reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzieki
"Kazda Kinga ma ładnego synka i nie wiem czy dobrze doczytałam ale ... moj maz tez Michał: )a Michały to fajne chłopaki..... " :):):)
No baa... raczej!! :-);-)
tak, moj też Michał

Agnieszka wyczytałam tą akcję z Alanem: ..boże a mój Alan 10 minute temu spadł z 13 schodów :-( czoło i nos ma zdarte :-(na szczęście nic poważnego się nie stało ale mąż to aż z wanny wybiegł bo słyszał jak Alan leci w dół.Masakra teraz zanim rany się zagoją to minie kawał czasu :-(
Dobrze że mu nic się poważnego nie stało.. trzeba pilnować takie maluchy. Aż ciarki mnie przeszły.
No i życzę zdrówka dla M i Alanka. :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Agnieszka wyczytałam tą akcję z Alanem: ..boże a mój Alan 10 minute temu spadł z 13 schodów :-( czoło i nos ma zdarte :-(na szczęście nic poważnego się nie stało ale mąż to aż z wanny wybiegł bo słyszał jak Alan leci w dół.Masakra teraz zanim rany się zagoją to minie kawał czasu :-(
Dobrze że mu nic się poważnego nie stało.. trzeba pilnować takie maluchy. Aż ciarki mnie przeszły.
No i życzę zdrówka dla M i Alanka. :happy2:

Dziękuje kochana jesteś ;-)
W pierwszej chwili najgorsze myśli mnie przeszły ale ciągle słyszałam płacz więc...ahhh aż mam gęsią skórkę.
A spadł bo było ciemno,słyszał jak ktoś wrzucił ulotkę przez drzwi i myślał że to listonosz,chciał dzieciak przynieśc,mąż się kąpał a ja siedziałam chwilowo przed laptopem i Alan wtedy spadł...ale stwierdziliśmy z mężem że to "człowiek guma"z lekko zdartym noskiem i czołem.
No musimy uważac więc cholera nasza chwila nie uwagi :baffled:
 
witam.;-)
Kindzia26a-WITAJ.
dziewczyny macie jakies dobre i wypróbowane
termometry elektroniczne,bo to zbijanie i mierzenie
w nocy zwyklym choc chyba najlepszym troche
męczące.moj w nocy miał 37,7 a terz ma osłabienie
nie wiem co to było mowi,ze nic go nie boli.:confused:
Sylwia,Beti,Royanna-nie zapominajcie o nas.
 
Witam się z wami... u mnie piękny niedzielny poranek... -10 na dworze i biało wszędzie ale pieknie słoneczko świeci..

Witam nową Kingę;-);-);-) życzę szybkiego zafasolkowania...

U mnie 29 dc a @ dalej nie ma.... wczraj zaopatrzyłam się w podpaski i mega podpachy na noc bo już tak mnie bolał brzuch wieczorem że myślałam że lada chwila będzie a tu nic... zaplamiłam tylko i to koniec... aż mnie ciary przeszły bo z Czarkiem miałam identycznie... w dniu spodziewanej @ plamienia i za 10 dni beta 5000... tylko w tedy ja wiedziałam że to ciąża teraz wiem że nie... a raczej boję się że to PCO się pogorszyło.... jak nie dostanę do wtorku to idę do ginka.... a brzuch mnie boli i kręcą jajniki... a o cycach to już nie wspomnę!!! Co cykl to mam inne objawy przed @... nie poznaję już swojego ciała.. A no i ciąża to na pewno nie jest bo nie ma" Białego mleczka" śluzu żadnego nie ma.. nic susza jak na pustyni:baffled::baffled::baffled:
 
Dziękuję Tusiu... Czarek do mnie podobny ale ja coraz więcej widzę w nim podobieństwa z M... gesty, miny i nawet ruchy mają identycznę:-):-):-)

Nie nastawiam się jednak na fasolkę bo rozczarowanie strasznie boli... sama zresztą wiesz jak to jest... na razie będę czekać.. zobaczymy co się z tego wykluję...:-D:-D:-D
 
Dzastinko co ma być to będzie i to jest pewne, ja życzę ci II kreseczek oczywiście :) 3mam kciuki.

U nas słonecznie i pięknie zimowo :)
Niedługo ruszamy do teściów na obiad a po obiedzie spedzimy czas w ogrodzie:) Filip bedzie lepił bałwanka:))
 
reklama
Witam babeczki

Jak nie ma @ to najlepiej zajac sie czyms i nie myslec..... a wtedy dni szybko minał i niespodzianka bedzie:):):)

A my do moich rodzicow na obiad śmigamy, jedyny dzien w tyg. gdzie mam wolne i nie musze w garach siedziec.....a młodego "sprzedam" siostrze niech z nim na dwor wyjdzie.......


buzkiki
miłego dnia
 
Do góry