reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
PAULA!! Ale czadowo wyszła dzidzia na tych fotkach USG! Aż miło popatrzec !! I to juz 9 tydzien, a dopiero co był 4 i dowiedziałaś się o fasolce. Ech... ;-)
 
Cześć dziewczynki :happy2:
My dziś byliśmy na zakupach i przyjechałam taka zmęczona że musiałam się przespać :tak:
Od wczoraj mam wielką ochotę na brzoskwinie w puszce....wczoraj mój M jechał po nie do sklepu o 22 :blink:
w domu mam sajgon ale tak to jest jak się dziecko same sobą zajmuje :zawstydzona/y: a jutro chodzi u nas ksiądz i muszę posprzątać :baffled:
Cieszę się że Wam się podoba moja Kruszynka :-) a jaka śliczna była jak się ruszała :-) następne usg musimy nagrać sobie na płytę!

Pyszczku tak Kacperek już wie że będzie miał rodzeństwo, chciałby mieć brata :happy2: a wczoraj wszystkim się chwalił zdjęciem z usg :-)

Honia ja jutro kończe już 10 tydzień :tak:;-)
 
Czarodziejko no to teraz tylko czekac na poród :-) niedługo dołączysz do Kici :tak: torbę już spakowałaś? na kaszel możesz kupić sobie syrop Hedelix :tak: mi go kiedyś przepisywał lekarz jak byłam w ciąży. Brzusio przesłodki!!! :-):-):-) i faktycznie bardzo zgrabniutki :tak::tak::tak:

Patrysia a Ty masz jeszcze jakąś wizyte u gina czy tylko masz się stawić do szpitala jak nic sie wcześniej nie zacznie?

Kinga cieszę się że zaczęłaś pisać :blink:

Bershka ale na bb jestem bardziej anonimowa (no chyba że wstawiam swoje zdjęcia;-)) i małe prawdopodobieństwo jest że ktoś znajomy akurat będzie czytał ten wątek a na nk to jednak kupe znajomych ;-) dla mnie nk a bb to co innego, tutaj jestem z Wami bliżej niż z większością ludzi na nk :tak: no ale każdy ma swoje zdanie na temat wstawiania takich zdjęć :tak: ja na nk nie wstawie :-p
Bershka to super że będą Ci płacić zasiłek pielęgnacyjny :happy2: zawsze pieniążki się przydadzą :tak:

Dzastina jak po wizycie u gina?

Pozdrowienia dla wszystkich! Buziaki :happy2:
 
reklama
Do góry