reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć moje kochane..

U mnie gorzej niż źle... Czuję się fatalnie, jestem słaba nie moge chodzic, ciagle chce mi sie spac i jestem zmeczona...do tego czarek mi sie rozchrował, ma infekcje górnych dróg oddechowych i przy tym goraczke.. on mi nigdy nie goraczkował wiec to co teraz przechodzimy to masakra.. ciagle mi sie pcha na kolana, tuli i marudzi.., cała nocka nie przespana.. dopiero teraz zasnoł,,,padam ze zmeczenia,,,, wynik mojej wczorajszej bety to 2100.. w poniedziałek ide jeszcze raz.. pozdrawiam was i dziekuje za modlitwe...kochane jestescie..
 
reklama
Hej Kochane ...Jestem Jestem
3_2_121v.gif

_____________________
U nas wszystko Ok. Chłopcy zdrowi...
_____________________
Royannko- to czesto Ci sie budzi maluch....Maksio wstaje tylko raz w nocy na papu. Ale wczesniej jak mial miesięc to i po 4 razy go karmilam!!!!! Myslalam ze zwątpię a teraz dla mnie to rarytas.
____________________
Dzastinko- wspólczuje złego samopoczucia...Trzymaj sie Kochana!!!! Zdrówka dla synka a dla Ciebie sił!
____________________
Gie-Osko- bardzo fajne krzeselko do karmienia!!!!!!!
____________________
Paulinko jak samopoczucie?????
____________________
Pyszczek- śmieszny żółwik:)
 
Dziendoberek!

Dzastino...trzymaj sie kochana!!! Tak jak masz w suwaczku: Wiara czyni cuda!
Paula, to to Karolek rozrabiaka :) ale niech dokazuje :)))
Czarodziejko, super zr ddzieciaczki zdrowe! Moj Macius tez juz od marca nie chorowal na oskrzela(odpukac aby nie zapeszyc)
Pyszczku, zabaweczki extra :) A te klocki przestrzenne-wafle ma Macius, tylko kupowane na wage i to wlasnie je daje Alanowi do pogryzienia ;) A macius dostal je jak mial niecale 2 lata, to bawil sie, ale w zeszlym roku i w tym to doslownie jaby mogl to by ich z reki nie wypuszczal! Uwielbia je! A tworzy niesamowite rzeczy :) Wlasciwie nie tyle tworzy, co polaczy jakies elementy i wyobraza sobie, bo "to jego pudlo z wyobraznia" (glowa-jak kiedys ja nazwal)niezle pracuje ;)
Kiki, a Ty gdzei jestes?

Dobra, ja zmykam, bo musze gotowac zupke. Tesciowie wyjecjali przd 7, to pewnie beda ok 12tej :)
Do pozniej:)
 
witam
2dni mnie nie było wiem ale nie mogłam zajrzeć po prostu.

wyniki już mam wszystkie.
OB. Prolaktyna i Crp wszystko w normie co mnie cieszy.

Pozdrawiam ciepło
 
Witam dziewczynki :)
Ja już rano byłam na pobraniu krwi....wyniki odbiorę w środę przed wizytą u endokrynologa.
No i u nas dzisiaj się pogoda popsuła :/ leje deszcz i nawet grzmi!

Kinga cieszę się że już jesteś i że wyniki w normie :tak: a kiedy usg?

Czarodziejko dobrze że chłopcy zdrowi to najbardziej cieszy :tak: a u mnie samopoczucie dobrze, dziękuję że pytasz :) tylko Mały dziś coś cicho siedzi....

Dzastina współczuje złego samopoczucia, niestety początki ciąży często takie są :/ beta ładna :tak: trzymam kciuki i modle się! a dla Czarusia dożo zdrówka!

Pyszczku fajne zabaweczki :-)

Royanna ale zajrzysz do nas jeszcze? niech teście cieszą się wnukami ;-):tak:

Pozdrawiam Was kochane!
Buziaki

Aha...pokój Kacpra już pomalowany, zostało sprzątanie...ale strasznie nie chce mi się za to zabrać...
 
Ostatnia edycja:
nie wiem jak bedzie z moim usg bo nie moge sie zdzwonić z nikim :/ jak nie da sie dziś to w pn pewnie.

Miłego popołudnia!

-----------------------------------------------
dodzwoniłam się! :) jutro rano mam wizytę z USG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heyka

Strasznie słabiutka jestem, a bu, mam lenia...

Kinga dobre wiesci to podstawa, mam nadzieje ze sie dodzwonisz:)
Paula na jaki kolorek malowaliscie pokoik Kacpra? i czy Kacperek ma pokoik w "jakims stylu" np z zygzakiem czy stars worsami, bo jestem ciekawa czym interesują sie chłopcy w tym wieku?
Pyszczku bardzo fajne to krzesełko, a jak sprawuje sie Wasz nowy fotelik samochodowy?
To prosba od mojej kolezanki, ktora mysli zeby takowy nabyc ale duzo kasy kosztuje i chciałaby znac opinie? Czy wart tych pieniedzy?
Dzastina ładna betka
Royanna miłego "wekendu" z rodzinka, oby byli pomocni :) bo troche snu Ci sie nalezy

Miłego.............


Kinga zeby pecherzyki były i ładnie rosły
 
Kindzia a ty jak tam staranka? bo nic nie piszesz nie ma suwaczka. kiedy testujesz?

no u mnie to może już popękały nawet:sorry2::-) ciekawa jestem co mi powie jak mnie zbada. jestem pośrodku cyklu mniej wiecej
 
HEJ DZIEWCZYNKI

Wpadam się przywitać i życzyć miłego dnia

Kinguś trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę na usg

no a u nas juz dobrze. Kubuś pozbył się opsy. Mamy to już za sobą :-)

poza tym ględziłam M o działce bo duszę się już w blokach i kupił :-) taką rekreacyjną z piękną altanką i tam spędzamy całe dnie. Ależ jestem szczęsliwa !! mogę sobie tam gotować, grillować i drinkować :-D 10 min od nas wiec niedaleko

to tyle z nowości

Kubunia śpi a ja zabieram się za sprzątanie.

Przyszły rzeczy z allegro dla dzieciaków. Ciuszki piękne :tak: buciki dla Kubusia i rampersik muszę wymienić bo za duze a na nastepne lato beda za małe wiec szkoda.

buzianie
 
reklama
Kinga super że udało Ci się zapisać, trzymam kciuki :tak: ciekawe co tam lekarz wypatrzy, oby wszystko było dobrze! :tak:

Kindzia w pokoju Kacperka 1,5 ściany (tzn. jedna cała i druga tak do okna) jest zielona na której będą przyklejone naklejki z dinozaurami (i tam w przyszłości będzie stało łóżeczko Karolka, bo narazie Karolek będzie z nami w sypialni) a 3 pozostałe ściany są niebieskie i nad łóżkiem Kacpra będą naklejki z samochodami :tak: tak więc nie ma określonego stylu a Kacperek interesuje się wszystkim co dla chłopców :tak: wojskiem, samochodami, straż pożarna, policja :tak:

Bershka dobrze że Kubulek już zdrowy :-) mówisz że mąż działkę Ci kupił...ale fajnie :-) to teraz będziecie mieli gdzie się wylegiwać ;-):tak: a duża ta działka? myślicie aby w przyszłości postawić na niej jakiś domek czy tylko taka rekreacyjna?
 
Do góry