reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kicia ogromne Gratulacje!!! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Córeczki, niech Wam zdrowo rośnie! :-)

Bershka dzięki za odpowiedź ;-) ja tez myślałam o butelce dobrego alkoholu plus jakieś słodycze, a nad tym zdjęciem to się zastanowię, bo masz rację, pewnie mój lekarz też nie kolekcjonuje zdjęć, w końcu tyle ciąż prowadzi :sorry2:

Czarodziejko u Ciebie już dosłownie kilka chwil i będziesz rodziła! Czekamy na Maksymilianka! :-)

Paula a Kacperek już wie że będzie miał braciszka lub siostrzyczkę? Buziaki ;-)

Miłego dnia wszystkim! Ja zmykam na spacer z Sebkiem :)
 
Ostatnia edycja:
Pyszczku, a w gabinecie Twój gin ma jakieś zdjęcia dzieciaczków? Mój ma, na ścianie wiszą i sam mnie poprosił o zdjęcie mojego syna do swojej galerii.
 
Ryba wiesz ja chodzę do mojego gina prywatnie, ale do kliniki, to tam w gabinetach nie ma nigdzie zdjęć dzieci, bo wielu lekarzy przyjmuje, ale nie wiem może w domu ma takie zdjęcia :) a swoją drogą to ciekawe że niektórzy zbierają, tak jak Twój gin :) fajnie widziec ilu małym ludziom pomogło się przyjść na świat :-D
 
Pyszczku, ja jak urodziłam syna to mój gin przyjmował w prawdzie w prywatnym gabinecie, ale dzielił go z innymi dwoma lekarzami i wtedy też zdjęć na ścianie nie było, no może oprócz kilku w poczekalni, pewnie tych najważniejszych, a i tak poprosił o zdjęcie naszego szkraba. Teraz ma inny gabinet tylko dla siebie i tu już wiszą. Nie wiem czy wszystkie, ale mojego syna jest na pewno. I tak, fajnie jest widzieć ilu dzieciaczkom pomógł przyjść na świat.
 
KICIA!!!! GRATULEJSZYN!!!!:-D:-D:-D
Juz sie poprawiam:

Ja po wizycie…..juz 2 paluszki wchodza w szyjkę :) Szyjka miekka i lozysko dojrzale…wszystko przygotowane…głowka wparta na maxa w kanalik juz ledwo co zbadać mnie mogla…
No to teraz pozostaje nam czekac na bieg wydarzen!!!!
O kurka to niedługo Kochana Cie dopadnie, czekamy razem z Tobą:tak::-)
 
Coś Wam jeszcze wrzucę laseczki.... :))))
 

Załączniki

  • IMG_0627.jpg
    IMG_0627.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_0636.jpg
    IMG_0636.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry