reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie @ nadal brak. Testu nie powtórzyłam bo najzwyczajniej w świecie nie kupiłam, a zresztą wyluzowałam troszkę, że co ma być to będzie. Tempka dziwnie wzrasta i opada a dzisiaj nie zmierzyłam bo zaspałam.
To ja trzymam kciuki bardzoo mocnooo :tak:

Kingus.. Przykro mi ..ale wiem doskonale jak sie czujesz tez to przerabialam .. test bladzioch przed terminem a potem @ jak grom z jasnego nieba.. Ale pociesz sie ze lepiej teraz jak za .. 6 tygodni.. 10.. tygodni.. kiepskie pocieszenie wiem..ale trzeba zagrysc zeby i do przodu!!

Dziewczyny pewnie mnie zlinczujecie ale powiem Wam ze.. to cale celowanie to nie wiem czy ma sens tak naprawde.. bo i tak za nas na gorze juz zaplanowano.. Patrzcie ile łez sie wylewa bo sie nie udało.. ile cykli trwa to całe celowanie i same sobie sprowadzamy te łzy rozaczrowania.. itp.. a tak gdyby nie to.. juz dawno każda byla w ciąży i sie cieszyla z fasolki..ale jak to sie mówi coś za coś ..:tak: decyzja należy do Nas..
Mi po poronieniu się zmieniło myślenie.. teraz zależy mi na zdrowym donoszonym dziecku.. i nie szkodzi że to będzie 3 chłopak :tak:

Buziaczki dla WSZYSTKICH :)))
 
Kingus.. Przykro mi ..ale wiem doskonale jak sie czujesz tez to przerabialam .. test bladzioch przed terminem a potem @ jak grom z jasnego nieba.. Ale pociesz sie ze lepiej teraz jak za .. 6 tygodni.. 10.. tygodni.. kiepskie pocieszenie wiem..ale trzeba zagrysc zeby i do przodu!!

.....
Mi po poronieniu się zmieniło myślenie.. teraz zależy mi na zdrowym donoszonym dziecku.. i nie szkodzi że to będzie 3 chłopak :tak:

Buziaczki dla WSZYSTKICH :)))

Sylwia masz racje wiem... lepiej teraz niż później to fakt... nadal wierzymy z mężem że się uda, że ten nowy rok będzie pomyślniejszy..
A co do płci to zgadzam się z Tobą wiesz.. Nie wazne czy chłopak czy dziewczynka a to aby dzieciątko było zdrowiutkie! :) ja tam moge mieć drugiego synka śmiało:)

A tak poza tym to wybiorę się w końcu na monitoringi, czas troszkę poszukać przyczyn niepowodzeń. A jeżeli będzie też trzeba to mój M pojdze na badanie nasienia, już mi zadeklarował i nie robi problemu. Zależy mu tak samo mocno jak i mi. Jest cudowny.. wspiera mnie jak może jako mąż i partner i przyjaciel.
Mój synek....powiem wam ze patrząc na niego wiem że nic wiecej do szczęścia mi nie potrzeba. Mam wspaniałą rodzinkę.
A jeżeli Bozia da to będzie i druga dzidzia... jeżeli nie to nie.... Na tym życie się nie kończy. A do puki jest nadzieja to można wiele przejść :)
 
Cześć dziewczyny...
Dziś w południe miałam brązowe plamienie... nie trwało dlugo, jednak czuję, że stalo się najgorsze... Gdybym nie zrobiła tych testów ciażowych kilka dni temu nie wiedziałabym nawet, że jestem w ciąży i byłoby wszystko ok :(
Test owulacyjny wyszedł negatywny, więc... :(
Smutno
 
Honia no coś ty! to na pewnie nie to co myślisz! to nie możliwe! ja nie wierzę
zrób test ciążowy a zobaczysz.. nie sugeruj się owulacyjnym!
głowa do góry. to tylko plamienie a nie krwawienie. tulam
a tak wogole moze powinnas brac jakieś leki na podtrzymanie ?
 
Honia kobieto przestań wypisywać takie rzeczy... ja rozumiem że się boisz ale nie mysl o najgorszym.... mysl pozytywnie bo jak będziesz tak negatywnie nastawiona i w każdym plamieniu będziesz widzieć poronienie to w koncu tak się stanie....... nie wolno ci tak myśleć... ja z synem miałam też plamienia całą ciąże... ale nie myślałam o najgorszym.. i się udało... A skoro tak bardzo się boisz to jedź do szpitala tam zrobią ci badanie beta hcg i bedziesz wszystko wiedzieć... czy przyrasta itd... nie stresuj się bo szkoda dzieciaka!!!! krzywde mu tylko robisz!!! Przepraszam że tak na ciebie naskoczyłam..ale opamiętaj się... i przestań bać... nic złego się nie dzieję...

Kinga objawy fasolkowe to mam w każdym cyklu pod koniec he he he... Ale powiem wam że dziś się tak najadłam....:baffled::baffled::baffled::baffled: zjadłam karkówkę pieczoną z sosem chrzanowym, a wcześniej rosół z makaronem... i udko pieczone z kurczaka...to zagryzłam na słodko makowcem i lodem z karmelem... dobra jestem nie? wszystko mi stoi w garde ale jeszcze mam ochotę na rybkę- znowu ale już nie mam... jakiegoś sledzika bym wciągła.... brzuch pobolewa jak na @ ale nie tak jak zawsze... plamienia juz nie mam.... ale jeśli chodzi o ten apetyt to się nie przejmuję bo przed wiedźmą też mam apetyt straszny!!! Tylko to moje przeczucie... tylko ono daje mi nadzieję...
 
Cześć dziewczyny...
Dziś w południe miałam brązowe plamienie... nie trwało dlugo, jednak czuję, że stalo się najgorsze... Gdybym nie zrobiła tych testów ciażowych kilka dni temu nie wiedziałabym nawet, że jestem w ciąży i byłoby wszystko ok :(
Test owulacyjny wyszedł negatywny, więc... :(
Smutno

Honia przestan !! sama się negatywnie nakręcasz!! jak pojdziesz do lekarza to mu powiedz da Ci leki na podtrzymanie głowa do góry
 
Honia.. po pierwsze.. test owulacyjny NIE JEST TESTEM CIĄŻOWYM !!!!!! więc tym nie ma co sie sugerować ..:wściekła/y: a po drugie szoruj albo jutro do apteki po test ciążowy..albo do ginka !! najlepiej obie wersje zrób..
Glowa do góry.. Buziaki :*
 
reklama
Do góry