reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Z tego testu z kapusty znów wyszło to samo czyli kolor ciemny fiolet. Ale powiem Wam szczerze, że już głupieję od tych testów. Chyba już z tym skończę i muszę cierpliwie czekać, choć to czekanie cholernie mi się dłuży.:no:
 
nullka reakcja ma wyjsc w czasie lania moczu, nie czeka sie pozniej
to jest tak jak doswiadczenie, wiec u ciebie i kosmo dziewczynka jak nic
nullka wstaw sobie suwaczek bo nawet nie wiem w ktorym tyg jestes

a asiuniak moze powtorz test jutro bo z tego co piszesz byla jakas reakcja
te babelki i piana a ma nie byc nic
babelki moga byc ale tylko pod swiatlo jak sie spojrzy

ja tez tak jak wy glupialam zereszta dziewczyny pamietaja
mimo ze wszystkie gwiazdy na niebie mowily zedziewczynka ja nawet po usg nie wierzylam
i doszukiwalam sie ze moze byc to jednak chlopczyk
a siusiak sie schowal
teraz juz mialam potwierdzone 5 razy w tym jedno 4D i juz wiem ze na 1000% dziewczynka
i nic juz tego nie zmieni
 
nullko no to trzymam kciuki zebys juz jutro zobaczyla swoja fasolke i uslyszala bijace serduszko:tak: ja wlasnie w takim samym tygodniu poszlam pierwszy raz na wizyte i uslyszlama serduszko:biggrin2:
 
nullka ja również mocno zaciskam kciuki:**** Musi być dobrze!!!

Daj znać od razu jak bedziesz po USG!:tak:

Jej, ale fajne te Wasze domowe testy na płeć, jak byłam w ciąży nie szukałam takich info i wgl nie wiedz.ze moża coś takiego zrobic;) a szkoda .... Tym razem na pewno je zrobię;)
Jak tak Was podczytuje już nie mam ochoty dłużej czekać z ta ciążą hihi tylko już od teraz zacząć się starać;)

Dziś na allegro zakupiłam sporą ilość testów owu, jutro powinnam dostać okres wieć po będę testować i powoli poznawać swoje cykle;) mam nadz.ze mi się uda...
 
natusia301
W takim razie bierz się do roboty, hehe. I oczywiście 3mamy kciuki;)

Beatka 78
Może masz rację powtórzę, bo ja chyba to źle robiłam, Bo najpierw nasiusiałam do pojemniczka, a do drugiego dałam łyżeczkę sody i dopiero wtedy dolałam mocz. Na początku nie było żadnej reakcji dopiero po chwili zrobiła się ta mała pianka. Ale faktycznie jutro powtórzę, w ten sposób, że od razu nasiusiam do sody i zobaczymy.... Dzięki wielkie za pomoc... Ja już myślałam, że może zwariowałam na tle tych testów. Zrobiłabym jeszcze ten test co jest na allegro ale niestety jest dla mnie za drogi dlatego muszą mi wystarczyć tylko te testy naturalne;)
 
Poczekajcie poczekajcie - bo ja tez zrobiłam ten test tak że nie siusiałam od razu do sody tylko do pojemnika a potem nalałam mocz do sody.
To trzeba od razu na sodę???
Przecież to jasne że wtedy sie spieni - siusia sie pod takim ciśnieniem że czesto sam mocz sie spienia a co dopiero z sodą???
 
asiunia ja tez tak zrobilam- w jedym pojemniku byla soda, a do drugiego nasikalam, dopiero potem dolalam mocz do pojemnika z soda. gdybym sikala od razu do pojemnika z soda to nie wiem czy dopatrzylabym sie czegos;-)
a pozatym nullka ma racje- sikajac bezposrednio do pojemnika z soda i tak wszystko sie spieni pod wplywem duzego cisnienia
 
reklama
Dokładnie dziewczyny macie rację. No to chyba wszystko dobrze zrobiłam, i piany nie było od razu, żadnej reakcji w trakcie lania moczu, tylko później się wytworzyła jak zaczęła się soda rozpuszczać. Wam też tak, zwróciłyście uwagę? Ojjj chyba jestem już przewrażliwiona na tym punkcie, huuuuu masakra, heheh:szok::eek:
 
Do góry