reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zrobiłam przed chwilkę ten test i nie wiem.... na początku się nie spienił, dopiero jak potrząsnęłam ale to tak delikatnie, tylko po wierzchu. Betka78 pisała, że ten test się jej sprawdził i jej koleżance. Spienił się jak piwo.
Zobaczymy rano, poranny mocz jest całkiem inny;) Oby się nie spienił, hehe
 
reklama
Zrobiłam znów ten test, hehe. Cholerka i jednak się trochę zapieniło bez potrząsania, tak jakby lekki gaz podchodził do góry i się zapienił. Ojjjj mam przeczucie, że jednak będzie chłopczyk. Zresztą cały czas mam takie przeczucie, Wy też tak miałyście albo macie? Choć nadzieję zawsze mam;) W razie czego nie będę rozczarowana bo oczywiście rzecz jasna jestem przygotowana na tą ewentualność, hehe. Co ma być to będzie, sam jeden Bóg wie co nam jest pisane i trzeba się cieszyć z wszystkiego;)
 
Jagienka, ale masz śliczna córunie!!!! Jak UDA nam się zaplanować córeczkę to też będzie Laura:) Miała być jako pierwsza no ale jest Oskarek;)hihi

Widać, że mała zadowolona na chrzcie była a jest słodka jak Aniołek...:***

asiuniak
może jednak będzie dziewuszka....Trzymamy kciuki:*
 
caly dzien nie bylo netu wiec zżerala mnie ciekawosc cociekawego wydarzylo sie na forum;-)
wlasnie zrobilam ten test z sody. wiem ze powinin byc poranny mocz, ale bylam ciekawa. otoz nic sie nie spenilo, myslalam ze zero reakcji, ale jak bardzo sie przyjrzalam to widac bylo wewnatrz cieczy malenkie babelki:szok:
jka to ma tak naprawde wygladac? ma spienic sie widocznie, jak piwo, czy liczy sie jakakolwiek reakcja?

Laura jest mega slodka! sliczna ta Wasza rodzinka:tak: widac chrzciny byly udane:tak:
 
Mi się wydaje że chodzi chyba o to żeby nie spieniło się jak piwo , żeby nie było słychać syczenia a wydaje mi się że jakieś bąbelki to chyba mogą się pojawić byle nie takie jak w szampanie;-)
 
reklama
co do testu z sody to nie przygladajcie sie czy sa babelki
mocz musi byc i tylko poranny
i albo sie spieni albo nie
w ciagu dnia nie robcie bo wystarczy ze cos zjecie i bedzie inna reakcja


Jagienka sliczna Laura i tort piekny
 
Do góry