reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiecie co, dziewczyny? Macie rację!!!
Przecież gdybym nie poszła do gina... to normalnie cieszyłabym się dwoma kreskami jak każda kobitka, której się udało !!!

I każda, która zobaczy dwie kreski i pójdzie szybko do gina może usłyszeć to samo!
Chyba wszystko jest OK :)

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Kinga - Ty szalona kobieto przy takiej tempce jest pewne ze jestes w ciązy...:tak::tak::tak::tak:
Baboszko nie obawiaj się...i uwierz ze JESTES W CIĄZY!!!!!!
Myślę ze dostalas najpiekniejszy prezent w tym roku :))))

Margaritta- jak mogłybysmy Ciebie zapomniec!!!!
Dla ciebie i bliskich również Zdrowych i Spokojnych Świąt!!!

Buziaki CZwartkowo- Wigilijne!!!! :)

tak sie boje... i modle o to abym nie dostała okresu :-(

Przepraszam bo wy tak czekacie a ja nic... nie potrafię. wolę poczekać i zrobić test po terminie wtedy inaczej jakoś...
Ach no i wogóle mnie podbrzusze nie pobolewa nie wiem czy to dobrze...

Dzastina u mnie to mleczko cały czas jest i pojawiło się na 8dni przed ewentualną...... .. a czy dużo tego, hmmm różnie ale nie do przesady aby ze mnie jakoś leciało. 3mam kciuki za ciebie!

Kinga- ja cię uduszę normalnie....ja jestem przekonana ze jesteś w ciązy...ja jeszcze nie wiedzialam o ciązy a tempki mialam niższe niz ty...moje nie dochodziły do 37!!!!! A Ty masz ponad babo jedna.....
A to ze podbrzusze nie boli o niczym nie swidczy bo w pierwszej ciązy nic mnie nie bolało NIC KOMPLETNIE!!! Dopiero w tej pobolewalo...co bylo dla mnie nowoscią...więc pamietaj ze kazda ciąza jest Inna!!!!! Rób testa i sie nie bój!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga ja jednak zrobiłam test i idzisiaj, ale nadal są blade, ale przecież 4 testy nie mogły się mylić, kreska to kreska może byc blada :sorry: u mnie temp 37,4 :-ptak jak dziewczyny pisały jakby nie było hormonu to by nic nie pokazało, a hormon jest czyli....tak bez powodu się nie pojawia :-pNa pewno za parę dni będą grube, tłuste krechy :tak:aha i podbrzusze też mnie nie pobolewa, pierwsi tylko tak delikatnie zaczęły z boku nawet nie wiem czy mogę nazwać że bolą, no coś tam zaczyna dziać, jakby pieczenie...a podbrzusze czasami tylko tak o wiele mniej niż na okres
 
Ostatnia edycja:
Hejka:) U mnie przygotowania pełną parą i nie mam czasu Was poczytac:( Dzis wylądował mój brat w Polsce i razem z moją mamą przyjeżdżają do rodziców M i do nas na wigilię a potem jedziemy z nimi do mojej cioci na kolejną wigilię:):-D
Ah.. lecę, bo jeszcze klatkę mam do umycia i w domku ogarnąc z grubsza muszę;-)
Zatem każdej z osobna:

Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech wszystkim świeci.

Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech będą spędzone w spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich osób.

Życzę sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień, odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Kinga bo w doopsko przyleję;-):-) Jesteś w ciązy ja to nosem czuję;-):-)
 
Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu ndachodzącego Nowego Roku :))

Dziewczynki życze każdej fasolki malutkiej pod serduszkiem.. Mamusiom pociechy z dzieciaczków a rodzącym.. lekkiego i szybkiego porodu ;-)
 

Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat !!!
Duzo ciepla, radosci i cudownych chwil spredzonych z rodzina :-)
Pomyslnosci w Nowym Roku!!!!!!!!!
zycza M&P&O&L
 
W tym dniu radosnym oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzymy zdrowia, życzymy miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości serca, zapachu ciasta
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
a wokół pełno życzliwych ludzi.
 
23wwill.jpg
 
okresu nadal nie ma... co mnie cieszy :)
oto moje marzenie najwieksze: http://www.suwaczki.com/tickers/uwo93e3k6uyvs3el.png mam nadzieje że będę mogła niebawem ustawić sobie taki suwaczek:tak:;-)
Test zrobię może jutro rano... jeżeli nie stchórzę:zawstydzona/y:

Buziaki
i miłego wieczorku!
My juz po wigilii :)
teraz idę oglądam z chłopakami Pioruna na hbo

Kinga- ja cię uduszę normalnie....ja jestem przekonana ze jesteś w ciązy...ja jeszcze nie wiedzialam o ciązy a tempki mialam niższe niz ty...moje nie dochodziły do 37!!!!! A Ty masz ponad babo jedna.....
A to ze podbrzusze nie boli o niczym nie swidczy bo w pierwszej ciązy nic mnie nie bolało NIC KOMPLETNIE!!! Dopiero w tej pobolewalo...co bylo dla mnie nowoscią...więc pamietaj ze kazda ciąza jest Inna!!!!! Rób testa i sie nie bój!!!!
wiem, beznadziejna jestem pod wzgledem robienia testów ciążowych. ale ja naprawde tak sie boje że szok. wole chyba jeszcze poczekać i wtedy zrobić test lub iść nawet na bete w pn. Modle sie abym okresu nie dostała do tego czasu..
Dziekuje Ci za te słowa. I oby to była prawda
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wiem, beznadziejna jestem pod wzgledem robienia testów ciążowych. ale ja naprawde tak sie boje że szok. wole chyba jeszcze poczekać i wtedy zrobić test lub iść nawet na bete w pn. Modle sie abym okresu nie dostała do tego czasu..
Dziekuje Ci za te słowa. I oby to była prawda.

Kingus masz spokojnie wysoką tempkę moim zdaniem jest fasolka :tak:
 
Do góry