reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam was...

Oczywiście jedna obrzydliwa krecha... ale jakoś nie przejęłam się za bardzo... trudno się mówi... to teraz oczekuję wstręciuchy... pozdrawiam was i życzę miłego sobotniego dnia;-);-);-)

Dzastina przykro mi ale głowa do góry,najważniejsze że nie tracisz nadziei:)Pozdrawiam
 
reklama
Witam was...

Oczywiście jedna obrzydliwa krecha... ale jakoś nie przejęłam się za bardzo... trudno się mówi... to teraz oczekuję wstręciuchy... pozdrawiam was i życzę miłego sobotniego dnia;-);-);-)
Smutno zawsze jak taka wiadomość... no ale dobrze że masz takie nastawienie wiesz:)) trzymaj się dzielnie. Buziaczki :happy2:
 
witam

bereshko ale sie ciesze ze kubulek ma dobre wyniki ze w krakowie zadowoleni z kubulka juz bedzie teraz coraz lepiej tulam was mocno..

kinga suwaczek piekny nowe foteczki i twoja foteczka z twarza blizniacza tez super..

dzastina szkoda ze jedna krecha no ale super podejscie o marzenia musimy walczyc..

paula o ktorej to usg?

pozdrawiam serdecznie..zycze milej soboty..
 
Powiem wam dziewczyny że jakoś dziwnie podeszłam do tego cyklu... niby chciałam zajść a niby nie... bo.. mam już Czarka z października i nie koniecznie bym chciała drugie dziecko... z października...i jeszcze jedno.. były dwa pęcherzyki i troszkę mi kamień z serca spadł jak zobaczyłam te jedną kreskę bo obawiałam się troszkę tej ciąży mnogiej... moja koleżanka ma bliźniaki i jak sobie przypomnę co ona przechodziła w ciąży.. te mdłości, zatrucie ciążowe, spuchnięte cale ciało, wędrówki po szpitalach a na koniec przedwczesny poród i bliźniaki miesiąc w inkubatorze bo nie potrafiły samodzielnie oddychać... to mnie ciary przechodzą...nie wiem czy bym dała sobie radę... chociaż z drugiej strony mogło by tak nie być...wiadomo każdy organizm przechodzi wszystko inaczej.. W lutym powtarzam wszystkie badania łącznie z badaniami nasionek M... i zobaczymy co mi mój gin powie.. mam tylko nadzieję że nie będzie mi chciał sprawdzać drożności jajowodów bo tego się bardzo boję... moja siostra to miała i nie wspomina tego zabiegu dobrze..

Kiki twoja maleńka jest prześliczna... mam wielką słabość do takich czrnulek... tylko całować te polisie do czerwoności:-):-):-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)


My już po lekarzu i zakupach....Kacperek zdrowy :tak: tylko dostaliśmy skierowania na echo serca, do ortopedy i do endokrynologa z tym jego niskim wzrostem....no to teraz sie zacznie jeżdżenie po lekarzach :baffled: jedno co mnie cieszy to to że Kacper nie ma stulejki :happy2:

A ja zapisałam się właśnie na USG na poniedziałek na 18:20 :tak::-)
suuuper że Kacperek zdrowy tak trzymać:-)M z Dominisiem jedzie 3 lutego na bilans 2-latka:tak:ps.czekam na wieści z usg:-)
derya moja na swoim nowym aucie..fura co nie?:tak:;-):-):-D
mała księżniczka i fakt te włoski powalające:-)fura ooo tak suuuuper:-)
Patrysiu a tak mi się przypomniało....czy Twoja siostra już urodziła? bo Wy miałyście jakoś termin podobny :blink:

A właśnie ja Wam jeszcze nie pisałam że mój brat rodzony zostanie tatą :-) młodszy o 8 lat braciszek :tak: wiem już o tym jakieś 1,5 misiąca ale nigdzie nic nie pisałam bo do niedawna jeszcze rodzice nic nie wiedzieli ;-) rodzice trochę byli w szoku ale się cieszą :tak: no i termin porodu mają na czerwiec czyli 2 miesiące wcześniej ode mnie :tak: ale fajnie nasze Maleństwo będzie miało z kim się bawić :-)
GRATULACJE dla brata:-)tak moja siostra niedługo będzie rodzić ma termin na 26 marca :tak:a w brzusiu siedzi Bartuś:-)

a co do wizyty w Krakowie :-) Docent zadowolony z Kubuli, mówił, ze ma czas by waga podrosła do góry i żeby te nasze kupki się ustabilizowały no i jeszcze nowinka superowa !!!! Kubulka podpięty jest tylko na noc z jedzeniem pozajelitowym !!!!!!!!! do tej pory odłączałam go około 13.00 a podłączałam około 19tej teraz odłączam o 09.00 a podłączam około 20.00 :-):-):-):-):-) jupi !!! cały dzień wolności dla nas :tak::tak::tak::tak: a z czasem bedzie ubywać jedzenia pozaj. no i dołożył nam jedzonka doustnego z czego żarłoczek Kubuś bardzo się cieszy :-D;-) Wyniki morfologii, jonogramu i całej biochemii w normie :happy2:
suuuuuuuuper wieści:-Dbardzo się ciesze teraz już tylko może być lepiej i jedzonko pozajelitowe się skończy :-)super że wyniczki w normie:-)
Jutro koniecznie te zdjecia dodaj, chętnie i ja obejrzę :tak:
A jak u mnie.... dobrze. Jestem teraz zajęta trochę bo remontujemy mieszkanie sobie powoli, kupujemy mebel po meblu sprzęt ...malowanie, remont balkonu itd
Rozłożyliśmy sobie to w najbliższym czasie. Nie wszystko na raz bo przyjemność na chwilę a ja lubię remontować, szukać tych inspiracji.. czytam dużo o aranżacji wnętrz itp.. mam co robić:) Poza tym dużo czasu spedzam z synem poza domem i robię te moje zdjęcia... Jest okej.
Że tak powiem; nakręcam swój zegar życia....
Pozdrawiam ciepło
:happy2:
remonty i ja kocham hehe co u nas także jest ale to u nas wolniej idzie wszystko ale to nic ważne że jest coś robione:-)
Witam was...

Oczywiście jedna obrzydliwa krecha... ale jakoś nie przejęłam się za bardzo... trudno się mówi... to teraz oczekuję wstręciuchy... pozdrawiam was i życzę miłego sobotniego dnia;-);-);-)
przykro mi ale z tego co czytam to i nawet dobrze że jedna kreseczka co życze aby teraz się udało:tak:
 
Hej kochane!

Chciałabym pożegnać się, odejść na jakiś czas. Będę tu czasem zaglądać, ale generalnie myślę, ze od marca, kwietnia,kiedy to zaczniemy na maksa się starać. A może zjawię się kiedyś z dobrą ciążową nowiną? :)


Dziękuję za miły klimat, pogaduchy, miłe słowa. Jesteście super babki! Kiedyś tu wrócę, ciekawe, kto z Was jeszcze tu będzie :)

Trzymam kciuki za staraczki, świezym mamuśkom serdecznie gratuluję (i tym mamuśkom dłuższym stazem równiez :) ) ,

Do zobaczenia i napisania kochane! :happy2:
 
reklama
Hej kochane!

Chciałabym pożegnać się, odejść na jakiś czas. Będę tu czasem zaglądać, ale generalnie myślę, ze od marca, kwietnia,kiedy to zaczniemy na maksa się starać. A może zjawię się kiedyś z dobrą ciążową nowiną? :)


Dziękuję za miły klimat, pogaduchy, miłe słowa. Jesteście super babki! Kiedyś tu wrócę, ciekawe, kto z Was jeszcze tu będzie :)

Trzymam kciuki za staraczki, świezym mamuśkom serdecznie gratuluję (i tym mamuśkom dłuższym stazem równiez :) ) ,

Do zobaczenia i napisania kochane! :happy2:

Honia tylko nie zapomnij o nas kochana i powodzenia życzę:)
Wróc do nas z dobrymi wiadomosciami,3mam kciuki za owocne starania:)
Pozdrawiam
 
Do góry