reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witaj Kinga oj tak watek odzyl,teraz jest tu ruch jak na Marszalkowskiej
cancan.gif


Dzisiaj jedziemy na zakupy,bo trzeba lodowke zapelnic,bo dzieciaki maja taki apetyt ze wszystko znika w mgnieniu oka
meatballs.gif


Royanko jak Macius jest jakas poprawa?
 
Witam dziewczyny.!!!
A propo spania, ja to sie dzis nie wyspalam.:-(
Kacperka cala noc bolalo uszko, wiec poszlsmy do lekarza.Biedulek ma zapalenie ucha srodkowego.
A Karolek rano zaprotestowal,ze nie chce sam isc do szkoly.
Oni wszystko musza robic razem.Trudno bylo ich rozdzielic.
Ale w koncu poszedl sam.:biggrin2:Przyszedl ze szkoly i powiedzial mi tak,mama mnie tez boli uszko i nie pojde do szkoly,co.Slodko udawal, smiejac sie.Ach te dzieciaki,co one jeszcze wymysla??:-D
Dobrze ,ze mamy weekend.

Milego popoludnia!!!
 
Witam dziewczyny.!!!
A propo spania, ja to sie dzis nie wyspalam.:-(
Kacperka cala noc bolalo uszko, wiec poszlsmy do lekarza.Biedulek ma zapalenie ucha srodkowego.
A Karolek rano zaprotestowal,ze nie chce sam isc do szkoly.
Oni wszystko musza robic razem.Trudno bylo ich rozdzielic.
Ale w koncu poszedl sam.:biggrin2:Przyszedl ze szkoly i powiedzial mi tak,mama mnie tez boli uszko i nie pojde do szkoly,co.Slodko udawal, smiejac sie.Ach te dzieciaki,co one jeszcze wymysla??:-D
Dobrze ,ze mamy weekend.

Milego popoludnia!!!

Dido Ty to masz wesolutko,ze swoimi chlopcami
pillowfight.gif


Zdrowka dla Kacperka
 
jak tam po dniu Babci? :)))
my własnie po goścince... było milutko..
Jutro bal karnawałowy Filip ma i spotkanie z Mikołajem! :D podekscytowany na maksa jest
 
jak tam po dniu Babci? :)))
my własnie po goścince... było milutko..
Jutro bal karnawałowy Filip ma i spotkanie z Mikołajem! :D podekscytowany na maksa jest

My nie obchodzimy takich uroczystosci,a babci juz nie mam:-(

A co tam ogolnie u was dziewczynki?Bo mam smaka na KFC i T pojechal mi kupic zestawik :-) zaraz bede delektowac sie ich smakiem mmmm :-p
 
Moze jakis wirusek maly zalapal?dobrze ze troszeczke lepiej,bo najgorzej jak dzieciaczki choruja...

Ja usypiam malego,ja go klade a on wstaje :-)o kupsztala strzela trzeba go przewinac :zawstydzona/y::tak:
 
Mozna powiedziec ze zostalysmy same,ale mam nadzieje ze reszta dziewczyn sie zmobilizuje i znowu bedzie tu pisac,wtedy urzadzimy imprezke
za2.gif
 
reklama
Nie ma jak BB ;)

Szkoda tylko, ze reszta dziewczyn znikla...
Ciekawe co u jagienki...ostatnio byla w szpitalu a teraz znowu sie nie odzywa..Mam nadzieje, ze wszystko ok...

Royanko,jestem....tylko że czuję się fatalnie :sad:
Od wczesnego południa do późnego wieczora a właściwie nocy męczą mnie mdłości :no2: nie zwracam co prawda ale strasznie to męczące i irytujące bo do niczego się nie nadaję...byłam nawet u prywatnej ginki żeby zasięgnąć porady innego lekarza,ona mi tylko potwierdziła że ten duphaston który musze brać przez wzgląd na tego krwiaka może i najprawdopodobniej potęguje mdłości :-(
Dzidziuś ma się dobrze,ma już 8 tygodni i 13 mm ale ja chodze jak struta,zupełnie jakby ktoś mi odebrał siły i chęci wogule do życia...wiem,wiem jak to brzmi,mam nadzieję że minie po pierwszym trymestrze,musze uzbroić się w cierpliwość przynajmniej na te 4-5 tygodni.
Tymczasem wszystkim staraczkom przesyłam ciążowe fluidki i życze owocnych staranek ;-)
 
Do góry