reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jagienka,pewnie mina po pierwszym trymestrze te mdłości.:tak:
Ja niestety oprocz mdłości,cała ciaze wymiotywałam.Od pierwszego dnia jak sie dowiedziadłam do konca.:wściekła/y:
Moj lekarz powiedzial,ze przy blizniakach.,w dodatku meskiej plci-tak czesto jest-za duzo hormonow.....itd.
Nie najlepiej wspominam samopoczucie....ale bylo warto troszke sie pomeczyc-dla moich skarbow:tak::-)



Zycze wam dziewczyny milego dzionka.
 
reklama
Jagienko wspolczuje mdlosci ja je mialam tylko w ostatniej ciazy,na szczescie minely w 3 miesiacu ,mam nadzieje ze i tobie minie szybko ;-) wazne ze dzidzia zdrowa :tak:
 
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy...wiem że to minie ale ja taka niecierpliwa jestem...
Royanko,współczuję,chyba nie ma nic gorszego jak choroba dziecka,ta bezradność w obliczu której stajemy..tak niewiele możemy pomóc naszym skarbeńkom żeby ulżyć :-(
Mam nadzieję że Maciejek szybciutko wróci do zdróweczka,też na twoim miejscu podałabym antybiotyk,gorączka jest potrzebna ale nie jak trwa aż tyle czasu :confused:
Mnie boli dzisiaj gardło i głowa i wogule jestem jakaś taka do d... Czuję się gruba,brzydka i nikomu nie potrzebna :zawstydzona/y: wiem,wiem...hormony :sorry2:

Ps.dopiero dzisiaj dojrzałam że Ty ze Szczecina jesteś,to blisko mnie :tak:
Miłego wieczorku dziewczynki i spokojnej nocki już,ja zaraz zmusze się do wypicia mleka z miodem i zaraz jak tylko odprawię chłopców do łóżek,sama też wskakuję pod kołderkę...kurcze...nawet nie ma kto ogrzać czy wymasować plecy :-( ojj,znowu się żalę...papap
 
Dobranoc
spioch.gif
 
Dzieńdoberek :happy:

Dzisiaj jak na razie dopisuje humorek,zjadłam z chłopakami pyszne tosty i poleguję teraz przed tv i kompem ;-) jak tak dalej pójdzie to za parę miesięcy łatwiej mnie będzie przeskoczyć jak obejść :-p

Jagienko, dobrej nocy!
Ja dawno zauwazylam, ze blisko siebie mieszkamy :)))

To może kiedyś jakiś kawulec czy ciacho? :rofl2:

Jak mija niedziela?
 
Royanko,kurujcie maluchy :tak: oby było już tylko lepiej...Autko mam i jak najbardziej korzystam,jako że jestem na co dzień sama-błogosławię ten wynalazek :-D
Edytko,cieszyłam się dobrym nastrojem do teraz,nawet w niedzielę moja teściowa potrafi zepsuć mi humor...wrrrr :wściekła/y: Do tego musze wyjść z domu bo nie mam chleba....a tak mi się nie chce...
Do szału doprowadza też mnie moja twarz :angry: od tego duphastonu mam ją całą w wypryskach...jak nastolatka w okresie dojrzewania,pod skórą "kaszka" i do tego ropne wypryski,najbardziej na linii włosów...nawet puder nie pomaga bo wyglądam jeszcze gorzej :-( nie mogę się doczekać aż będę mogła przestać brać to świństwo :no:
 
Jagienko, jeszcze kilka tygodni i wypiekniejesz :)...

Mam nadzieję :-( wiecie,nie zrozumcie mnie źle,będę brała te tabletki ile będzie trzeba,wiem że to dla dobra dzidziusia tylko te skutki uboczne nadszarpnęły i tak moje mierne już poczucie własnej atrakcyjności...

Ja autem nie jezdze. Prawko mam ale nigdy sama nie jezdzialm, a po miescie wcale :/ Ale ja nie zdawalam prawka w szcz tylko w jeleniej Gorze i nigdy nie czulam kierownicy...

Wiem ze ciężko się przełamać,sama tak miałam,prawko zdałam cztery lata temu a dopiero od nieco ponad roku mam autko i sobie śmigam :happy: początki były mega trudne,nabawiłam się prawie depresji,histeryzowałam,nie mogłam,jeść,spać ani funkcjonować normalnie...serio :szok: teraz chce mi się z tego śmiać że za każdym razem kiedy wsiadałam do samochodu, miałam najczarniejsze myśli,trzeba po prostu nabrać pewności siebie i wyczuć auto,wszystko inne przyjdzie samo w miarę zdobywania doświadczenia :tak:
Jednak niestety,każdy kto jeździ w Polsce wie że zasada ograniczonego zaufania w stosunku do reszty użytkowników drogi (nie wyłączając pieszych) to podstawa, No i te dziurawe drogi :wściekła/y:
W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie "potrzeba matką wynalazku",zostałam z chłopcami sama i jako mobilnej mamie jest mi o niebo łatwiej :tak:
Wierzę że i Ty kiedyś wsiądziesz,ale nic na siłę,po prostu przyjdzie dzień kiedy się wkurzysz że masz prawko a nie jeździsz,a jak zaczniesz to się przekonasz że nie taki diabeł straszny :happy2:

Ja nadal sie martwie, bo macio nadal goraczkuje...po 16tej dostal znowu powyzej 39st...kurcze, juz chce aby antybiotyk zadzialal...ale pwenie ze 2-3 dni mina.

Milego wieczora...

Moja lekarka mówi że trzeba doby żeby antybiotyk zadziałał,także główka do góry :tak: i dużo zdróweczka dla Maciusia!!

Ja właśnie pożegnałam gości i kurcze...albo się starzeję albo to przez ciążę ale strasznie mnie zmęczyli :baffled:
 
O tak,właśnie przymierzam się do cowieczornej laby ;-) zaraz zrobię sobie herbatkę z cytrynką i poczytam książkę :tak:
To prawda,samej z dwójką dzieci nie jest łatwo,zwłaszcza w tygodniu,kiedy tyle obowiązków ale nie narzekam,mam bardzo grzeczne dzieci,wszystkim chcącym synka życze takich chłopców jak moi :-)
Miłego wieczorku i dobrej nocki :happy:

Ps.zładłabym sobie gofra...:rolleyes:
 
reklama
Ho Ho Ho ale tu ruch az jestem zdziwiona i pelna podziwu :-p

Caly dzien spedzilam z rodzinka,bylo bardzo wesolo dawno sie tak nie usmialam ;-)

Milego wieczorku
 
Do góry