reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pati mnie juz w tym czasie lekarz powiedział o płci :tak:


ech...tyle osób mnie widziało na TVN-ie ze szok !! nawet mało komu mowiłam a na NK pełno wiadomości...no cóż, nie chciałam ake musiałam się pokazać. Ma to swoje plusy i minusy :sorry:


Bąbelki dwa śpia :cool2:
dzisiaj byliśmy na kontroli na oddziale w Krakowie i wyniki Kubusia są bardzo dobre. Jakby tylko więcej mógł jesć :-( ale nie mogę mu podać. Wówczas zszedł by z tego jedzenia pozajelitowego. Taki żmudny proces rozkarmiania !! szlak mnie trafia. Czasami miękne i daj emu więcej :zawstydzona/y:;-) ale ci.... :sorry: aaaa...i przytył przez 10 dni pobytu w domku 220g !!! :-)
miłego wieczorku



ps ale dama z deyri ! zakochac się można w niej
az sie wzruszyłam jak zobaczyłam filmik....to jest piekne , ze w tych czasach jeszcze ludzie potrafia pomagac.
Ps....mamusia zaprezentowałas sie SUPER!!
 
reklama
Hej babeczki
łoj jak mi sie dziś spać chce!!!!!
Chodze zakrecona...ehhhhhh

Bershka- wzruszylam sie jak obejrzalam filmik!!!!! serce mi sie kraje jak widzę te małe dzieciaczki..... no i rodzicow...Boze przeciez to tyle trudu nauczyc sie tego wszystkiego...kurcze.
A tak z innej beczki...sliczna z ciebie mamusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
DZIEŃ DOBRY:-)
PAULA mmm zakupy świateczne to jest to co uwielbiam i z M także się wybieram ale w środe bo nie da rady szybciej:sorry:no ale my to tak zawsze też na ostatni dzień :zawstydzona/y:super że udane no i strojenie choinki ach święta święta:-)
PATI zdrówka dla synków i doczytałam się czy będzie widać płeć to ja ci powiem że w 15 tc gin mi powiedział że będzie synuś i pewnie u ciebie też by było jużwidać :tak:no chyba że maluszek nie będzie chciał pokazaćo mój to bewstydnisiek i pokazał co ma:-D
BERSHKA ja was podziwiam bardzo:tak:wierze ci że chciałabyś aby synuś mógł więcej zjeść ale jak trzeba to trzeba pomału ale nie martw się jeszcze troche i Kubuś będzie wcinać nie jedną kaszke:-)ładniutko przybiera co jest najważniejsze:tak:
Oj tak kobitki poród tuż tuz i szczerze powiem że się niemoge doczekać bo chciałabym już mieć synka przy sobie ale wiem że jeszcze trzeba poczekac bynajmiej do tego aby więcej przybrał :tak:
 
dziendoberek...

derya 16tyg:tak:;-):-)
 

Załączniki

  • DSC01913.jpg
    DSC01913.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 93
  • DSC01914.jpg
    DSC01914.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 87
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kiki - ale Deyrea to sliczniutka dziewczynka!!!!!!
W ogóle rodzinke maz super...bo chlopcy tez są niesamowici...no ale sama kiedys napisalas ze Pan Bóg wynagrodził Ci w dziaciaczkach!!!!!
emot52.gif
 
Hello :-) witam zimowo i mroźno...u nas mróz trzyma póki co aż nie chce się wierzyć że na święta będzie odwilż :no:

My choinkę już mamy ale jeszcze nie ubrana i już nie mam siły żeby dzisiaj ubierać, muszę jeszcze dokończyć sprzątanie! A choineczka pachnie bo prawdziwa :tak::-)

Bershka cieszę się że Kubuś na kontroli dobrze wypadł :tak: i ładnie przybiera :-)

Pati zdrówka dla dzieciaków życzę!!! rany to non stop szpilal w domu masz :eek: oby choróbska szybko minęły! :tak:

Patrysiu oj zobaczysz jak ten czas świąteczny szybko minie i niedługo będziesz miała już synka przy sobie :tak:

Kiki Derya jest przesłodka taka któlewna do całowania :-) a chłopaki super!!! :tak:

Kinga życzę udanej imprezki urodzinowej :tak:(życzenia złoże w odpowiednim czasie;-))

Czarodziejko pozdrawiam :-) ja też ciągle senna chodzę i najchętniej położyłabym się na drzemkę ;-) a tu jeszcze tyle pracy....

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :-)
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Dziwna sprawa, dziś jest mój 11 dc, wczoraj rano zrobiłam sobie test OWU od niechcenia i wyszly dwie grube krechy !!! Szybko dosyć, prawda? W sumie ostatni mój cykl trwał 24 dni... Dziś jest 11 dc, wczoraj i dziś były staranka. Nie wiem , czy obecny cykl nie bedzie bezowocny jak poprzedni. Bylam dzis u gina, niewiele mi powiedział. Podobno pecherzyki sa jeszcze za małe. Nie wiem więc jak to wszystko połaczyc... przeciez wczoraj i dziś były dwie grube krechy na OWU, a lekarz mówi, ze pęcherzyk za mały? Nic z tego nie rozumiem. Co do tempki... rośnie, codziennie o 0.2. Co Wy na to wszystko?
Pozdrawiam !
:-)
 
Do góry