reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAJCIE KOCHANE!:-D

Tęskiniłyście?bo ja taaakk:tak:

Joziuuu jak mnie dłuuugo nie było:baffled:ale już jestem:-p

Problemy miałam techniczne z netem masakra noooo:no:

Postaram się nadrobić wszystko ale jak to wyjdzie w praniu to nie wiem:rofl2:

Buziolki dla was i czas nadrabiania czytania:-D

Ps.przypominamy się;-)


 
reklama
Nareszcie mogę odpocząć :-) zrobiłam sobie herbatkę i wcinam ciasto rabarbarowe :-p chłopaki pojechali z sąsiadką do komisu oglądać samochód a ja mam ciszę i spokój :tak:

Pajkaa dziękuję za linka :tak: kochana jesteś że pamiętałaś :-)

Patrysiu super że już jesteś :-) brakowało tu Ciebie :tak: dzieciaczki cudne :-)

Kinga miłego popołudnia u teściów :tak:
 
PAULA ja także za wami tęskniłam:tak:

Czyja dobrze wyczytałam:-)


DZASTINA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-DSZCZESLIWYCH 8 MIESIĘCY(jeden masz już za sobą):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i ja :)

Bershka, ale dzialeczka wspaniala! I domek jaki superasniy! I dzieki za olecenie wozka :) patrzylam na allegro, ale sprowadzaja je ze stanow, ciekawe czy w naszych sklepach sa...
Kinga, ciesze sie ze po usg ok :) i wstepnie wszystko gra :)))
Dzastina, dobrze ze synek zdrowieje, a Ty sie nie stresuj, relaksuj sie i odpoczywaj plackiem!!!
Paula, dobrze, ze remont macie za soba, skonczysz ogarniac mieszkanko i szykuj rzeczy dl a Karolka tak, abys na koniec zdazyla sobie poodpoczywac fizycznie i psychicznie :)
Pajkaaa, prezent super dla mamusi!!!
Patrysiu, dobrze ze jestes :) Brakowalo mi widoku Twoich synkow :)
Kiki, no nareszcie! Dlugo Cie nie bylo!
Kindzia, ale zakupy super zrobilas!!!Cenowo rewelacyjnie!!!
Joanna, jak sie czujesz?

A my nadal sie goscimy :) jest przyjemnie :) Dziadkowie chetnie niancza wnuki, zwlaszcza dziadek :) A ja mam chwilke na bb :))
Ale aby nie bylo zbyt pieknie Maciejek pokasylywac zaczzyna i ma stretny zolty katar...

Pozdrawiam Was wszystkie obecne i nieobecne i te piszace i podczytujace :)))
Buziaczki!
 
Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków:tak:

BERSHKA oj tak śliczna działka i kominek:-)

Czytam tak na raty i dużo pewnie ominęłam:zawstydzona/y:
 
Paula, dobrze, ze remont macie za soba, skonczysz ogarniac mieszkanko i szykuj rzeczy dl a Karolka tak, abys na koniec zdazyla sobie poodpoczywac fizycznie i psychicznie :)
Royanna kochana my remont nawet w połowie jeszcze nie mamy skończony ;-) dopiero skończyliśmy pokój Kacperka a od poniedziałku zaczynamy naszą sypialnie która jest 2 razy większa :tak: potem jeszcze przedpokój i klatka schodowa...także jeszcze trochę nam się zejdzie! Ale po remoncie zacznę szykować rzeczy dla Karolka no i planujemy jeszcze w czerwcu jechać na urlop do Ustki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Royanna kochana my remont nawet w połowie jeszcze nie mamy skończony ;-) dopiero skończyliśmy pokój Kacperka a od poniedziałku zaczynamy naszą sypialnie która jest 2 razy większa :tak: potem jeszcze przedpokój i klatka schodowa...także jeszcze trochę nam się zejdzie! Ale po remoncie zacznę szykować rzeczy dla Karolka no i planujemy jeszcze w czerwcu jechać na urlop do Ustki :tak:
Ups...zle doczytalam...a raczej nie doczytalam ;)
Ale dobrze ze urlop planujecie :)
 
witam wieczorową porą...

Pati dziękuję:)

Dziś pogoda pod psem i rzuca żabami ale ja się czuje świetnie... żadnych dolegliwości... nic... tylko od czasu do czasu mnie brzuszek zakręci jak na okres.. rano to już myślałam że dostanę i szybko położyłam się plackiem... jutro mamy komunie i dostałam zezwolenie od ginka żeby na 2 godzinki wyskoczyć to sobie pojem:):):) słuchajcie cera mi się w mgnieniu oka poprawiła.. mam piękną i gładką... cała czuję się piękna i wyjątkowa mimo iż pogoda depresyjna... Czarek już wyzdrowiał i powrócił do formy, biega gania i się śmieję... troszkę pokaszluję i za bardzo nie chce jeść ale pije dużo... pewno zaniedługo nadrobi zaległości w jedzeniu:) dobra zmykam do wyrka... buziam was kochanę pewno się nie długo odezwę...
 
Royanna ;-)

Dzastina cieszę się że dobrze się czujesz :-) promieniejesz kochana :tak::-) no i dobrze że Czaruś wyzdrowiał :tak: odpoczywaj!

Miłego wieczorku dziewczynki :happy2:
 
reklama
Do góry