reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PAULA - tak oczywiście zawsze mierzętempokę (codziennie przed wstaniem z łóżka) i robię testy dopóki nie pojawią sie dwie krechy na owu i potem w pierwszy dzien testu negatywnego po owu :)

SYLOLA - o ja cie ee!!!!!! Gratuluję serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Czarodziejko a Ty przypadkiem nie na porodówce?:confused:

No ciekawe co u Czarodziejki naszej.... :confused:

czarodziejko gdzie jestes?

:-)

Czarodziejko a może Ty masz Maksia już przy sobie? :confused:

*
Witajcie moje Drogie....
Kulam sie dalej...
Wczoraj wieczorem kwiczalam z bólu mialam taki ucisk główka na krocze i nerwy....zadna pozycja nie byla dogodna a do tego skurcze mnie męczyly...Obseruję znowu większą ilość śluzu wiec moze "koreczek" zaraz wypadnie....jeszcze mam 2 tygodnie....potem jak sie nie wykluje mój Synek to bedziemy myślec...
Buziaki
Uwierzcie mi ze jak sie coś zadzieje to bedziecie wiedzialy..mam do kilku dziewczyn kontakt:)
 
moja obecna dercia:tak::-);-)

witam w mrozne niedziele popoludniee..
 

Załączniki

  • DSC01963.jpg
    DSC01963.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC01964.jpg
    DSC01964.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczyny!!!

ja juz rozpakowana :-)

Lenka urodzila sie 12 stycznia o 18:10. Ma 55cm i wazy 3200!!
porod zaliczam do udanych! poszlo o dziwo szybko i sprawnie. po 14 zaczely sie mocniejsze bole a po 18 mala juz byla na swiecie :tak: dostalam znieczulenie ale nawet nie zdazylo zaczac dzialac hehe
porod mial byc rodzinny niestety za pozno zadzwonilam i P nie zdazyl dojechac ... nie spodziewalam sie ze moze sie tak szybko mala wykluc (Olafka porod trwal 12h)!!!

Olafek zakochany w siostrzyczce! ciagle ja glaszcze i caluje! we wszyskim chce pomagac, dzieli sie zabawkami baaa ostanio nawet chcial sie podzielic z nia serkiem ;-)

pozdrawiam Was serdecznie!

a to nasza Niunia :-)

 
Czarodziejka a już się martwiłyśmy widzisz... jesteśmy z Tobą myślami:) odpoczywaj.
Kiki córeczka jaka śliczna! te jej oczka:)
Kicia ciesze sie że poród minął ci szybko, macie śliczną córeczkę:) gratulacje raz jeszcze

A ja jednak jutro testu nie robię
Pójdę na betę z rana będzie pewniejsze.
Po południu będą wyniki więc dam znać.
 
reklama
Kicia-(imienniczko moja) - cud,miód i malina ta twoja córcia .:tak:
dziewczynki czy dajecie swoim starszym dzieciaczkom jakieś witaminki zimą ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry