reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

pamiętamy pamietamy;-)a no jeszcze sobie jestem 2w1:-)wiesz leżałam od 29 tc tak do 36 tc bo wtedy dopiero gin mi kazał "normalnie"funkcjonowac:tak:duuuużo M mi pomagał no ale nie kiedy też wstawałam bo jednak nie da się przy 2-letnim synku:sorry2:ale jak widzisz hehe teraz synek uparciuszek że nie chce wyjść co kciukaski abyś i ty donosiła maleństwo:tak:już jesteś w 33 tc tak więc dużo nie zostało;-)
No właśnie widzę,ze uparciuszek z synka:cool2: Tak mu się śpieszyło a teraz mu za dobrze w brzuszku:tak:Ale lepiej tak niż by miałoby byc inaczej;-):-D Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!! Pamiętam jak Was podczytywalam i odliczałaś sobie tygodnie teraz ja tak mam:wściekła/y:Mi mój mąz też pomaga jak może...robi śniadanko i idzie do pracy ale obiad to ja sama muszę zrobić bo mieszkamy sami:-( ale mam opanowane już to do perfekcji...tylko wstawiam ziemniaczki a mięsko to mamcia mi dowozi:-) Nie mam innej opcji ja wierzę w to,że mi też się uda jak skończe 35tc to już będzie duży sukces!

Paula25 ja nosze po serduszkiem córeczkę Nadię:-) Avator to jej zdjęcie z 23tc:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czarodziejko, Patrysiu Wy teraz musicie nam się codziennie meldować ;-):tak: bo inaczej uznamy że już rodzicie ;-)
ze mną to spokojnie ja się nie spiesze tzn.Alanek się nie spieszy:-D
No właśnie widzę,ze uparciuszek z synka:cool2: Tak mu się śpieszyło a teraz mu za dobrze w brzuszku:tak:Ale lepiej tak niż by miałoby byc inaczej;-):-D Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!! Pamiętam jak Was podczytywalam i odliczałaś sobie tygodnie teraz ja tak mam:wściekła/y:Mi mój mąz też pomaga jak może...robi śniadanko i idzie do pracy ale obiad to ja sama muszę zrobić bo mieszkamy sami:-( ale mam opanowane już to do perfekcji...tylko wstawiam ziemniaczki a mięsko to mamcia mi dowozi:-) Nie mam innej opcji ja wierzę w to,że mi też się uda jak skończe 35tc to już będzie duży sukces!
oj tak odliczalam każdy tydzien i zawsze była malutka ulga jak tak szło do przodu:tak:zobaczysz i u ciebie będzie dobrze:tak:a bierzesz jakieś leki czy tylko leżysz;-)ps.niedziękuje aby niezapeszyć:-)
 
ze mną to spokojnie ja się nie spiesze tzn.Alanek się nie spieszy:-D

oj tak odliczalam każdy tydzien i zawsze była malutka ulga jak tak szło do przodu:tak:zobaczysz i u ciebie będzie dobrze:tak:a bierzesz jakieś leki czy tylko leżysz;-)ps.niedziękuje aby niezapeszyć:-)

Ja mam tylko luteinę dopochwową 2razydziennie i magnez sama biorę na noc bo w nocy brzuch się stawia:-(
Właśnie mnie to troche dziwi,że nic konkretnego nie mam...:cool2:Mam lezeć i wtawać do WC i po jedzenie a tak to leżeć,leżeć,leżeć:wściekła/y:
 
Ja mam tylko luteinę dopochwową 2razydziennie i magnez sama biorę na noc bo w nocy brzuch się stawia:-(
Właśnie mnie to troche dziwi,że nic konkretnego nie mam...:cool2:Mam lezeć i wtawać do WC i po jedzenie a tak to leżeć,leżeć,leżeć:wściekła/y:
może nie jest tak źle aby brać coś więcej;-)no ja brałam scopolan 3 razy dziennie i no-spe także miałam brac tylko że ja stwerdziłam z M że za dużo tego co tylko scopolan brałam:tak:
 
A my siedzimy i czekamy na księdza...ciekawe o której przyjdzie? miał zacząć chodzić od 16.

Nadia śliczna córcia :-) no tak teraz pamiętam jak kiedyś ktoś się Ciebie pytał o Twój nick czy tak masz na imię a Ty napisałaś że to imię dla córeczki :tak::happy2:
skoro musisz leżeć to leż kochana, czego nie zrobi się dla swojego dziecka :tak: odpoczywaj dużo! zobaczysz że te 2 tygodnie szybko zlecą i będziesz już spokojniejsza :tak:

Patrysiu no Alanek to naprawde uparciuszek najpierw tak się spieszył na świat a teraz nie chce wyjść :-D
 
może nie jest tak źle aby brać coś więcej;-)no ja brałam scopolan 3 razy dziennie i no-spe także miałam brac tylko że ja stwerdziłam z M że za dużo tego co tylko scopolan brałam:tak:
Ja też się tak pocieszam,że może nie jest tak źle skoro mam tylko luteinę brać...;-)

A my siedzimy i czekamy na księdza...ciekawe o której przyjdzie? miał zacząć chodzić od 16.

Nadia śliczna córcia :-) no tak teraz pamiętam jak kiedyś ktoś się Ciebie pytał o Twój nick czy tak masz na imię a Ty napisałaś że to imię dla córeczki :tak::happy2:
skoro musisz leżeć to leż kochana, czego nie zrobi się dla swojego dziecka :tak: odpoczywaj dużo! zobaczysz że te 2 tygodnie szybko zlecą i będziesz już spokojniejsza :tak:

Patrysiu no Alanek to naprawde uparciuszek najpierw tak się spieszył na świat a teraz nie chce wyjść :-D
Dziękuje:-);-) Już mi minęło 7tygodni to 2 też dam radę;-)
Oj to na księdza możesz się naczekać wiem to z doświadczenia :blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A my siedzimy i czekamy na księdza...ciekawe o której przyjdzie? miał zacząć chodzić od 16.

no tak teraz pamiętam jak kiedyś ktoś się Ciebie pytał o Twój nick czy tak masz na imię a Ty napisałaś że to imię dla córeczki :tak::happy2:
to ja to jaaaaa:-Dps.ach jak ja nie lubie takiego czekania :baffled:zawsze też mam wtedy stresik w sobie chociaż nie wiem dlaczego...:-p
 
Do góry