reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ps. dopiero teraz dojrzaam, ze w grupie zamieszczacie zdjecia...tutaj juz nie? Moze tez powinnam je usunac...
To już zależy od każdej osoby indywidualnie czy chce dodawać zdjęcia tutaj (gdzie oglądają je wszyscy z bb) czy chce dodawać zdjecia na zamkniety (gdzie widzą zdjecia tylko osoby z grupy) :)
Ja tam nie chce aby wszyscy mieli wgląd do mojej prywatności poprzez oglądanie moich rodzinnych zdjęć bo po co... Ale nie wszystkim to przeszkadza wiec wiesz..
A na zamkniętym owszem dodają dziewczyny zdjecia :-) i również zachęcam ciebie ale jeżeli chcesz ;)

Agata twój maluszek uroczy jak zawsze! :)


Dobranoc
pozdrawiam was
 
reklama
Moje kochane dziekuje wam za życzenia dla mojego TOMCIA.
mnie tez ostatnio coraz częściej spotykaja uwagi na temat "parki":-(
powiedziałam koleżankom,ze chyba chłopiec to tez o rany NIE UDAŁO CI SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!
ale pytam co ????????????????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale przykro mi w takich momentach.
Ja przyzwyczajam się juz,ze będzie Szymonek :-) i już w domu
się mowi jak bedzie SZymus to będzie tak albo tak itp...:tak:

Rayannko-śliczne chłopaczki,a usmiech Alanka -supcio:-)
Czarodziejko a Maksio jak malowany,sliczny chłopiec.:-)
Kiki-nasz rodzyneczek Dercia powalajaca-mniam.
buziolki babeczki.
 
Royanko widze zabek sie u Alanka pojawil:-)superasnie:-)gratulacje:-)Aniu kupilas lub wybralas juz spacerowke dla Alanka??
Ano pojawil sie :) a jak sie przebil to od razu nocka byla spokojniejsza :) Ale aby nie bylo tak pieknie to drugi sie pcha, a i pewnie zaraz u gory wyjda :/
Spacerowke zamierzam kupic w sobote taka:
Wózek Baby Design Sprint - zdjęcia, foto, galeria produktu
tylko nie wiem jaki kolor. Tu sa pokazane 3, ja widzialam 6. na pewno cos z blekitem :)

A tak w ogole to ddziendoberek, bo nie przywitalam sie jeszcze !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien doberek:-)
Aniu mi tez najbardziej sie podoba ten niebieski srodkowy:-)

A my dzis juz bylismy w przedszkolu podpisac umowe ale sie ciesze:-)wiec od 1.09 Maja wedruje do przedszkola:-)Maja byla z nami i jak zobaczyla dyrektorke to swterdzila ze jest brzydka czarownica hehe:-)

A tak poza tym to nie chce sie chwalic ale Kacper dzis sponczyl 7mcy:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry :)

Chciałam sie tylko przywitać i powiedzieć że siedzę nad pytaniami na obronę i się przygotowuję, także po obronie (w przyszły wtorek) będzie mnie więcej na BB :)
 
Pyszczku powodzenia na obronie, ja juz mam sesje z głowy :-) a obrone po wakacjach

Royanna mnie sie podoba kolor czerwony i niebieski...chyba wybrałabym niebieski moze dlatego ze juz mam czerwony :-D lubie mocne kolory na wózkach, nie takie mdłe

Tusia i moje spóźnione zyczenia dla Tomusia a widze, ze masz życzliwe koleżanki :eek:




 
Hej baboszkiJ
Jak Wam dzionek mija?
U nas niby ciepło ale jakos chłodno…..nijak!!! nie wiadomo jak te dzieci ubierac....


Tusia- nie przejmuj sie komentarzami ze nie parka...doskonale wiem co czujesz i co przerabiasz, mnie w ciazy to samo spotykało i podobnie cierpialam....ale to juz za mna i niech sie gonia te wszystkie "fantastyczne" mamusie co tak krytykuja....zycie zweryfikuje to wszystko:)
Naprawdę nie rozumiem tego...jasne ze jak sie ma syna , chcialoby sie mieć coreczke ..i odwrotnie..ale nie jest to cel mojego zycia ktory musze osiągnąc by być spelnioną i szczesliwą!!!! Ja przestalam na to zwracac uwagę, naprawdę szkoda nerwow....
zreszta jestem taka szczesliwa ze mam dwoje dzieci (tak jak marzylam) i zdrowe dzieci...

Sto lat dla Kacperka i Sebusia!!!! boziuniu jak ten czas leci...

ja mojemu młodszemu zaczelam podawac kaszki,,,czasem daje mu łyzeczką a czasem dodaje do mleczka , ktore staje sie wtedy gęstrze i bardziej syte:) Mysle ze za jakies 2 tygodnie zacznę wprowadzac Maksiowi warzywka:)
 
Ja również się dołączam z życzonkami dla chłopców... wszystkiego najlepszego nasze robaczki:)::) rośnijcie zdrowo i nie za szybko żeby rodzice mogli się jeszcze wami pocieszyć.. zanm wyfruniecie z rodzinnego gniazdka:):):)

My byliśmy z Czarkiem dziś w przedszkolu.... to był koszmar!! Az się wstydzę wam opowiadać co on tam wyprawiał... płakał, krzyczał i uciekał... na dodatek chciał ugryść koleżankę w rączkę.. Boże jak mi bylo głupio... w końcu zrobił taką atmosferę że wszystkim dzieciakom się chciało płakać i pojechaliśmy do domu... Chryste,,, co za wstyd. Wypuściłam dzika do ludzi i się zachować nie potrafił...
Oczywiście pani Przedszkolanka mnie pocieszała i mówiła że dzieci tak często reagują zwłaszcza te które nie mają kontaktu z rówieśnikami... o matko!!!
 
reklama
Dzastina, Twoj Czarus potzrbuje czasu na aklimatyzacje. Jesli nawet mu sie poddoba w przedszkolu to poczatki moga byc trudne. Nie wiem czy pamietasz jak ja pisalam o zachowaniu Maciusia we wrzesniu. Klika a moze i kilkanascie tygodni trwalo zanim sie przystosowal, przestal histeryzowac. Pomimo, ze cale wakacje spedzil na podworku w piaskownicy z dziecmi. Ale zawsze wolal na uboczu. Nie lubil sie klocic, zawsze byl pokrzywdzony. A w przedszkolu nagle okazalo sie ze to on psoci, zabiera dzieciom zabawki, psuje budowle itd. Sam mi powiedzial, zde na niego psujek wolaja w innej grupie(po 16.30 sa dzieci laczone ze wszystkich grup w jedna) Tez mi glupio. A jak w pazdzierniku spytalam jak jego zachowanie to uslyszalam od jedenj pani: Macius? Dobrze, juz dobrze. Dobrze ze juz siada przy stole jak jedza :/
Nie przejmuj sie kochana, dobrze ze masz mozliwosc juz choddzenia z nim do przedszkola. Bedzie dobrze. Ale <Ty musisz sie uzbroic w cierpliwosc. Ja z tego wszystkiego zaczelam wtedy dostawac skurczy i rozwarcia i musialam zaczac brac leki :/ bo bardzo to przezywalam.
 
Do góry