reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:-)
Patrysiu no już niedługo, życzę lekkiego i bezproblemowego porodu! :tak:
niedziękuje żeby niezapeszyć;-)ps.a jak ty się czujesz kiedy wizyta u gina;-)
Patrysiu- no wlasnie jak tam u Ciebie...mi sie jakies skurcze rysują...przedwczoraj cala noc bolało mnie jak na @ i az sie przesyraszylam!!!! Ciutke wczesnie....niech przynajmniej do konca 37 tygodnia posiedzi a potem co bedzie to bedzie!


jeszcze troszke dużo ci niezostało:tak:mój synuś tak jak chciał wyjść to jednak stwierdził że w ten mrozik nie wyjdzie hehe:-)wiesz te skurcze mam ale to dla mnie nie jest nowość bo mam je od hoho...brzusio jest tak nisko że już jak siedze to lezy sobie na moich nogach co zostaje mi nic innego jak siedziec w rozkroku:-Dno ale co to mi daje jak on już wcześniej był niżej teraz sobie tylko spada i spada w dół a synuś jak siedzi tak siedzi:sorry2:ja już się szykuje do czwartku piore sobie szlafroczek dopakowuje ostatnie rzeczy i bede czekac:sorry2:hmm może gin mi zrobi w czwartek masaż szyjki hmm wtedy może by ruszyło i niemusiałabym iść leżeć do szpitala no zobaczymy jak to będzie:tak:

Dzien dobry :-)


a Pati to gdzie ?

bola mnie bardzo plecy :-( podobno to nerwobóle i od noszenia ale lekarstwa i ketonal nie pomagaja

ale miałam dzisiaj sen..sniło mi sie ze jestem przed cesarka i czeka mnie jednoczesnie przeszczep serca :szok:
moze to znak, ze musze isc sie przebadac, w koncu 4 m-ce stresu musiały sie jakos odbic na zdrowiu :baffled:

milego słonecznego dnia
no właśnie PATI odezwij się!!!!
kochana wiesz co ja zabardzo wole się nienakręcać snami bo za duzo się naczytałam w senniku co oznaczają i wole je pozostawić te myśli daleko daleko....a co do pleców wiesz możliwe ze od noszenia i stres wpływa na to że mięśnie nam "sztywnieja"co może masaż fajniutki i tak coś miłego dla tych plecków a jak naprawde boli że cię aż niepokoi to lepiej zbadać:tak:

ANUFIFI a kiedy będziesz miała "wyganianego obcego"?kciukaski mocne żeby wszystko się udało pozytywnie:tak:
 
reklama
dziewczyny mam do Was pytanie czy którejs z Was przypadły badania okresowe w czasie ciąży?? b ja mam jutro jechac i nie wiem bo teoretycznie od jutra bede na l4 i jestem ciekawa czy mi wystawią, ze jestem zdolna do pracy:baffled:
 
hej laseczki kochane!dawno tu nie pisalam...u nas w miare ok chyba..Kacper rosnie..przybiera na wadze...w czwartek idziemy na szczepienie...czasami martwi mnie jego zachowanie bo jak ma zrobic kupke to b.sie denerwuje i podejrzewam ze boli go to;-(daje mu herbatki ale zabardzo nie pomagaja i zastanawiam sie czy nie isc do jakiegos lekarza?jak myslicie??

Patrysiu nie moge sie doczekac Twojego Alanka:-):-):-) masz miec cc czy normalny porod??

dzastina bardzo mi przykro:-:)-:)-:)-(

buziaki
 
Witajcie :-)

Dzastina bardzo mi przykro kochana...kurcze dlaczego musi tak być..:-(

Paula śliczne zdjęcia ze spaceru :tak: tworzycie super rodzinkę, to widać! :-)
Jak tam Twoje samopoczucie?

Patrysiu myślałam o Tobie ostatnio, a tu prosze już niedługo na porodówkę jedziesz :-D Kochana życzę szybkiego i bezbolesnego porodu! Ale jestem ciekawa kiedy Alanek już będzie na świecie!
A jesteś pewna że to ostatni maluszek Wasz? Może się jeszcze zdecydujesz na trzecie :-) Chociaż my też dwójkę planujemy, więc i leżaczek zaczekałby na drugie :-D

Royannko chyba kupię ten leżaczek Sebkowi na imieniny :-) ma 20go stycznia :tak: bo własnie zabierałabym go ze sobą do kuchni :) A co u Was? Alanek już zaszczepiony?

Sylwia masz rację :) a cena tego leżaczka rzeczywiście przystępna dla mnie, więc pewnie się zdecyduję ;-)

Kiki derya widać że zdrowo rośnie :) śliczna dziewczynka z niej :-)

Czarodziejko już niedługo i się doczekasz Synka! ;-) Pozdrawiam serdecznie

Miłego dnia wszystkim!
 
hej laseczki kochane!dawno tu nie pisalam...u nas w miare ok chyba..Kacper rosnie..przybiera na wadze...w czwartek idziemy na szczepienie...czasami martwi mnie jego zachowanie bo jak ma zrobic kupke to b.sie denerwuje i podejrzewam ze boli go to;-(daje mu herbatki ale zabardzo nie pomagaja i zastanawiam sie czy nie isc do jakiegos lekarza?jak myslicie??



Patrysiu nie moge sie doczekac Twojego Alanka:-):-):-) masz miec cc czy normalny porod??


ciesze się że Kacperek przybiera i zdrowo rośnie:-)ach te kupki oby się unormowało i z łatwością synek je robił:tak:
a co do mnie wiesz mam mieć poród sn ale nie wiem jak to się skonczy dowiem się w czwartek jak tam idzie ku porodowi i zobaczymy co ze mną zrobią w szpitalu:tak:ale pewnie będą próbowali abym urodziła sn;-)
PYSZCZKU hehe no jeszcze sobie siedze w domku i narazie nie widze aby synek chciał wyjść zobaczymy w czwartek czego się dowiem;-)my jednak zostaniemy przy dwójce a dlatego bo i mamy miejsca tylko na tyle dzieciaczków no i ja potem już pójde do pracy bo i na trzecie tak szczerze by nas nie było stac może jak mi dobrze pójdzie z praca i będziemy ogólnie ustawieni jeszcze lepiej...ale narzazie jednak zostaniemy prz dwójce:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jesli potrzebujesz zaświadczenie o tym ze jestes zdolna , to jedź i nic nie przyznawaj sie...mozesz przeciez jeszcze nie wiedziec nic...

nie potrzebuje zaświadczenia w pracy co 3 lata mam badania okresowe o zdolnosc do pracy , które musze zrobic, ale sie zastanawiam jak to bedzie skoro jutro jade do gina i biore l4
 
tak musze własnie zrobić, pójśc do jakiegoś dobrego specjalisty i nie bagatelizować tego. A kiedy Aniu miałaś wypadek ? Ja miałam równe 2 lata temu, wjechałam rozpędzona na autostradzie w auto przede mną. Popatrzyłam tylko na sekunde na bok a auto przede mną gwałtownie zahamowało no i stało się....byłam w szpitalu bo miałam wstrząs i uderzyłam głową w kierownicę bo poduszka felerna nie otworzyła się:-( auto niestety nie poszło do kasacji bo poduszka sie nie otworzyła i nie zaliczyło go PZU do kasacji choć całego przodu nie było. Zapłacli za naprawę mojego passata 15tys złotych bo miałam AC i teraz już ładnie mi jeździ bo mam wszystko nowe a nie "klepane" ;-)


ide na spacerek z Kubulą, po Olisia do przedszkola :tak::-)

pa

 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane moje jestem,chyba bede musiala zasiegnac porady specjalisty,myslalam ze jest juz ok ale znowu wraca ponury nastroj i mysli.u mnie jest 12:34 a ja jeszcze w pizamie,obiad,sprzatanie nic nie robie...zyc mi sie nie chce

jestem po psychologii i pedagogice i nie umiem sobie sama poradzic

zauwazylam ze czepiam sie byle czego,jestem zlosliwa i krzycze na dzieci,kiedy nie musze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry