reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny kilka dni nie czytałam forum i tyle mnie ominęło!

Paula kochana Ogromne Gratulacje!!! Ale mnie zaskoczyłaś! Karolek prześliczny, buźka cała mamusi, słodziak! :-) Wszystkiego najlepszego dla Was! Ściskam mocno!

Aaaaaa ciągle jeszcze jestem pod wrażeniem tej wiadomości...:-)
 
reklama
Gosiu dzięki wielkie :) I dla Kacperka spóźnione ale szczere życzenia z okazji 8miesięcznicy :)

Kiki z tymi ząbkami to nie ma reguły, Sebuś ma koleżankę z osiedla starsza o 2 tygodnie i nie ma jeszcze ani jednego zęba, ale za to już pełza na całego, a Sebek nie, ale Sebek siedzi a ona nie, hehe więc nie ma co porównywać, widać jak dzieci różnie się rozwijają - ale każde w najlepszym dla siebie tempie :)
 
Pyszczku masz racje ze nie ma co dzieci porownywac..moj sie narazie zatrzymal na dwach zebach ale za to chodzi juz na czworaka i wstaje przy wszystkim co sie da..a szchody i wspinanie sie po nich to ulubiona rozrywka...przed chwila musialam schody poobkladac duzymi podchami aby nie wchodzil...
 
potwierdzam ze nie ma co porównywac dzieci, poniewaz kazde ma swój indywidualny czas na wszystko: na ząbki, siedzenie, raczkowanie itp
ja mając dwoje dzieci widze jak kazde z nich inaczej sie rozwija...tzn ze np Maksio mając 4 miesiące potrafil sie juz przekrcic z plecków na brzuch a Maciej dokonal tego po 7 miesiącu!!!! wiec mysle podobnie ze takie patrzenie ze dziecko kolezanki umie to a moje to- nie ma zadnego znaczenia!!!!!!:)
____________
jakiegos mam dzisiaj lenia, a tyle jeszcze jest w domu do zrobienia!!!
9.png
 
Witajcie!
Dawno mnie tu nie było a tu
Paula już rozpakowana-GRATULACJE KOCHANA!!!
Mam nadzieję,że teraz będę zaglądała bo udało nam się kompa uruchomić po długich próbach,nie ponadrabiam bo dużo tego.
Kubuś ma już dwa ząbki,teraz próbuje sam siadać,za bardzo mu to nie wychodz ale ćwiczy uparcie,zakońvczyliśmy etap szczepień następne na roczek.Piotruś to spoważniał,uspokoił sie trochę no i tak sobie żyjemy,muszę się pochwalić,że dostałam się na studia,mam tylko wątpliwości czy podołam z dwójką dzieci,pozdrawiam Was serdecznie!
 
WITAM:-)
AGNIECHAK witaj po dłuższej nieobecnosci gratki:-)
KASIUNIA ja chyba nie bardzo rozumiem:baffled:przed @ to już nic jak czekac na tą @ lub na testowanko bo są dni niepłodne i zajsć w ciaże to można tylko i wyłącznie w dni płodne które sa po @ a dokładniej niekiedy 3-4 dni od skonczenia@ jeśli sie nie myle bo teraz też mi sie juz troche zapomniało:-p:zawstydzona/y:i jak chce sie na dziewczynke to tak 3 dni przed owulką a chłopca w owulke:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasiunia mi się wydaje, ze niestety to zależy tylko od naszych i męża genów :p mysmy celowali na dziewczynke i jakos wyszedł ptaszek :p wiec niestety materiał genetyczny męża jest silniejszy niz moj. Natomiast moze byc tak, ze jak zdecydujemy sie na drugie dziecko moze byc dziewczynka. Moj mąż ma brata a ja siostre wiec jest równowaga i wygrywa silniejszy bez względu na to kiedy dochodzi do zapłodnienia :) Natomiast przed samą @ nie ma co bo tak jak Patrysia pisała, aby zajść w ciąże musisz mieć dni płodne a one pzrecież nie trwają cały cykl.
 
Witajcie dziewczynki :-)

Dziękuję Wam bardzo za gratulacje, pozdrowienia i wszystkie miłe słowa :-)

Wczoraj po południu wróciliśmy z Karolkiem do domu :tak: mieliśmy wyjść w niedziele ale Karolek dostał niewielkiej żółtaczki więc wyszliśmy w poniedziałek. Karolek ma się dobrze, ładnie ciągnie cyca a ja mam dużo pokarmu tak że musiałam sobie odciągać! Ja dochodzę do siebie ale wiadomo że po cc to dłużej, bardzo ciągną mnie szwy, ale przy Karolku wcale o tym nie myślę ;-) tylko jak śpi a ciągle śpi :happy2: to ciężko mi coś zrobić. Dobrze że mój M jest do końca miesiąca jeszcze w domu :tak: Cieszę się bardzo że mam już swoje drugie szczęście przy sobie :-) a i Karolek wcale nie jest wcześniakiem bo jak się urodził to zaczęłam 37 tydzień a to już jest ciąża donoszona :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :happy2:
a tutaj zdjęcie Karolka już z domu :happy2:



Buziaki :*
 
reklama
Paula jaki cudny - przecudny :tak::tak::tak: Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - nic nie wiedziałam:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry