reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej
Właśnie wróciliśmy z wizyty u gina.
Na wejściu, gdy gin dowiedział się, co się stało, powiedział, że trzeba odczekać pół roku ze staraniami. Jednak, gdy zobaczył papiery, obejrzał mnie przez podbrzusze na USG (macicę i jajniki - wszystko dobrze!) i gdy dowiedział się, że to była taka wczesna ciąża, powiedział, że spokojnie można się starać (po pierwszej @, którą ja już miałam :) ). Powiedział tylko na maginesie: "można poczekać do pierwszej @, ale proszę nie spieszyć się z porodem..."
Mówił też, że jak tylko zobaczę dwie kreski na teście mam natychmiast zjawić się u niego, a on przepisze mi leki podtrzymujące ciążę, czyli pewnie np. luteinę itd.
No cóż... mamy zielone światło!
Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze. :happy2:
 
reklama
Honia ... Super wiesci :tak: strasznie sie ciesze !! :-) I juz zaciskam kciuki za te II kreseczki ;-).. Mi tez ginek kazal odrazu sie zglosic po tescie pozytywnym.. bo w razie czego jakies zastrzyki dostane :szok:..
Caluje i .. powodzenia ;-)
Teraz musi byc dobrze.. mamy przeciez Nasze Aniołki ktore czuwaja nad Nami :)
 
honia- to chyba dobre wiesci....

Ja sie melduję ze jestem, zyję i choć mlody napiera głowką to jeszcze się trzymam w dwupaku!
Dziś na 20:00 ginek wiec dam znac jak tam u nas!!!!!
 
Honia, super. Również zaciskam już kciuki za II kreseczki.
Ja też mam przykaz pokazania się u gina zaraz po zobaczeniu II kreseczek w celu podania leków.
 
CZARODZIEJKA to kciukaski za wizyte:tak:ps.wiesz mnie synek od hoho napiera główką i ogolnie pchał się na świat a zobacz jeszcze troche a będe po terminie:-pco myśle że tak odrazu dzidzia nie wyskoczy u ciebie a spokojnie wytrzymasz do dobrego tc aby rodzić:tak:

EDIT:
PAULA odezwij się!!!!!
 
Kochane jestem!!
Juz po wizycie..:tak: Dziubasek lezy główką w dół i wszystko jest bardzo dobrze:tak: Dostałam skierowanie na ostatnie badania w ciąży no i czekamy na poród:biggrin2: No i będe rodzic SN:tak: Kurka teraz to mam pietra przed porodem...:biggrin2:

Honia wspaniałe wieści!!!
 
Hej.
Honiu-super wieści to chyba zaczniemy staranka razem.;-)
Patrysiu-za szybki poród :tak:
Czarodziejko-kciuki za wizytę ;-)
Paulko-kochana brakuje tu Ciebie.jak się czujesz ?;-)
Sylwia-czekam, na wieści śliczne ;-)
Kiki-cudeńko twoje małe- cały tata.:tak:
Agniesiak-super.
Buziole dla wszystkich babeczek.
Ja czekam na M i mam coraz większego boja i już sama nic nie wiem :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
bereshko ale sie ciesze ze kubus tak pieknie je i robi dobre kupki,,super ucaluj kubulka od e ciotki..moja derya cos nie zajada sie tymi zypkami i owocami pluje dalej jak widzi hi hi..:-);-)


moja ciaza z chlopcami byla prawie identyczna,,dlatego myslalam ze to b´edzie 4chlopczyk.jedlam tylko ciut wiecej slodkiego ..i do tego przesliznie wygladalam..niby na chlpca a jest dziewczynka..;-):tak::-)

dziewczyny co tu jest na tym forum..robicie sobie jakies problemy..juz koniec prosze..jutro bedzie lepszy dzien


bereshko jestes kochana..popieram..:tak::tak:;-):-);-):-)
Kiki dziekuje za odpowiedz;-)Ja tez uwazam ze objawy a juz na pewno wyglad nie swiadcza o plci. Czego ty jestes dowodem:-)
Bylam dzisiaj w szpitalu, w ktorym bede rodzila. To moj pierwszy porod w tym kraju wiec wszystko bedzie dla mnie nowe, ale ja lubie zmiany (przynajmniej sie nie wynudze:)
Wiecie co jestem w 8 tygodniu a juz mi ciasno w spodniach ( nie z obzarstwa:))Slyszalam ,ze w kolejnej ciazy, w moim wypadku trzeciej to moze byc szybciej, ale az tak?. Dziewczyny a jak bylo u was?
 
Do góry