reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula one sa bardzo stabilne , a dzieki tym własnie cienkim drutom one sie bujają ....napawde polecam z pełna odpowiedzialnością ....te grube to z koleji sam plastik ...dla mnie własnie te sa takie bardziej "liche" ale oczywiscie to moje zdanie
 
reklama
Sylwia no własnie ten pomarańczowy przemawia do mnie pod względem dłuższego użytkowania :tak: i ma wiele zalet - tak jak napisałaś :)

Anufifi aha już rozumiem, czyli dziecko na pewnym etapie poruszając się samo może się bujać :tak:

Paula wiesz ja tak zawsze, jak coś kupuję droższego to zastanawiam się aby dokonać najlepszego wyboru :-D Każdy z tych leżaczków coś w sobie ma, mnie się podobają ale najważniejsze żeby Sebkowi przypadły do gustu :-D:tak:

Patrysiu ja tez jeszcze nie mam doświadczenia w tych sprawach więc dlatego pytam naszych kochanych Koleżanek :-)

Dziękuję Wam za każdą opinię na ten temat, rozważe sobie za i przeciw i jutro Wam powiem co kupiłam :)
 
Marcelkowa mama GRATULUJĘ bo jeszcze nie miałam okazji :tak::-):-) na kiedy masz termin? no i oczywiście witaj...pamiętam Cię i cieszę się że wróciłaś :tak::-) widzę że u Ciebie duża szansa na dziewczynkę :tak: no ciekawa jestem co będzie? :happy2:

Ryba rany dobrze że nic Ci się nie stało! :szok: a gniazdko się naprawi :tak: co do teściowej to brak słów :dry:

Gosiu jak tam Kacperek? nadal ma kolki? co do wózków o które pytałaś to niestety nie w moim typie ;-)

Agniesiak jak tam żona Twojego brata urodziła?
a urlop macierzyński trwa 20 tygodni i na wniosek może być przedłużony o 2 tygodnie :tak: Urlop macierzyński 2010 > wymiar urlopu macierzyńskiego 2010 - w-spodnicy.pl

Roynna wszystkiego najlepszego dla Alanka! :tak: niech zdrowo rośnie! a co planujesz po macierzyńskim? wracasz do pracy czy idziesz na wychowawczy?
smutne jest to że tak krótko mamy mogą być po porodzie ze swoimi dzieciaczkami a nie wszystkich stać na to żeby iść na wychowawczy :-(

Anufifi i co wiesz już kiedy będziesz miała usuwanego tego mięśniaka? Bądź dobrej myśli :tak:

Kiki fajnie że chodzisz z Deryą na basen :-) ja z Kacperkiem też byłam jak miał 4 miesiące ale później zaprzestałam...a szkoda...

Tusia życzę aby Twoje samopoczucie się poprawiło :tak: co do moich włosów to są naturalne :tak: jak szłam na wesele tylko umyłam i wtarłam piankę ;-):tak:

Bershka jak tam po wizycie w Krakowie? jak Kubuś?

Sylwia a jak tam u Ciebie po przytulankach z mężem?

Honia, Pati, Maleńka i pozostałe dziewczynki serdecznie pozdrawiam :-)

Dziekuje i wzajemnie:-) Ostatnia @ mialam 20 listopada termin mam na 27 sierpnia. Zaszlam w ciaze dokladnie w tym samym momencie i wieku jak moja mama ze mna smiesznie nie? Na kiedy masz termin?
 
ja mam ta hustawka i jest super[/ATTACH]
 

Załączniki

  • SA551043.jpg
    SA551043.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 32
  • SA551046.jpg
    SA551046.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 41
Pyszczku ... To Ci jeszcze dopisze ze ten pomaranczowy ma te plozy sa z bardzoooo pozadne.. na dodatek jest tez regulacja wysokosci..czyli jak juz dziecko siedzi jak Julka np.. co ma 1.5 to podnosisz i ma z tego takie krzeselko :tak: a jak niechcesz aby sie bujalo.. blokujesz i po problemie.. kotka sie pociaga i zaczyna grac :-)...
Ale wez ten ktory Ci najbardziej sie podoba i najbardziej Ci odpowiada i ten ktory Ci serduszko podpowiada..:sorry:

Paula.. juz dawnooo po serduszkach ;/ M.. juz nie ma od 27 w domku :eek: a kto to wie c oto bedzie z nich i czy w ogole cos bedzie :eek:

ja mam ta hustawka i jest super[/ATTACH]

Pati... nioooo te sa rewelacyjne.. nawet wklejlam tu.. tylko inna wersje.. tylko ze w PL ceny ich sa powalajace od.. 500zl.. w góre:baffled:
A swoja droga.. synuś śliczny !!!! :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje i wzajemnie:-) Ostatnia @ mialam 20 listopada termin mam na 27 sierpnia. Zaszlam w ciaze dokladnie w tym samym momencie i wieku jak moja mama ze mna smiesznie nie? Na kiedy masz termin?
Marcelkowa to super :-) kolejna sierpniowa mama :tak: ja mam termin na 12 sierpnia :tak:

Paula.. juz dawnooo po serduszkach ;/ M.. juz nie ma od 27 w domku :eek: a kto to wie c oto bedzie z nich i czy w ogole cos bedzie :eek:
Sylwia to trzymam kciuki :tak:a kiedy powinnaś dostać @?

Pati jaki słodziak z Xiavierka :-) tak te huśtaweczki są fajne :tak:ale właśnie drogie:-( no i zajmują duzo miejsca.
 
Bershka, Sylwia mojemu M się ten właśnie podoba ze względu na funkcjonalność :-)

Pati huśtawka super, ale niestety droga jak dla mnie, a ten skoczek zebra czadowy, może go kiedys kupię :) chyba Anufifi pisała że Tomuś też taki miał :tak:
 
reklama
Kiki w Krakowie same dobre wieści. Docent bardzo zadowolony z wagi Kubusia. Powiedział, ze wyjdzie szybko z tego jedzenia pozajel. i, ze za miesiąc zmniejszą nam ilosciowo worek żywieniowy i dadzą 1 dzień bez podłączania :-) i tak powolutku aż w ogóle go nie bedzie. Dziś Kubuś zrobił przez cały dzień 1 kupke !!! jupi, jupi, jupi. Waży 6240g i mierzy 74cm Wczoraj skończył 5 m-cy !! kiedy to minęło ? !!

oj, słyszę ze zasnąć nie może




a moja koleżanka dzisiaj dowiedziała się, że bedzie mieć córeczkę :-) ależ była zadowolona bo ma już 4 latka w domu no i bez planowania. Takim to się udaje :shocked2:;-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry