reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak 13ty.... Zaczęliśmy w sierpniu 2008 i do kwietnia 2009 nic się nie udawało... Zrobiliśmy przerwę na lato i od października 2009 zaczęliśmy starania na nowo... Tak mija więc łącznie już 13 miesiąc naszych starań.
Wiesz... my na dziewczynkę to celowaliśmy wczesniej a teraz to już co Bozia da. Serduszkujemy różnie... były różne cykle... co dziennie... co drugi trzeci dzień... w owu przed owu... z testami owu, z mierzeniem temp... I nic nie wyszło z tego.
Teraz nie liczę nic, nie sprawdzam poprostu żyję i funkcjonuję normalnie bo mamy już z mężem dosyć. A kochamy się normalnie kiedy tylko mamy na to ochotę jak to normalnie powinno wyglądać w związku. I co ma być to będzie. Czekamy...


Pozdrawiam
kinga masz racje kochajcie sie kiedy macie na to ochote a predzej bedzie dzidzia jak myslisz..popieram takie myslenie.:tak:;-):-)

derya 4m:tak:
 

Załączniki

  • DSCI0157.jpg
    DSCI0157.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCI0144.jpg
    DSCI0144.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Teraz nie liczę nic, nie sprawdzam poprostu żyję i funkcjonuję normalnie bo mamy już z mężem dosyć. A kochamy się normalnie kiedy tylko mamy na to ochotę jak to normalnie powinno wyglądać w związku. I co ma być to będzie. Czekamy...

...to się nazywa zdrowe podejście :tak::-)
i z takim podejściem na pewno już nie długo będzie fasoleczka,na spokojnie,bez stresu i uczuciowo.3mam mocno kciukasy za pojawienie się tej waszej fasoliny Kinga :)
 
Tak 13ty.... Zaczęliśmy w sierpniu 2008 i do kwietnia 2009 nic się nie udawało... Zrobiliśmy przerwę na lato i od października 2009 zaczęliśmy starania na nowo... Tak mija więc łącznie już 13 miesiąc naszych starań.
Wiesz... my na dziewczynkę to celowaliśmy wczesniej a teraz to już co Bozia da. Serduszkujemy różnie... były różne cykle... co dziennie... co drugi trzeci dzień... w owu przed owu... z testami owu, z mierzeniem temp... I nic nie wyszło z tego.
Teraz nie liczę nic, nie sprawdzam poprostu żyję i funkcjonuję normalnie bo mamy już z mężem dosyć. A kochamy się normalnie kiedy tylko mamy na to ochotę jak to normalnie powinno wyglądać w związku. I co ma być to będzie. Czekamy...


Pozdrawiam

AA to super bo myślałam że cały czas celujecie :zawstydzona/y: W takim razie .. trzymam kciuki by wyluzowanie dało szybkie efekty ;-):sorry2:
_____________________________________________________________

Kiki .. Słodka Malutka :-);-) "krewetka" jak to mówi moja szwagierka na dziewczynki w różu :-D:-D .. Ale cały Tata :tak:
 
Sylwia, tak... znalazłam odpowiedź... a mianowicie dostałąm @ przed paroma godzinami! :)
Cieszę się, bo to oznacza, że organizm dochodzi do siebie.

Buźka!​
 
kiki sliczna malutka jak moja mala ja zobaczyla to powiedziala do mnie ze ona chce takie dwie dzidzie hahahahaha :-D ja sama z mezem bysmy chcieli teraz 2 za jednym zamachem ale przynajmniej jednego chlopca :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry