reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka to same dobre wiadomości :-) bardzo się cieszę :-) i wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji skończenia 5 miesięcy :happy2:
p.s. gratulacje dla koleżanki :blink:
 
reklama
Czuję się w miare dobrze pomijając to że cały czas mam niesmak w buzi i robi mi się od tego niedobrze, ale już się przyzwyczaiłam ;-) ciągle coś jem żeby zabić ten niesmak ale to nie pomaga no i już przybieram na wadze co jest najgorsze! :eek:
 
PAULA !!! Buziaki!!!! :*

U mnie 3 stycznia w terminie pojawiła się miesiaczka, tylko k.urde blaszka, skapa i trwajaca jedynie dwa dni. Plamień nie mam już żadnych. Czuję sie bardzo dobrze i coraz bardziej kusi mnie opcja, by starać sie na nowo.

pozdrawiam!!!!!!
 
witam iewczyny wieczorna pora..dzieciaczki spia to mam chwilke,,

bereshko ale sie ciesze ze kubus przybiera na wadze ze wszystko jest dobrze i bedzie coraz lepiej,,dlugi jest kubus 74 cm..odrazu wiedzialam ze dlugi bylo widac na fotkach..tak sie ciesze waszym szczesciem razem z wami..i zobacz kubus skonczyl ju 5 m duzo zdrowka dla kubusia tulam was mocno..trzymajcie cie cieplutko..

pyszczku mi najbardziej podoba sie ten lezaczek co wybralas ten niebieski z pomarancza,,gdybym miala kupic dla deryi wybrala bym wlasnie ten..

gioesko mi te wozki bardzo sie podobaja u nas w niemczech bardzo duzo osob je ma i sa zarabiste male zgrabne no poprostu super..

anufifi jakie wiadomosci po ginekologu?co tam u beti nic nie slychac od niej..wie juz co bedzie miec?

pati zycze ci szybkiego porodu i czekamy na fotki alanka..

paula no dobrze ze juz w domku..wszedzie dobrze co nie ale u siebie najlepiej...

royanna dobrze ze oczka juz zdrowe..a czemu alanek ma skaze bialkowa?wklejcie dziewczyny jakies fotki dzieciaczkow..

marcalowa mamo dziekuje slicznie w imieniu deryi..zycze takiej coreczki z calego serduszka

Zobacz załącznik 194059
to rodeo tez super,przeprasam za jakosc ale to ze starego telefonu
to rodeo super i hustaweczka tez..:tak:;-)a synus jeszcze fajniejszy..:-);-):tak:

kicia fajnie ze zagladnelas do nas..boze jak ten czas leci dopiero co napisalas ze jestes w ciazy a tu porod zbliza sie malymi kroczkami..

czarodziejko a jak tam twoj sliczny brzusio..asz naprawde superowe swoje foteczki..u mnie brzuch do konca sie nie obnirzyl..wiec nie wiem jak to jest..

pozdrawiam was wszystie dziewczyny jak tu jestescie od a do z..

moja dercia zdziwiona..;-):tak::-)
 

Załączniki

  • DSC01924.jpg
    DSC01924.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC01926.jpg
    DSC01926.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny moje dzieci dostaly pod choinke ta gre wii..jest zarabista..powiem wam ze ja mam wiecej ubawu jak te moje skarby..one prawie wszystko zrobia a ja nawalam to wcale nie takie proste,,naprawde polecam tak superowa gre..mykam powoli spac..dam jeszcze deryi mleczko i spac..dobranoc..

patrysiu informuj dziewczyny ze szpitala co i jak..bedziemy czekac tu na wiadomosci..jeszcze raz zycze szybkiego rozwiazania..tulam cie mocno..

nasza wizyta wczoransza na basenie..:tak:;-):-)ja derya ercan i denielek a patryczek robil fotke..
 

Załączniki

  • DSC01929.jpg
    DSC01929.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 68
  • DSC01928.jpg
    DSC01928.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ślicznie Kiki. Urocza z Was rodzinka ! Sama bym poszła na basen z Kubusiem ale pewnie wiecej robilibyśmy atrakcji z tym naszym cewnikiem nad serduszkiem niż mielibysmy zabawy. Moze gdybym ubrała Kubulce koszulkę na ramiączkach wtedy nic nie byłoby widać. Ale czy to nie będzie wyglądać troszku dziwnie ?

Dobrej nocki
 
bereshko dziekuje slicznie..musisz zapytac lekarza czy moze kubulek na basen..jak bedzie mogl to bedziecie sobie chodzic..nic nie szkodzi ze bedzie w koszulce..dziwni ludzie beda patrzec a normalni zrozumia..a nie przejmuj sie ludzmi..kubulek jest wspanialy czy bedzie miec koszulke czy nie poprostu jest wielki..
 
reklama
A jeszcze odpiszę bo akurat kompa zamykam :-)
Kubulek moze chodzić na basen bo nawet jak mu podmoknie opatrunek choć jest on foliowy to wtedy go zmieniam sama w domu. Robię to regularnie co tydzień w poniedziałek ale znam osoby, które chodzą z dziećmi nawet co drugi dzień na basen i co drugi dzień zmieniają opatrunek. Sam cewnik to malutka gumowa rureczka ale, że jest pod foliowym opatrunkiem a nie zwykłym wszystko widać. Folia ma za zadanie obserwację, czy nic się nie dzieje niepokojącego wokół wejscia. Pod normalnym plasterkiem nic nie byłoby widać a poza tym folia bardziej zabezpiecza wejście. Rozpisałam się ale pewnie to co napisałam jest tylko dla mnie zrozumiałe bo w sumie już jestem jak pielęgniarka :-D a zmiany opatrunku cewnika "Broviac-a" nawet nie wykonują pielęgniarki, robią to albo lekarze anestezjolodzy albo lekarze dyżurujący. Przyznam Wam się szczerze, ze medycyna wcale nie jest taka zła ;-) jak na początku byłam szkolona i musiałam pierwszy raz zaaspirować krew Kubusiowi czyli zaciągnac do rureczki powiedziałam sobie, ze nigdy tego nie zrobię a teraz wykonuję to codziennie.

oki rozpisałam sie i już uciekam

buzia dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Do góry