reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kiki śliczna ta Twoja księżniczka :-)

Patrysiu no już niedługo, życzę lekkiego i bezproblemowego porodu! :tak:

Kinga bardzo dobre podejście! :tak: myślę że ten rok będzie dla Was szczęśliwy :tak:

Honia dobrze że już @ przyszła...

Royanna życzę szybkiego powrotu do zdrowia z oczkami :tak: buziaczki dla chłopaków!

Dziękuje dziewczynki za miłe słowa w komentowaniu zdjęć :-)

BUZIAKI
 
dziekuje wam dziewczyny w imieniu swoim i deryi..jestem bardzo szczesliwa ze derya wam sie podoba..mykam powoli do lozeczka zyczew milej nocy i szczesliwych przytulanek by strzal byl w 10..dobranoc
 
Wiesz... my na dziewczynkę to celowaliśmy wczesniej a teraz to już co Bozia da. Serduszkujemy różnie... były różne cykle... co dziennie... co drugi trzeci dzień... w owu przed owu... z testami owu, z mierzeniem temp... I nic nie wyszło z tego.
Teraz nie liczę nic, nie sprawdzam poprostu żyję i funkcjonuję normalnie bo mamy już z mężem dosyć. A kochamy się normalnie kiedy tylko mamy na to ochotę jak to normalnie powinno wyglądać w związku. I co ma być to będzie. Czekamy...


Pozdrawiam

Kingus - i ja jestem za tym zeby dac na luz...najgorzej to miec przytulanko zaplanowane co do godziny...niestety przy planowaniu konkretnej plci tak to wlasnie wygląda..no ale jak sie okazuje to i tak Pan Bóg rozdaje karty :)))))
U nas wszytsko bylo tak jak zaplanowalam...poza jednym: płcią :)))))) A teraz jestem zwariowana za Synkiem i tre nogami tak sie nie moge Go doczekac:))))))
KingusiA zobaczysz ze dzidek sie pojawi w najmniej oczekiwanym momencie...ale w najbardziej wlasciwym!!!!!!!! Trzymam mocno za Was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiki- słodziak ta Twoja córcia i jak czas leci....juz 4 miesiace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patrysiu- no wlasnie jak tam u Ciebie...mi sie jakies skurcze rysują...przedwczoraj cala noc bolało mnie jak na @ i az sie przesyraszylam!!!! Ciutke wczesnie....niech przynajmniej do konca 37 tygodnia posiedzi a potem co bedzie to bedzie!

Paula- super fotki..pieknie wygladacie :))))) Jak Twoje samopoczucie?????



No a ja dziewczynki znowu napieta i nadeta i czuje jak malutek głowką napiera....
ojjj jeszcze troszkę :)
 
Hej dziewczynki
wchodzę do Was poczytac a tu kurde tkie wiadomosci :-:)-:)-(

witam was..

Nie bedę mamą....dziś bardzo mocno zabolał mnie brzuch...ale to bardzo mocno.... poszły skrzepy i dostalam okres... nie wiem za co ten Bóg mnie tak boleśnie doswiadcza...żyć mi się nie chce,,,,,,

Dzastinko tulam Cię bardzo mocno :-:)-(kuźwa w końcu się uda musisz w to wierzyć

Pajka... ja tylko slyszalam ze lepiej nie farbowac wlosow Henna.. rozjaśniać można bez problemu i ja w obu ciążach to robiłam .. mysle ze najlepiej nie popadac w paranoje .. bo jakby przyszlo co do czego to by sie okazalo ze niczego nie mozna kobiecie w ciąży :-)

ja to bardziej pod względem tego, zeby włosy odpoczęły bo mam mega zniszczone wiec to idealny moment.

A ja dzisiaj urlop bo nawet nie byłam w stanie isc do pracy :szok:
 
Dzien dobry :-)

a Pati to gdzie ?

bola mnie bardzo plecy :-( podobno to nerwobóle i od noszenia ale lekarstwa i ketonal nie pomagaja

ale miałam dzisiaj sen..sniło mi sie ze jestem przed cesarka i czeka mnie jednoczesnie przeszczep serca :szok:
moze to znak, ze musze isc sie przebadac, w koncu 4 m-ce stresu musiały sie jakos odbic na zdrowiu :baffled:

milego słonecznego dnia
 
Dzien dobry :-)

a Pati to gdzie ?

bola mnie bardzo plecy :-( podobno to nerwobóle i od noszenia ale lekarstwa i ketonal nie pomagaja

ale miałam dzisiaj sen..sniło mi sie ze jestem przed cesarka i czeka mnie jednoczesnie przeszczep serca :szok:
moze to znak, ze musze isc sie przebadac, w koncu 4 m-ce stresu musiały sie jakos odbic na zdrowiu :baffled:

milego słonecznego dnia
Uuu kochana to idź się przebadac. Nigdy nic nie wiadomo. Biedactwo.. wiem co bóle pleców oznaczają, strasznie Ci wspołczuję...
 
reklama
Bershka idz koniecznie...ja od wypadku samochodowego nie miałam dnia zeby mnie nie bolał kręgosłup...to dla Ciebie żadne pocieszenie , ale wiem o czym piszesz...czasem chce mi sie wyc....
 
Do góry