reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam Was poznym rankiem...

U nas cala noc padalo,teraz wychodzi sloneczko wiec pozniej wyjdziemy na spacerek.
T ma dzisiaj wolne i pojechal zalatwic pare spraw nie cierpiacych zwloki.
Kuba czuje sie juz dobrze,wiec poszedl do szkoly.
Dzisiaj bylo spokojnie,sasiadka chyba byla skacowana i nie miala sily na balange po poprzedniej nocy,tylko ja mialam problem z zasnieciem... nie moglam usnac,krecilam sie w lozku,dopiero zasnelam o 3:00.I tak oto nastal kolejny dzien.
 
reklama
To chyba chodzi o datę narodzin dziecka. Jednak nie kierowałabym się tym kalendarzem tym bardziej że sa 2 wersje i w każdej jest napisane inaczej.
 
Dzien doberek:-D

Sloneczko za oknem a jednak chlodno jest...

mikusia co tam u ciebie?mam nadzieje ze @ nie przyszla...

A reszta dziewczyn gdzie sie podziewa???pisac mi tutaj hihi

ide malemu dac jogurcik bo sie dopomina ;-)
 
cześć Dziewczyny
28 dzień cyklu i okres:sorry2: Więc przed nami 2 cykl starań:tak:Teraz bardziej się przyłożymy do sexu w dni płodne:tak:

Przykro mi,ja tez cos nie bardzo wierze ze w tym cyklu sie uda a tak chcialam zostac pazdziernikowka,no nic zobaczymy

A co ogolnie slychac ?,wogule dziewczyny sie pochowaly
l034.gif
 
Witam dziewczyny:-).Dawno mnie tu nie bylo-nie miala neta:wściekła/y:,przez te pogody pozrywalo kable.Ale juz jestem:tak:.
Kochane,ktora z was mi powie jak to z tymi testami owulacyjnymi przy planowanu corci. Kiedy nalezy stopnac,jak kreska jest jasna-czy wtedy jeszcze mozna.?????????
Na razie tylko testuje-ale kwiecien tuz tuz.

Edyta01 tez planujesz corcie???
 
Z tego wszystkiego co tu czytalam mysle, ze najlepiej jest po prostu wspolzyc przed owulacja, jesli chcialoby sie miec dziewczynka. Chyba to jest najbardziej potwierdzone na tym forum. I tak wlasnie ja zrobie. Juz za kilka dni :)
 
Witam dziewczyny:-).Dawno mnie tu nie bylo-nie miala neta:wściekła/y:,przez te pogody pozrywalo kable.Ale juz jestem:tak:.
Kochane,ktora z was mi powie jak to z tymi testami owulacyjnymi przy planowanu corci. Kiedy nalezy stopnac,jak kreska jest jasna-czy wtedy jeszcze mozna.?????????
Na razie tylko testuje-ale kwiecien tuz tuz.

Edyta01 tez planujesz corcie???

Czesc dido trudno to nazwac planowaniem hihi tzn bedziemy probowac a czy wyjdzie to wielka niewiadoma:-D ja dzisiaj mam 1 dzien sluz plodny i bedziemy dzisiaj dzialac bo szacuje ze owulacja bedzie u mnie w czwartek ale to wielki znak zapytania ??? czy dobrze mysle:-p gdyby tak bylo to duza szansa na dziewuszke...

A testy owu za bardzo sie nie znam ale z tego co pisaly dziewczyny ze jak pojawi sie kreska druga taka ciemna jak testowa to owu bedzie w ciagu 48-72 godz czyli 2,3 dni po zrobieniu testu,wynika z tego ze na dziewuszke trzeba dzialac od razu po pozytywnym wyniku i pozniej trzeba sie wstrzymac z przytulaskami:-p chyba nic nie pokrecilam:dry::-D a najlepiej przytulac sie jeszcze przed pojawieniem sie pozytywnego testu owu hihihi

Witam cie Royanko,nasza zapracowana mamusiu jak chlopaczki?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jakos za bardzo się nie rozczarowałam... Liczyłam sie z tym... Ja juz nic nie planuje ani płci, ani miesiąca urodzenia. Przekonałam się, że życie jest takie przewrotne, że szok... . Ostatnio sama doświadczyłam, że nigdy nie mów nigdy... i nie ma rzeczy niemożliwych
 
reklama
Dziewczyny jakos za bardzo się nie rozczarowałam... Liczyłam sie z tym... Ja juz nic nie planuje ani płci, ani miesiąca urodzenia. Przekonałam się, że życie jest takie przewrotne, że szok... . Ostatnio sama doświadczyłam, że nigdy nie mów nigdy... i nie ma rzeczy niemożliwych

Ja tez sie nie nastawiam jak wyjdzie to dobrze jak nie to trudno,bo pozniej
najgorsze jest rozczarowanie jak nie wyjdzie:dry:

T dostal propozycje innej pracy ale jeszcze musimy pomyslec hmmm ciezka sprawa haha
 
Do góry