reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
I znowu sama zostalam

Glodna jestem a ie chce mi sie isc do kuchni zrobic kolacyjke,bo nyny ide za jakas godzinke jak malego nakarmie i co tu robic :dry:

Dobranoc kobitki spijcie spokojnie;-)
 
Z tego co wiem to w tym kalendarzu chodzi o date poczecia dziecka czyli zaplodnienia.Mnostwo dziewczyn blednie odczytuje te kalendarze i potem twierdza ze im sie nie sprawdza.Ja akurat w calym otoczeniu znajomych i rodziny nie znam nikogo kto jak dokladnie sprawdzi i twierdzi ,ze sie nie zgadza.Duzo ludzi blednie czyta i odczytuja date urodzin dziecka albo zle patrza na swoj wiek.Trzeba patrzec na swoje lata SKONCZONE wtedy kiedy dziecko bylo poczete i miesiac kiedy bylo poczete czyli miesiac w ktorym doszlo do zaplodnienia.Moje 2 znajome oparly sie na tym kalendarzu plus metodzie owu i maja upragnione corcie.
 
Aaa dodam ,że kuzynka stosowala sama metode owulacyjna i urodzil sie chlopczyk zamiast dziewczynki(owu byla po 4 dniach od wspolzycia) Potem dowiedziala sie o kalendarzu i z niego wyszlo ,ze w tamtym miesiacu nie mogla miec dziewczynki;-)
Niby patrze na to z przymruzeniem oka ale chyba cos w tym jest.
 
Co ja widze takie pustki tutaj,nikogo nie bylo
229.gif
 
Ja tylko na chwilke zameldowac ze zyje. Moj macius chory. od wczoraj goraczkuje w granicach 40st, zbijamy temp na zmiane paracetamolem i ibuprofenem, to sie zbija do ok 38st i rosnie, tak, ze co 4godzinki musimy dzialac...Jestem zmeczona nocka, caly dzien w pracy myslalam o synku wiec psychicznie tez padam...ciekawe co za cholerstwo go zlapalo...a oprocz kataru nic mu nie jest...

Milego wieczoru!

Moze zrob mu chlodna kapiel.Napusc do wany wode tak aby miala tyle stopni co ma Macius a chwile pozniej dolewaj po trochu chlodna wode,u nas zawsze pomaga pozniej tempka nie rosnie...Buziaki dla synka
 
Witam sie przedpoludniowo a tu tu tyle napisane ze nie wiem czy dam rade nadrobic,wiec najpierw wypije
coffeebath.gif
a pozniej was poczytam hihi
 
reklama
Czesc Royanko biedny Macius zeby szybko mu przeszlo...

Wczoraj wyjatkowo wczesnie poszlam spac zazwyczaj klade sie ok 1:00-2:00
47b20s0.gif

Ja o 7:00 musze byc juz na nogach bo szykuje chlopakom sniadanko przed szkola ,pije kawe i odprowadzam ich do szkoly...

A wiec zycze zdrowka,dobranoc,ja jeszcze
character0114.gif
bede zagladac
146fs96171.gif
 
Do góry