reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:-)
Patrysia a Ty masz jeszcze jakąś wizyte u gina czy tylko masz się stawić do szpitala jak nic sie wcześniej nie zacznie?
ja juz ze skierowaniem na 8.00 na czczo w poniedziałek mam się wstawić bo bede miała cc robione:tak:tak wiec już umówiony dzień rodzenia mam:-)

mój Kubuś spadł z wagi przeze mnie :-:)-:)-( jestem niemądrą, głupią matką !! podałam mu jedzonko sama od siebie tego, którego nie powinnam podać i już mam efekt :-:)-:)-:)-( oby to tylko nadrobił do kolejnej wizyty w Krk bo inaczej nam zwiększą jedze.poza. a nie zmniejszą :-:)-:)-:)-(
kochana nie mów tak o sobie bo starasz sie jak możesz i wiadomo ze próbujesz co nieco wprowadzać w jadłospis Kubusia :tak:ale jak doczytałam nadrobił wiec się uśmiechnij:-)
 
reklama
Agniesia ja to cie podziwiam kobietko....nie wiedziec jaka płec...ja bym pewnie poleciała gdzies na usg zeby podglądnąc jeszcze ....bo samo wiedziec czy nie to oczywiscie nie istotne , ale jakies zakupki człowiek by chiał zrobic a tu nie bardzo wiadomo pod jaka istotke wybierac :):)
 
Agniesia ja to cie podziwiam kobietko....nie wiedziec jaka płec...ja bym pewnie poleciała gdzies na usg zeby podglądnąc jeszcze ....bo samo wiedziec czy nie to oczywiscie nie istotne , ale jakies zakupki człowiek by chiał zrobic a tu nie bardzo wiadomo pod jaka istotke wybierac :):)


tez tak kiedys pomyslałam :-)
 
Agniesia ja to cie podziwiam kobietko....nie wiedziec jaka płec...ja bym pewnie poleciała gdzies na usg zeby podglądnąc jeszcze ....bo samo wiedziec czy nie to oczywiscie nie istotne , ale jakies zakupki człowiek by chiał zrobic a tu nie bardzo wiadomo pod jaka istotke wybierac :):)
hehe wiesz ANUFIFI że ja tak samo:-Dja wyczekiwałam każdego usg aby się dowiedzieć co u maluszka ale i też jaka płeć bo jednak już lubie wiedziec kto nam się szykuje no i M także był ciekawy co pewnie gdzieś byśmy podjechali aby jednak tą płeć zobaczyć:-pczy właśnie zakupki czy zwracanie się to po imieniu i ogólnie tak....:tak:
 
Dzień dobry :-)
Ja tylko na chwile bo mam sajgon w domu a dziś ksiądz u nas chodzi więc muszę ogarnąć trochę!

Joanna to własnie w tym roku weszło że za pierwsze dziecko ma się 18 tygodni (było 16) a za drugie 20 tygodni (było 18) :tak: tylko że chyba jest jeszcze coś takiego jak dodatkowe 2 tygodnie na pisemną prośbę matki więc może koleżanka o tym mówiła....sama jeszcze muszę o tym doczytać.:happy2:

Dzastina to super wiadomość!!! :-) działajcie bo taka okazja może się nie powtórzyć ;-) trzymam kciuki!

Bershka no widzisz jak ładnie Kubuś nadrabia co stracił, nie masz się czym martwić :-)

Patrysiu to już w poniedziałek najdalej będziesz miała synka przy sobie :tak: super!!! :-)

Agniesiak pewnie kupuje neutralne ubranka narazie ;-):tak:

Anufifi buziak ;-)

Czarodziejko zamelduj się nam ;-)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :-)
 
PAULA tak jak nie w tym tygodniu to już w poniedziałek na bank:tak::-)nooo mam nadzieje że sobie czegoś nie wymysla:dry:ps.koleda a mi się upiecze bo właśnie w poniedziałek mamy a ja bede już na porodówce:-p
 
Paula nie pisałam zadnej prośby o te 2 tyg i należało mi sie równe 20 tyg

a dziękuje, matki są od tego żeby się chyba martwić na zapas :baffled::-)


 
reklama
Do góry