reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dla Ciebie Honiu i dla wszystkich staraczek
Dzastinki,Kingi,Sylwi,Ryby i dla samej siebie :-D
(jak kogoś ominełam sorki)
 

Załączniki

  • mądrość życia.jpg
    mądrość życia.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Masz racje Paula, no ale chyba tu każda z nas pokazała już swoją facjatę :-)

ale sliczny ten chlopczyk na zdjeciu

mój Kubuś spadł z wagi przeze mnie :-:)-:)-( jestem niemądrą, głupią matką !! podałam mu jedzonko sama od siebie tego, którego nie powinnam podać i już mam efekt :-:)-:)-:)-( oby to tylko nadrobił do kolejnej wizyty w Krk bo inaczej nam zwiększą jedze.poza. a nie zmniejszą :-:)-:)-:)-(
 
Dziewczyny wiem , ze to tak troche nie na temat..... ale ile wynosi teraz urlop macierzynski w przypadku urodzenia drugiego dziecka??
 
Jejku dziewczyny jak mi miło :))))))
Dziekuje za wszelkie komentarze do zdjęc.....
Bershka- 2 lata jakbym chodzila w ciązy to ja bym chyba kwadratowa sie zrobila :))))
Kochana a czemu Kubus wagowo spadl?????
Paula25- Kochanie dziś zaczelam kompletowac ubranka do szpitala...szlafroczek juz upralam i jedyne co musze to kosmetyki dokupić...

Ide się zaraz wykapac i lulu......
emot136.gif


Dziewczyny od jutra maja byc przymrozki.......
emot142.gif
Tez sobie wybralam pore na rodzenie......ciekawe ile czasu w domu przesiedzimy zanim wyjdziemy:)
 
tusia!! Dzięki!! myślę, że to bardzo mądre przesłanie. Będę je sobie przypominać, gdy moja cierpliwość będzie na granicy!!!!
;-)
 
Joanna teraz urlop macierzyński po drugim dziecku wynosi 20 tygodni :blink:
Urlop macierzyński - kiedy i w jakim wymiarze? - Competitive Skills

Bershka nie martw się Kubuś napewno szybko przybierze na wadze :tak:

Czarodziejko to spiesz się Kochana bo możesz nie zdążyć skompletować wszystkiego ;-):blink:

Tusia i inne staraczki życzę Wam tej nadziei i jak najszybciej ujrzenia 2 kreseczek :tak:

Spokojnej nocki dziewczynki :happy2:
 
witam się z wam babeczki...

u gina było ok... wszystko wpożądku..
jedynie co mnie zaskoczył to tym że dziś 10 dc a już są gotowe piękne dwa pęcherzyki... obydwa po 20 mm.. czyli jakby się udało to będą bliźniaki... bo mówił ze na bank pękną..
trochę się boję... ale co ma być to bedzie... :sorry2::sorry2: nie wydaje mi się by tym razem zdarzył się cud.. pozdrawiam was wszystkie i całuję mocno...
 
Bershka...dziekuje za odpowiedz.....koleznaka mnie ostatnio poinformowla ze na 1 dziecko przysługuje jej 22 tygodnie.......ze od 2010 zwiekszyli o kolejne 2 tygodnie??....Jak rodziłąm synka to bło to 18 tyg przy drugim 20....hmmmm tak wiec juz sie ucieszłyam ze czaka mnei 24 tyg......spytam w kadrach:)

Dzastina:) działaj!!!!!!! 2 w 1 to okazja nie do odrzucenia:):):):)
Czarodziejka...ja urodziłam w lutym.....nie fajne pora chyba miesiac siedzialismy bo bylo tak zimno

Ps ...powtorzyłąm test we wtorek i był juz znacznie wyrazniejszy:)
Najlepsze jest to ze ten cykl spisalam na marne , jakos tak.
 
Joann@ to Paula Ci odpowiedziała ;-):tak:

Witam się czwartkowo

dzis humor mam lepszy, Kubuś przytył przez noc 130g :-) mozna powiedziec, ze nadrobił to co stracił..prawie ;-)
 
reklama
Czarodziejko spadł dlatego, ze podałam mu zupki, które nie powinien jeśc bo rozluźniają kupki. Myślałam, ze jak je bulion to tez zje coś innego ale niestety nie moze. Uczę się na błędach i na doświadczeniach na własnym dziecku :-( rownież jabłuszka nie dostanie :no:
 
Do góry