reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie Kobietki!

Dzastina...brak slow...Tulam Cie mocno...:-:)-:)-(

U mnie powolutku do przodu. Z chlopakami w domu sama ale daje rade. Na bb nie zagladam, bo rzucilo mi sie cholerstwo teraz na drugie oko, i oba mam zalzawione. Ciezko pisac a tym bardziej czytac. Ale na lewym chociaz opuchlizna zeszla, po tygodniu, ale dobre i to. N prawym stan zapalny ale bez opuchlizny. Jurto sprobuje znalezc lekarza co by mnie przyjal na dniach, jak nie minie...wygladam jak wampir! Ale jeden plus-czerwone bialka podkreslaja pieknie moj zielony klor oczu, hahaha:-D:-D:-DNa dwor nie wychodze bo boje sie zawiac oczy, wiec moich zuchow weranduje przy balkonie. Trzeba sie hartowac, bo Alanek zaraz skonczy 2 miesiace, a na spacerkach byl tylko kilku:baffled::-:)-:)-(

(...)

Dziewczyny mam pytanko, czy któraś z Was używa/ła takiego leżaczka/bujaczka dla dziecka? Zastanawiam się nad zakupem ale czytałam że dziecko nie powinno przynajmniej do 6go miesiąca życia przebywać długo w takiej pozycji w leżaczku, z drugiej strony taki sprzęt chyba ułatwia życie. Jakie są Wasze opinie?

(...)
Pyszczku, przy Maciusiu nie mielismy kasy ani chetnych aby nam sprezentowali bujaczek i Macius byl wciaz w foteliku samochodowym-kolysce. Teoretycznie dziecko nie powinno byc w takiej pozycji dluzej niz 2godz na dobe, ale Macius byl dluzej i jest zdrowy. A pomoc swietna. Teraz mamy z FP ten 3w1 do 18kg, i Alanek chetnie tam siedzi. Tak by ciagle byl przy cycusiu, a tak to nietaz sie oszuka i jak zasnie jedzac to go przekladam do tego lezaczka. A jak cos robie w kuchni a on sie w lozeczku drze(nie lubi tam byc) to mi towarzyszy i jest ok. Ja polecm:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Oto kilka fotek z dzisiejszego spacerku :happy2:

w1.jpgw2.jpgw3.jpg
w4.jpgw5.jpgw6.jpg
w7.jpgw10.jpg
 
Ostatnia edycja:
Paula.. Focie super :-)
Tusia..przykro mi ale wiesz na czym stoisz teraz :tak:..i to potwierdza ze test owu pozytywny NIE oznacza ciazy :tak: Kochana trzymam kciuki mocnoo za staranka ;-)
Dzastina .. Bardzo mi przykro :-(.. wiem ze jest Ci ciezko ..ale nie mozesz sie poddawac.. mysle ze powinnas isc do ginka i sprawdzic czy sie wsiooo oczyscilo samo .. jak sie samo oczyscilo to mozesz juz sie starac w nastepnym cylku a nie czekac jak pisze Żabka 3 miesiace.. 3 mies trzeba odczekac jesli był zabieg..wiec glowa do gory :tak:W koncu musi sie nam Wszystkim udac ;-)
Honia.. podpisuje sie pod Toba :tak:pieknie to napsialas :-) nie wiem czy znalazlas odpowiedz jak pytalas kiedy mozna sie spodziewac 1 @ po .. ;-)
Bershka .. i pod Toba sie podpisuje .. że nie ma co kombinowac ..bo i tak bedzie co Bóg da :tak:
Royanna .. Buziaki ;-)
Kinga .. TY sie starasz 13 cylk? ale nie serduchowalas w owulke? ani dzien przed? .. bo z tego co pamietam na dziewczynke polujesz ?:tak: a nie myslalas zeby pojsc na calosc ? .. po co za kazdym razem łzy wylewac ? ;-)

POZDRAWIAM WSZYSTKIE .. I KAZDA Z OSOBNA !!!:tak:
Buziaczki Dziewczynki :))
 
Witajcie Kobietki!

Dzastina...brak slow...Tulam Cie mocno...:-:)-:)-(

U mnie powolutku do przodu. Z chlopakami w domu sama ale daje rade. Na bb nie zagladam, bo rzucilo mi sie cholerstwo teraz na drugie oko, i oba mam zalzawione. Ciezko pisac a tym bardziej czytac. Ale na lewym chociaz opuchlizna zeszla, po tygodniu, ale dobre i to. N prawym stan zapalny ale bez opuchlizny. Jurto sprobuje znalezc lekarza co by mnie przyjal na dniach, jak nie minie...wygladam jak wampir! Ale jeden plus-czerwone bialka podkreslaja pieknie moj zielony klor oczu, hahaha:-D:-D:-DNa dwor nie wychodze bo boje sie zawiac oczy, wiec moich zuchow weranduje przy balkonie. Trzeba sie hartowac, bo Alanek zaraz skonczy 2 miesiace, a na spacerkach byl tylko kilku:baffled::-:)-:)-(
ojej no to życze aby wszystko się tam dobrze zrobiło:tak:
super zdjątka no i kurcze jak zdrowo bo i jodu czystego się nawąchacie:-)a teraz jest dużo go więcej niż latem;-)
 
Pyszczku, przy Maciusiu nie mielismy kasy ani chetnych aby nam sprezentowali bujaczek i Macius byl wciaz w foteliku samochodowym-kolysce. Teoretycznie dziecko nie powinno byc w takiej pozycji dluzej niz 2godz na dobe, ale Macius byl dluzej i jest zdrowy. A pomoc swietna. Teraz mamy z FP ten 3w1 do 18kg, i Alanek chetnie tam siedzi. Tak by ciagle byl przy cycusiu, a tak to nietaz sie oszuka i jak zasnie jedzac to go przekladam do tego lezaczka. A jak cos robie w kuchni a on sie w lozeczku drze(nie lubi tam byc) to mi towarzyszy i jest ok. Ja polecm:tak:

Ja tez młodszego w foteliku trzymalam i chlop jak dąb..
Pyszczku ja mysle ze lepiej tyle nie czytac ;-) tylko isc za swoja potrzeba i glosem serca.. :tak:A ten lezaczek co i Royanka o nim pisze FP 3w1 jest naprawde super i mysle ze cena zla tez nie jest .. wiec sie zastanow :tak:
_____________________________________________

Pajka... ja tylko slyszalam ze lepiej nie farbowac wlosow Henna.. rozjaśniać można bez problemu i ja w obu ciążach to robiłam .. mysle ze najlepiej nie popadac w paranoje .. bo jakby przyszlo co do czego to by sie okazalo ze niczego nie mozna kobiecie w ciąży :-)

________________________________________________________________
Patrysia.,. sexuj sie ..sexuj bo juz masz finisz .. pewnie i sexik pomoze :)))
 
paula sliczne fotki..macie super urlop i dka kacperka super powietrze..ale sniegu nie macie az tak uzo..u nas tyle sniegu ze szok..10 lat tu mieszkam i nigdy nie bylo tyle sniegu..

royanna ciekawe co z twoimi oczkami biedulko..byle jakis lekarz cie przyjal..moje dzieciaczki tez nie lubialy lozeczka tak jak twoj ALANEK wszedzie bylo dobrze byle nie w lozeczku a najlepiej u mamy na rekach..taka byla moja trojeczka i derya 4 i tez taka sama..
 
PYSZCZKU zapomniałam napisac ja tez mojego Dominisia we foteliku trzymałam i tak sobie w nim bujałam a jak już był starszy taki do siedzenia to tą rączke przekładałam że sobie tak siedział hehe i zdrowy chłopczyk z niego :-)i teraz też bede fotelika uzywała bo tak kasy teraz szkoda na te bujaczki a ostatni maluszek nasz ...ps.z tym że ja miałam poduszeczke włożona we foteliku ta od łóżeczka z pościelą jak się kupuje skoro nie była potrzebna do spania to ją wziełam do fotelika i tak sobie siedział na niej we foteliku;-)
SYLWIA hehe no tak serduszkujemy serduszkujemy(tylko wczoraj nie bo jakaś mega śpiąca byłam)no ale narazie jak widac nie pomaga no chyba tyle że właśnie coś tam z czopika leci a wcześniej miałam śluz po serduszkowaniu że sama woda mi leciała(co szczerze myśleliśmy ze to wody)ale myśle że powoli ta szyjka się szykuje:tak:

Kochane staraczki pamiętajcie Nowy Rok nowe nadzieje nowe marzenia i KCIUKI MOCE uda się każdej!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Kinga .. TY sie starasz 13 cylk? ale nie serduchowalas w owulke? ani dzien przed? .. bo z tego co pamietam na dziewczynke polujesz ?:tak: a nie myslalas zeby pojsc na calosc ? .. po co za kazdym razem łzy wylewac ? ;-)
Tak 13ty.... Zaczęliśmy w sierpniu 2008 i do kwietnia 2009 nic się nie udawało... Zrobiliśmy przerwę na lato i od października 2009 zaczęliśmy starania na nowo... Tak mija więc łącznie już 13 miesiąc naszych starań.
Wiesz... my na dziewczynkę to celowaliśmy wczesniej a teraz to już co Bozia da. Serduszkujemy różnie... były różne cykle... co dziennie... co drugi trzeci dzień... w owu przed owu... z testami owu, z mierzeniem temp... I nic nie wyszło z tego.
Teraz nie liczę nic, nie sprawdzam poprostu żyję i funkcjonuję normalnie bo mamy już z mężem dosyć. A kochamy się normalnie kiedy tylko mamy na to ochotę jak to normalnie powinno wyglądać w związku. I co ma być to będzie. Czekamy...


Pozdrawiam
 
Do góry