reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
jestem jestem :)

no wiec po kolej opowiem ale niezbyt rozwięźle ;)

Jestem już pare dobrych dni po owulacji! tak wiec testować bede wczesniej.
owulacja była z lewego jajnika, widać było ślady po pęknieciu pęcherzyka graffa.
endometrium gr 17mm (czeka na fasolkę ) ;) ilość płyny niewielka ale jest wiec pęcherzyk na pewno pękł.
Ogólnie wszystko jest dobrze powiedziała.
A na drożność jajowodów jest inne badanie i to trzeba położyć sie na 1dzień do szpitala.
Puki co powiedziała żeby przemyśleć i uzgodnic mam z mężem.
Ale puki co wszystkie wyniki i to usg wykazują że jest w porządku :-)
jestem spokojniejsza.
 
Witam sobotnio:)
Pajkaa....ale super pomysl z ta niespodzianka , normalnie SZOK.....SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bershka...PIEKNIE
Kinga .....ale narobilas mi smaka tym ciasteczkem
 
Dzastina dobrze że lepiej się poczułaś a jak dzisiaj? zdrówka dla Czarka, to jest dobry antybiotyk i po nim szybko Czarkowi przejdzie :tak: Kacper jak miał przepisywany antybiotyk to zawsze Augumentin :tak:
powiem Ci że ja zawsze śpię na boku raz na jednym raz na drugim (spróbuje z tą poduszką) i w nocy wypoczywam to rano nic mnie nie boli czuję się świetnie ale na wieczór znów czuje kręgosłup no ale nie ma co się dziwić nadźwiga się trochę przez cały dzień ;-)

Kindzia no chcemy odświeżyć mieszkanko przed porodem żeby jeszcze wywietrzały te farby jak pojawi się Karolek :tak: w sypialni będzie wrzos i zgaszony róż ;-) to moja koncepcja :tak:na szczęście mąż się nie sprzeciwiał :-)
no a w H&M widzę super promocje! :tak: no to obkupiłaś Remika :-)

Pajkaa ale mamie atrakcji zapewniłyście :-D ale fajny prezent wymyśliłyście :tak::-) mama pewnie wyszła zadowolona co? :blink:

Kinga cieszę się że wszystko jest dobrze :tak: to teraz tylko czekamy i zaciskamy kciuki aby doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia fasolki! :tak:

Joanna pozdrawiam :happy2:

Miłego dnia dziewczynki
Buziaki





dziewczynki wkleję Wam kilka fotek Kacperka z przedwczoraj :happy2: na pierwszej jest w piaskownicy którą niedawno zrobił mój mąż :tak:

p1.jpg p5.jpg
p6.jpg p8.jpg

a teraz zmykam ogarnąć trochę mieszkanko....nie mam pomysłu dzisiaj na obiad....:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam was dziewczyny w tak paskudna pogode za oknem pada i pada u nas dzisiaj dzien dziecka organizowany na miescie w centrum no i siedzimy w domku bo tak leje a tak chcielismy isc..u mnie wszystko ok..derya ma juz dwa zabki pierwszy wyszedl 4.5 a drugi 12.5..zagladalam czesto podczytywalam co u was ale jakos tak zeszlo ze nic nie napisalam

jolu sliczna dzialeczka i ciesze sie ze kubulek juz zdrowy

gioesko dzieciaczki sliczniutkie i kacperek jaki juz duzy sliczny chlopczyk..

paula jak karolek w brzuszku ..urwisek maly dokucza mamusi jeszcze troszeczke i bedziesz tesknic za nim w brzuszku..

dzastina tulam mocno i zycze by bylo wszystko dobrze by faolinka sie zagniezdzila dobrze zycze powodzenia

kindzia fajny remik ,,super chlopczyk..

reszte dziewczyn pozdrawiam i zycze milego dzionka
 
Kinga dziękuję :happy2:

Kiki cieszę się że napisałaś :-) przykro mi że pogoda Wam nie dopisała na dzisiejszy dzień ale wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków z okazji dnia dziecka :tak: Kochana coś się dzieje, bo to do Ciebie nie podobne żebyś tak nie pisała tylko podczytywała? mam nadzieje że wszystko u Ciebie w porządku! Tulam mocno....aaa...i gratulacje dla Derci ząbków!!!! :-)

Wymyśliłam dzisiaj na obiad młode ziemniaczki, parówki w sosie musztardowym ze szczypiorkiem oraz sałata z ogórkiem :tak:
i chyba upiekę ciasto z rabarbarem :-)
 
mmm Paula pychotka :)

a ja dziś idę na gotowca ;) teście na obiad zapraszają :)
bede jednak dobrą synową i wezmę kawałek karpatki na deser ;D
 
reklama
Dzastina dobrze że lepiej się poczułaś a jak dzisiaj? zdrówka dla Czarka, to jest dobry antybiotyk i po nim szybko Czarkowi przejdzie :tak: Kacper jak miał przepisywany antybiotyk to zawsze Augumentin :tak:
powiem Ci że ja zawsze śpię na boku raz na jednym raz na drugim (spróbuje z tą poduszką) i w nocy wypoczywam to rano nic mnie nie boli czuję się świetnie ale na wieczór znów czuje kręgosłup no ale nie ma co się dziwić nadźwiga się trochę przez cały dzień ;-)

Kindzia no chcemy odświeżyć mieszkanko przed porodem żeby jeszcze wywietrzały te farby jak pojawi się Karolek :tak: w sypialni będzie wrzos i zgaszony róż ;-) to moja koncepcja :tak:na szczęście mąż się nie sprzeciwiał :-)
no a w H&M widzę super promocje! :tak: no to obkupiłaś Remika :-)

Pajkaa ale mamie atrakcji zapewniłyście :-D ale fajny prezent wymyśliłyście :tak::-) mama pewnie wyszła zadowolona co? :blink:

Kinga cieszę się że wszystko jest dobrze :tak: to teraz tylko czekamy i zaciskamy kciuki aby doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia fasolki! :tak:

Joanna pozdrawiam :happy2:

Miłego dnia dziewczynki
Buziaki




oj strasznie sie cieszyła preżywa do teraz. Tak jak obiecalam tutaj masz stronkę tej firmy RESPOL RESOPAL - Meble, meble kuchenne, meble salonowe, meble apteczne, blaty, akcesoria, meble na zamówienie, Dąbrowa Górnicza, Śląsk, śląskie, w Dąbrowie Górniczej - elementy przesuwne, elementy wyposażenia mebli, kolumny, kolumny meblowe co meble u nich zamawiamy.

dziewczynki wkleję Wam kilka fotek Kacperka z przedwczoraj :happy2: na pierwszej jest w piaskownicy którą niedawno zrobił mój mąż :tak:

Zobacz załącznik 245816 Zobacz załącznik 245817
Zobacz załącznik 245815 Zobacz załącznik 245818

a teraz zmykam ogarnąć trochę mieszkanko....nie mam pomysłu dzisiaj na obiad....:confused:

no śliczne i jaki fajny piesek :))

mmm Paula pychotka :)

a ja dziś idę na gotowca ;) teście na obiad zapraszają :)
bede jednak dobrą synową i wezmę kawałek karpatki na deser ;D

szczęściara :p

ja wlasnie wcinam jogurt jabłkowo-rabarbarowy :p
 
Do góry