reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu,Royanko u nas Nan byl po powrocie ze szpitala i niestety byl placz wlasnie teraz tatusko kupuje bebiko moze to mu posmakuje bo juz nie wiem co robic jak on tak straszliwie placze:-:)-:)-:)-:)-(

Kiki corcia sliczna:-)
czarodziejko brzusio taki malutki a Ty taka chudzinka na zdjeciu:-)
Bershka ja niestety nie widzialam Uwagi bo maly mi plakal a zaluje...mozna to gdzies jeszcze zobaczyc??
Patrysiu super ze u Ciebie ok:-)czekamy na Twoj porod teraz:-)

A moj Kacper dostal juz jeden prezent na gwiazdke:-)kolyske drewniana...2dni temu przyszla i juz ja uzytkuje:-)jest duza i sliczna na plozach mysle ze do pol roku min mu starczy:-)
 
reklama
No i zima w pełni:):):)

Pati...ta bujawka superowa, przy nastepny napewno zakupie. Ja sie meczyłam z małym na rekach a koleznaka wsadzała tam bobasa i pełnia szcześcia:)

Gosiu....u mnie akurat nie było problemu , ale zdaza sie ,ze dziecku jedno mleko nie podchodzi bo woli inne. Czasami to kwestia smoczka.

Patrysia....to super wiesci , teraz tylko relaks....:) ( fajnei tez ze bobaske nie za duzy.....bo 4 kg to naprawde masakra:):)
 
zima w pełni o tak...
jestem bardzo zmeczona wiec nawet nie poczytam co pisalyscie dziś sorki... :/
przygotowujemy się do jutrzejszego party urodzinowego Filipka. Dziś porządki a jutro gotowanie... obym do tej 16 nie wykitowała heh.
Pozdrawiam was wszystkie
buziaki!
 
Witam dziewczynki :-)
My dzisiaj cały dzień na zakupach prezentowo-świątecznych ech.....padam :-p
Zawsze obiecuje sobie że kupie prezenty wczesniej a potem wychodzi tak że zostaje to na ostatnią chwile ech...:zawstydzona/y:
Ale już wszystko kupione na szczęście :tak:
Jutro jedziemy po choinkę to w niedzielę ubierzemy a może jeszcze jutro jak się wyrobimy ze sprzątaniem :tak:

Patrysiu cieszę się że u Ciebie i Alanka wszystko wporządku :-) rany to poród praktycznie tuż tuż ;-):tak:

Kinga życzę żeby imprezka urodzinowa się udała a Filipek był zadowolony :tak::-)
a ja wczoraj o 16 zamówiłam ten kask policyjny Kacperkowi a dziś już jest u nas z Gdyni - super szybka wysyłka! :tak::-)

Pati nie byłam nigdy na usg 4D ani nawet na 3D więc nie pomogę ale wydaje mi się że powinno być widać! :tak: no ciekawe kto tam u Ciebie siedzi :-)

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki :-)
Buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Pati mnie juz w tym czasie lekarz powiedział o płci :tak:

ech...tyle osób mnie widziało na TVN-ie ze szok !! nawet mało komu mowiłam a na NK pełno wiadomości...no cóż, nie chciałam ake musiałam się pokazać. Ma to swoje plusy i minusy :sorry:

tutaj jest powtórka Uwaga! TVN - Reportaże - SMS-y zamienione na szpitalny oddział

Bąbelki dwa śpia :cool2:
dzisiaj byliśmy na kontroli na oddziale w Krakowie i wyniki Kubusia są bardzo dobre. Jakby tylko więcej mógł jesć :-( ale nie mogę mu podać. Wówczas zszedł by z tego jedzenia pozajelitowego. Taki żmudny proces rozkarmiania !! szlak mnie trafia. Czasami miękne i daj emu więcej :zawstydzona/y:;-) ale ci.... :sorry: aaaa...i przytył przez 10 dni pobytu w domku 220g !!! :-)
miłego wieczorku



ps ale dama z deyri ! zakochac się można w niej
 
bereshko to bedzie derya dla kubusia..niech mama sie nie zakocha tylko kubus..tulam mocno..

paula ja tez chcialam kupic ercankowi ten kask ale byl za maly a szkoda...u nas byl po 40 eur a potem przecenili na 10..

pati jak dzidzia dobrze sie ulozy w brzuszku to zobaczy gin co ma miedzy nozkami..sama jestem ciekawa..

patrysiu to porod juz tuz tuz..i bedziemy miec nastepna dzidzie na bb..

bereshko i znowu was poogladalam a dzisiaj szukalismy z moim synkiem tej uwagi i nic nie znalezlismy,,dziekuje za stronke..to teraz moj najstarszy syn tez zobaczyl bo wczoraj nie poszedl ze mna do kumpeli tylko ja dery daniel i ercan no i moja psipsiolka tez poszla ze mna bo opowiadalam jej sporo o tobie,,buziaczki tulam was mocno..ciesze sie ze kubulek juz przytyl..co w domku to w domku ..co nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bereshko i znowu was poogladalam a dzisiaj szukalismy z moim synkiem tej uwagi i nic nie znalezlismy,,dziekuje za stronke..to teraz moj najstarszy syn tez zobaczyl bo wczoraj nie poszedl ze mna do kumpeli tylko ja dery daniel i ercan no i moja psipsiolka tez poszla ze mna bo opowiadalam jej sporo o tobie,,buziaczki tulam was mocno..ciesze sie ze kubulek juz przytyl..co w domku to w domku ..co nie?

masz rację Kiki co dom to dom ! Bałam się bardo jak to będzie w domku ale moje obawy były niesłuszne
Mieliśmy usg brzuszka i dosyć długo czekaliśmy na wejscie, z nie poszłam przez to na wigilię organizowaną z pracy. A takie pięknie zaproszenie dostałam :zawstydzona/y: no cóż....zdrowie Kubusia najważniejsze. Tak bardzo się cieszę, ze jony, płytki czerwone etc są w normie :-) ale co ja bede smęcić Wam o takich rzeczach...jest tyle badan o które się balam i boję...o wyniki
a mój Kubula jakiś niespokojny, obudził się, zjadł i płakał :-( nawet na rączkach....dałam mu troszku wody z glukozą i z trudem zasnął. Pewnie czeka mnie ciężka noc :eek::confused2:;-)

Kiki słoneczko, dziękuje za tak o nas myślisz...to miłe i wzruszające....
 
Ostatnia edycja:
reklama
BERSHKA ciesze sie ze ze dalas link na reportarz bo bardzo chcialam go zobaczyc ale niestety moje dz\ieci chore i przeoczylam,ale pozdrawiam Was goraco:-)
PAULA jak bede wiedziala kto u mnie mieszka na pewno dowiecie sie pierwsze;-)
GOSIU,PYSZCZKU jak ten czas leci niedawno same mialyscie dzidziuski w brzuszku a teraz Wasze malenstwa sa juz takie duze,usmiechaja sie,ach dla takich chwil warto zyc...sliczne sa te Wasze malenstwa,mali lamacze serc;-);-)
KIKI a Twoja malutka,nic dodac nic ujac,malutka modelka,przecudna:tak::-)
POZDRAWIAM WAS BARDZO GORACO I DZIEKUJE ZE ZAWSZE MOZNA NA WAS LICZYC,niestety nie daje rady juz wchodzic tak czesto na baby boom,bo moi synkowie bardzo choruja,miesiac temu antybiotyki,Alanek swinska grype,Xavi zapalenie krtani a teraz Alanek lewostronne zapalenie ucha a Xavi obustronne zapalenie ucha i do tego zapalenie oskrzeli,przygotowania swiateczne i ja w ciazy no i czasu brakuje na podstawowe obowiazki,ale pamietam o Was:-)

No i zima w pełni:):):)

Pati...ta bujawka superowa, przy nastepny napewno zakupie. Ja sie meczyłam z małym na rekach a koleznaka wsadzała tam bobasa i pełnia szcześcia:)

Gosiu....u mnie akurat nie było problemu , ale zdaza sie ,ze dziecku jedno mleko nie podchodzi bo woli inne. Czasami to kwestia smoczka.

Patrysia....to super wiesci , teraz tylko relaks....:) ( fajnei tez ze bobaske nie za duzy.....bo 4 kg to naprawde masakra:):)
:-)

Hustawka jest super,ja kladlam malucha i moglam spokojnie obiadek gotowac a on sie bujal i bardzo czesto w niej spal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry