reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzastina widzę że i Ty zmieniłaś suwaczek! super fotki! :))
Honia ja cię rozumiem.... wracaj kiedy zechcesz i życzę Ci oczywiscie II pieknych kreseczek na tescie! :)

A my po spacerku! :) Byliśmy na górce i lepiliśmy bałwana hehe ale było fajnie:happy2: zdjecie dodam zaraz na NK i tutaj też pewnie ;)
Buziaki
miłego popołudnia!

oto nasz dzisiejszy bałwan:-) polecam tą zabawę z dzieckiem lub dziećmi normalnie rewelacja:-D no i widać jeszcze jak mój mąż tam dopracowuje szczegóły :-D:cool2: faceci.... :-p
i jeszcze to http://images47.fotosik.pl/254/1b8eecd7474f7bbcmed.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej kochane!

Chciałabym pożegnać się, odejść na jakiś czas. Będę tu czasem zaglądać, ale generalnie myślę, ze od marca, kwietnia,kiedy to zaczniemy na maksa się starać. A może zjawię się kiedyś z dobrą ciążową nowiną? :)


Dziękuję za miły klimat, pogaduchy, miłe słowa. Jesteście super babki! Kiedyś tu wrócę, ciekawe, kto z Was jeszcze tu będzie :)

Trzymam kciuki za staraczki, świezym mamuśkom serdecznie gratuluję (i tym mamuśkom dłuższym stazem równiez :) ) ,

Do zobaczenia i napisania kochane! :happy2:
kochana będziemy tu na ciebie czekać:tak:trzymkaj się cieplutko i kciuki bo i może uda się szybciej;-):-)
oto nasz dzisiejszy bałwan:-) polecam tą zabawę z dzieckiem lub dziećmi normalnie rewelacja:-D no i widać jeszcze jak mój mąż tam dopracowuje szczegóły :-D:cool2: faceci.... :-p
i jeszcze to http://images47.fotosik.pl/254/1b8eecd7474f7bbcmed.jpg
hehe tak sobie myślałam że to cycki a M nieee ręce hehe :-D
 
witam moją imienniczkę ;))
Jasne że można dołączyć, ja nie mam nic przeciwko ;-)
Czuj się tu dobrze i dużo gadaj bo to forum i czasami aż sie prosi aby rozruszać towarzystwo:-);-) żartuje...
Ładnego masz syneczka.
No i najważniejsze, zyczę owocnych starań kiedy kolwiek one beda :happy2:
 
reklama
Dzieki
"Kazda Kinga ma ładnego synka i nie wiem czy dobrze doczytałam ale ... moj maz tez Michał: )a Michały to fajne chłopaki..... " :):):)


Forum na jak "narkołyk"
wiem cos o tym:):)
po prawie rocznej przerwie znowu zaczynam .......... a co mi tam:):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry