reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula to typowa działka rekreacyjna 400m tam nie mozna postawic domku to taka namiastka domu :-) mamy tam kuchnie, prysznic, kibelek. ooo kubuś chce jeść :-) bede poźniej

ps później Wam wkleje zdjecia
 
reklama
Dzastina ojej współczuję samopoczucia, ale betkę masz ładną i oby była jeszcze ładniejsza! Trzymam mocno kciuki :tak:

Czarodziejko dobrze że wszystko ok u Was :) wstaw jakieś nowe zdjęcia Twoich chłopców, zawsze takie łane zdjęcia wklejasz :)

Royanna hahahah :-) no własnie i moim zdaniem takie zabawki są najlepsze gdzie "pudło z wyobraźnią" pracuje :-D:-D:-D

Kinga ciesze sie że wyniki masz dobre :)

Paula :-):-):-)

Kindzia fotelik nasz nowy sprawuje się super, jakbym miała drugi raz kupić to nie wahałabym się ani chwili. Jest dosyć szeroki i wygodny dla Sebka, w końcu nie siedzi ściśnięty jak w poprzednim. Zamontowany mamy na tylnym siedzeniu za fotelem pasażera i powiem Ci że trochę się tego obawiałam czy Sebik nie będzie protestował oglądając oparcie tylnej kanapy :sorry: Ale okazało się że w tym foteliku dziecko siedzi dosyć wysoko i Sebek spokojnie wyglądał sobie przez boczną szybę. Ba! Nawet przez tylną dobrze widział, a jaki zaaferowany był tym faktem :-D Całą drogę wpatrzony w okno :) Sam montaż fotelika może wydawac się skompilkowany, ale jak to mój M stwierdzil - raz zamontujesz to potem już bułka z masłem :) Fotelik prezentuje się super, dopracowany w najmniejszych szczegółach. Jedyny minus jesli miałabym się przyczepić to to, że nie ma już takiej pozycji do spania jak w tych pierwszych fotelikach. Jest bardziej na siedząco. Jest wprawdzie kilka stopni nachylenia, ale na tym największym mogłoby być trochę więcej ;) Tak czy inaczej Sebek w nim spał zadowolony więc chyba czuł się dobrze. Mam nadzieję :)
A największa zaleta to oczywiście bezpieczeństwo - chciałam więc mam "rear-facing kid on board" :-) Ogólnie polecam :)

Bershka suuuuuper, zazdroszczę tego grillowania :)
 
no mam nadzieje że jutro na USG powie mi że jestem już po owu albo w trakcie;)
dziś z mężem jeszcze się pokosialiśmy :happy2::tak: jak bym chciała aby się udało
miałabym cudny prezent na dzień matki.

Barskha udanego grilowania! :) fajnie że Kubuś zdrowy:)

A ja zaraz biore sie za robienie karpatki! :-p

proszę:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobry wieczor babeczki :)
Dzis dzien mija mi predko ale caly czas na nogach :)

Paula, sprzataniem pokoju sie nie przejmuj-zdazysz. A chlopcy na pweno beda zadowoleni.
Kiga-barddzo sie ciesze, ze wszystkie wyniki masz ok! I jutro zajrze zobaczyc co z usg. A narazie dobrze ze z mezem sie pokosiliscie ;)
Kindzia, tesciowie niby pomocni ale wiesz jak to jest jak sa goscie w domu...zawsze trzeba cos zrobic dopilnowac. Na dodatkowy sen nie licze, ale choc Alana ponosza :)
Bershka, ciesze sie ze Kubus juz zdrowy! A z ta dzieleczka masz fajnie:))))
Pyszczku-ddobrze ze Sebs zadowolony z tego fotelika :)
Gieoska-ciuszkow czesc sprzedalam :) W sumie to juz druga partia sprzedana z rozmiaru 50-68 :)

A ja wciaz przegladam spacerowki i mam metlik. Dzisiaj tesciowa powiedziala, ze na chrzciny da pieniazki dla malego i ze inni pewnie tez dadza, to mam kupic porzadna, rozkladana, nie byle jaka, dobrej firmy, aby dobrze jeszcze sluzyla i aby pozniej mozna bylo dobrze ja sprzedac :)

Dobrego wieczorku babeczki :)
 
Royanna to kup peg perego :-p

a to nasza oaza :zawstydzona/y::-):-D











http://www.fotosik.pl

2 zdjecia ostatnie małe, innym razem wyśle większe :zawstydzona/y: nie wiem dlaczego tak wyszły :dry:

miłego wieczorku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wieczorkiem :happy2:

Bershka
cuuudowna ta działeczka, super miejsca do zabawy dla chłopaków i do wypoczynku dla Was :tak::-) no i ten kominek mmm... 007.gif

Royanna może teściowa ma rację żeby lepiej kupić lepszą spacerówkę w końcu dłużej Ci posłuży a potem możesz sprzedać :tak:

Kinga trzymam kciuki żebyś miała piękny prezent na dzień matki :tak: a karpatka wygląda smakowicie aż mi ślinka cieknie mniam.gif

Pyszczek super że Sebusiowi podoba się w nowym foteliku i najważniejsze że Ty jesteś zadowolona :tak::happy2:

A my posprzątaliśmy już pokoik Kacperka jutro jeszcze tylko okno umyć i firanki zawiesić bo dziś cały dzień lało że nawet nie było jak okna umyć :baffled:
teraz sypialnia....jutro może zaczniemy wszystko wynosić i przygotujemy pokój do malowania to w poniedziałek M zacznie malować :tak:

powiem Wam że Mały tak poobijał mi żebra że mnie całe bolą! :eek: i jeszcze mnie w nie kopie łobuziak jeden! no i kręgosłup mi wysiada w pierwszej ciąży tak nie miałam ale teraz mam większy brzuch na tym etapie niż wtedy a tu jeszcze tyle czasu :rolleyes2: po remoncie zacznę przygotowywać rzeczy dla Maluszka :tak:tylko jeszcze muszę kupić jakąś komodę bo nie będę miała gdzie ubranek pochować...

Dobrej nocy dziewczynki :happy2:
 
witam moje kochane...

czuję sie lepiej, chociaż rano nie było dobrze..
Czarek dostał dwie dawki antybiotyku i prawie mu przeszło... jeszcze jutro i pojutrze, dostal mała dawkę Augumentinu na 3 dni... pani doktor powiedziała że powinno mu szybko przejść, bo on nie brał do tąd jeszcze antybiotyku. Poprawa jest bo już dzisiaj jadł i nie ma gorączki... co najważniejsze no i już nie zwraca...

Paula ja pamiętam jak mi Czarek syrki pod żebra wkładał i pamiętam ten ból.. a raz mi się nawet udało go złapać za stópke... ale szybciutko ją schował... kręgosłup mnie bolał od 7 miesiąca... polecam spanie na boku z poduszką między kolanami to przynosi ulgę.... ja się tak nauczylam z nią spać że po porodzie jeszcze sobie wkładałam:):)::)

kinga trzymam kochana kciuki za prezent na dzień matki... na pewno będzie... musicie się tulić i tulić az opadniecie z sił :):):)

A co u Kiki? nic ostatnio się nie odzywa.. Anufifi zaglądasz do nas czasami jeszcze???

Buziam was kofane i słodkich snów życzę:)
 
Heyka
Paula i Pyszczku dziekuje bardzo za odpowiedz:) Pyszczku przekaze kolezance, Paula to ufff bo myslałam ze juz jakies te szkaradne "potrowy" beda, a tu jeszcze przez rok normalnie i całe szczescie, to zabraliscie sie porzadnie do roboty, odswiezycie mieszkanko zanim Karolek sie pojawi i bardzo dobrze, bo potem to nie wiadomo w co rece włozyc .... bedzie swiezutko i przytulnie a w sypialni na jaki kolorek?
Beresha az miło popatrzec, tak ładnie macie na działce, fajnie miec taki kawałek ziemi do odpoczynku, ja mam ogrod ale w nim roboty jeszcze.... ale i tak bardzo sobie go cenie, dobrze ze z Kubala lepiej, rampersika wymien bo cudownyyyyy i lepiej zeby pasował, ten z tygryskiem jest boski
Dzastina zdrowka i lepszego samopoczucia
Kinga pisz pisz co za wiesci niesiesz? My odpuscilismy na razie, a tak wyszło... Co ma byc to bedzie:)

Pojechałam odwiedzic brata w Krakowie, jak mieszka w akademiku, jak mu sie tam wiedzie i przy okazji zrobiłam zakupy dla Remika, Jestem zadowolona,w H&M bluza zapinana na zamek z kapturem 30zł z 79,90, bluzki z rekawem 20zł z 49,90, koszulki 20zł z 39,90, spodnie 30zł z 69,90 i spodenki 20zł z 59,90 wziełam po kilka sztuk z kazdego rodzaju a niech młody ma, cenowo bardzo w porzadku:) A brat mieszka super, wszystko nowiutkie, czysciutkiem, super




Miłego...........................
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie wczoraj mnie nie bylo, ale juz nadrobilam :p
dziewczynki wczoraj robiłysmy tą niespodzianke z okazji Dnia Matki z kosmetyczką.
A wiec tak jade w tramwaju a moja mama do mnie dzwoni, z emoze odwolamy dzisiejsze zakupy bo pada :) ja w poanike i sobie mysle kurde co tutaj wymysleć no i mowie - mamo ja juz w tramwaju jade nie denerwuj mnie :p
No i siostra podjechala po mnie do Sosnowca i moja mama oczywiscie wypytuje sie a gdzie to jedziemy utd. Wchodze do studia kosmetycznego (ona na szczescie bez okularów nie widzi :p) i mowie jej na schodach, - tylko nie rób cyrku dobrze?? Bo dostaniesz od cieżarnej. A ona sie mnie pyta a gdzie idziemy. A ja , ze zobaczy. Weszłysmy i powiedzialam,z e przyszlysmy na taki i taki zabieg (oczywiście moja mama nie skumala) i pyta sie a co to za miejsce a ja jej, ze zaraz bedzie miala pedicure. Dziewczyny jej mina - nie zapomniana :-D no i przychodzi miła babeczka i sie pyta która z pań na pedicure a moja mama pokazuje na mnie i siostre a my na nią wiec pani sie zorientowąla, ze to starsza pani - a i jeszcze mowi do mamy i maseczke mamy położyc a mama nie a my z siostrą TAK :-pno i wzięła mame. Po chwili jednak przychodzi do nas babeczka i mowi,z e tą maseczkę, którą wybrałysmy nie jest do mamy cery czy ma w tej cenie zrobić mamie cos innego a my , ze tak. Dziewczyny jak sie okazalo mamie zrobiła depilację brwi, hennę brwi (moja mama nigdy nie miala:szok: i była przerażona) no i polożyla 3 maseczki jakiś peeling i jakiś krem, ze mamie odjęło jakieś 10 lat :szok: no i potem pedicure (całość trwała prawie 4 godziny:szok: i zaplacilysmy 120 zł)
no i my z siostrą manicure :p
 
Do góry