we wczesnej ciazy? no i wyszedl chlopak.
 
reklama
Jaka śliczna Laura. Do wycałowania. Może kiedyś też będzie mi dane wstawíć takie zdjęcia. Bardzo bym chciała...Ma ktoś tą chińską tabele?wkleicie tą której użyłyście?
 
Ostatnia edycja:
kosmopolitan z tego co pamietam to natan robila test z kapusty w 20tc i wyszla jej dziewczynka a urodzila Milanka
ja robilam ten test ok 9tc pozniej duzo razy jeszcze powtarzalam i za kazdym razem nie bylo reakcji
aha i jeszcze robilam te testy paskowe na ph co ktorys dzien rano
i za kazdym razem mialam ph 5-5,5 a duzo ich zrobilam bo chyba ze 150 ich mialam
a pamietam ze z chlopcami mialam ph ok 8
ale nie kazdemu sie to sprawdza
 
Tusia,Andziak-przyjdzie czas i dla Was :tak:
Jagienka ale slicznotka z coreczki. Laurusia taka pyzunia slodka. Ja tez juz chce moja!!!!!;-)

Cierpliwości,już na końcóweczce jesteś a teraz to lepiej się wyśpij ;-) ja nieprzytomna chodzę od paru dni,Lauruś wstaje z kurami a ja ledwo oczy mogę utrzymać...teraz też,zamiast iść do łóżka,siedzę i czytam :-p ale nie ma tego złego...wcześniej przygotowałam sobie na jutro obiadek,wykąpałam się i posprzątałam :tak:
 
JagienKo fajniusia ta Twoja córcia:))))
A jaka pucKowata..uwielbiam takie bobaski:) JejKu i tak szybko ci urosla...czas przy dzieciach bardzo plynie!

NullKo
jutro rano powtorzysz "sode" i zobaczysz ze efeKt bedzie dziewczynKowy...u Ciebie lalunia bedzie zobaczYsz!
 
:-) hehehe oczywiście rano robie test obowiązkowo :-) i sie zamelduje co wyszło .
Jak Czarodziejko tak mówisz to ........musi sie spełnić ;-) a przynajmniej mogłoby ;-) Ja w to wierzę bardzo.... niekiedy marzenia sie spełniają :-)
 
reklama
mulduje sie pierwsza po tescie z sody;-) nic a nic sie nie spienilo:tak:
wiecie co? zaraz mi w glowie zawroca te wszystkie kapusty, sody, kaledarze chinskie ze naprawde uwierze w coreczke.tylko ze potem jak sie okaze ze to chlopczyk to tym wieksze bedzie rozczarowanie:eek:
 
Do góry