reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam u mnie 29d.c.
dziś temp spadła 36.8
wiec nie widzę sensu robienia testu...
nadal jednak sie modlę... i nie czuję bólu w podbrzuszu nic..

Dziś ur mojego męża wiec bede zajeta cały dzień
jutro z rana sie odezwe i powiem co i jak.
Buziaki
 
witam u mnie 29d.c.
dziś temp spadła 36.8
wiec nie widzę sensu robienia testu...
nadal jednak sie modlę... i nie czuję bólu w podbrzuszu nic..

Dziś ur mojego męża wiec bede zajeta cały dzień
jutro z rana sie odezwe i powiem co i jak.
Buziaki

Kinga kochanie... to że tempka spadła to nie znaczy że nie ma fasolinki... ja wiem że ona jest...czasami świrują te temperatury więc ja uważam że nie ma sensu jej mierzyć... Czasami pod wpływem stresu tempka spada więc kochana się nie przejumuj.. koniecznie daj znać ja tutaj czekam i trzymam mocno kciuki za ciebie...

u mnie 24 d c rano mialam dziwne plamienia.. brązowo-sluzowe takie i obawiam się że to nic dobrego nie wróży... oglnie chce mi się spać i bym przezpala całe swięta... jestem bardzo zmęczona...:sorry::sorry::sorry:
 
Dzastina dziekuje Ci :)
Do puki nie mam okresu jest dobrze i żyję nadzieją! :tak: dziś decydujący dzień.
Nie mam teraz za bardzo czasu myslec nawet bo szykujemy sie do imprezy urodzinowej męża:) nawet i lepiej!
Jutro rano albo dziś wieczorem jeszcze sie odezwę jak się sprawy mają.

A Ty Dzastina czekaj spokojnie, ja też 3mam kciuki za ciebie! i wierzę że w koncu sie uda. Bądz dobrej a nie złej mysli! :)
 
Kinga ja tez bym sie tempka nie sugerowała ...na tym etapie to gorsze niz robienie testów...moze byc wysoka a nie oznaczac ciązy , i niższa o ciąża moze byc ....wiec naprawde lepiej zrobiłabys jakbys zrobiła test....a jaki byłby prezent dla M.......ja bede zaglądac za zdjciem testu....
 
WITAM ŚWIATECZNIE:-)
Dzisiaj mam nieco więcej czasu aby zaglądnąć a jutrko nie dam rady:tak:
PAULA serduszko bije więc nic jak tylko się cieszyć:tak:
KONIA napewno jestw szystko dobrze:tak:
KINGA mi sie tu cieszyć bo także napewno jest ok:tak:

Ach a ja się tak objadłam że normalnie ruszyć się ciężko:-pno ale mam ostatnio częstsze skurcze i nieco regularniejsze tak więc może niedlugo synuś zechce wyjść:tak:Dominiś dostał tyyyyle prezentów że nie wie czym się bawic co nawet już o jedzeniu niemyśli:-Di jeszcze jutro dostanie hehe:-)

DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA!!!!!!!!!!
 
Byliśmy z M prawie że pewni tej ciąży...
niestety jesteśmy bardzo rozczarowani... niedawno dostałam okres... to boli. Nic nie czułam aż w pewnej chwili ten lekki ból w podbrzuszu(..)
Nic więcej nie potrafię już napisać. przepraszam.


pozdrawiam wszystkich
...wiem że Wy również przypuszczałyście to co i ja..
12 cykl stracony.

:-(
 
Kinga bardzo mi przykro....cholera jasna!!! Wiem co przechodzisz...tulę cie mocno i pamiętaj musisz być silna i walczyć o swoje szczęście....już nie długo dwie kreski cię zaskoczą..zobaczysz..
Ja już też się nie nakręcam... bo bez sensu...wczoraj zaczoł mnie brzuch pobolewać jak na @... dziś 25 dc.. jeszcze 3 dni... pewno dostanę w sylwestra albo na nowy rok... bo na bank wstręciucha sie spóźni..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: żeby mnie dobić....

reszcie dziewczyn życzę miłego drugiego dnia swiątecznego...
 
reklama
Kinga - przykro mi. Już wczorajsza Twoja tempka sugerowała, że przyjdzie @

Chyba najlepszym, sposobem będzie wyluzować i nie czytać tych wszystkich artykułów o ciąży, o staraniach itp... U mnie tak było. I udało się szybko. A może najlepiej wybierz się na monitoring cyklu? Ja, gdyby nie przypadek, to pewnie nie byłabym w ciąży. Myslałam, że owulkę mam około 12 dc, a okazuje się, że ostatni cykl mnie zaskoczył i miałam chyba już w 7 czy 8dc !!! Gdyby nie wcześniejsze wyluzowane serduchowanie w czwartym dniu cyklu... to znów dopatrywalabym u siebie owulki później i nie rozumiałabym, czemu się nie udało...
Ściskam Cię mocno kochana! :tak:
 
Do góry