reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam sie i ja..

bereshko ja tez was widzialam..szlam do kumpeli z tymi dzieciaczkami w takie zimno..ale warto bylo..jestescie wspaniali a kubus to slicznotka a ty sobie jaka laseczka..tylko myslalam ze dluzej bedziecie a to taka chwilka...ale jak sie ciesze ze was widzialam no i kubusia na zywo..tulam was mocno..

royanna alanek przekochany a ten usmieszek z boczku i te oczka przeslodki..

gioesko kacperek jaki duzy chlopczyk a jak grubasek juz..sliczniutki..sliczne te wasze chlopaczki tylko brakuje sebusia kasi ..do trojcy muszkieterow..

pyszczku czekamy na fotki sebusia..

paula fajnie ze mdlosci juz mniejsze tylko ciekawa jestem czy przeszly czy to tylko chwilowe przejscie...

u nas nie ma sniegu ale bardzo zimno..

dzisiejsza derya...:tak:
 

Załączniki

  • DSC01897.jpg
    DSC01897.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC01901.jpg
    DSC01901.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja i derya;-):-)po szpitalu powolutku dochodze do siebie,,:tak:

dobranoc dziewczyny..
 

Załączniki

  • DSC01898.jpg
    DSC01898.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC01902.jpg
    DSC01902.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziendobry dziewczyny..o dzisiaj ja pierwsza...u nas troszeczke sniegu chlopaki szczesliwe bo snieg..derya spi a ja ogarne troszeczke mieszkanko..

kinga dobrze nie wygladam dochodze dopiero do siebie po szpitalu..ale nie jest zle po tym co przeszlam...
 
witam sie i ja

U nas też biało. śniegu saporo napadało. Filip już chce na dwór :)
Powoli sie zbieramy zaraz z mężem na zakupy. Odechciewa mi sie na samą myśl no ale jak trzeba to trzeba ( zakupy wysysają ze mnie całą energię) heh.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! ;)
 
A ja nie obejrzałam wczoraj Bershki bo zapomniałam :-:)-:)-( i zapomniałam ustawić dekodera żeby nagrał :wściekła/y::wściekła/y: buuuuuuuuuuuuuuu..........:/

Kurcze może na stronie Uwagi uda mi się znależć jakies wideo, chociaż fragment...
 
WITAM:-)
Ja przyniose super wieści od gina:-)synek sobie zdrowo rośnie ale nie będzie to za duży maluszek bo zmieści się w 3 kg bo i jak gin mówi Pani drobna to maluszek drobniejszy;-)wszsytko jest dobrze i moge już rodzić bo nie mam zagrożenia tak więc oficjalnie moge powiedzieć że doniosłam synka:-Di teraz tak że jeśli nieurodze sama(tzn.akcja porodowa mnie nie weźmie)to 7 stycznia mam się zgłosić do niego po skierowanie do szpitala bo jak gin mówi że niepozwalaja kobietom po cc przeterminowac się bo właśnie ta rana:tak:tak więc jeśli sama nieurodze w ciągu tych 3 tyg.to jade do szpitala i tam już zrobią zebym urodziła;-)wyniki sa dobre i nie mam żadnych grzybków ale jednak nieco za dużo tego śluzu leci mi(nawet jak na fotelu siedziałam u niego to wyleciało mi co odrazu gina to "zaniepokoiło")tak więc będe uzywała przez 12 dni czopki bo jak mówił trzeba to podleczyć:tak:no i takim optymistycznym nastrojem wyszłam sobie z gabinetu i nawet już sobie na wesoło z uśmiechem życzyłam z ginem wesołych świąt ...i do zobaczenia o "jeden roczek starszym":-Dps.już zaczynac mam normalnie funkcjonowac oczywiście bez szalenswt ale wiadomo już nie mam tylko leżeć bo trzeba się rozruszac przed porodem;-)
A zapomniałam napisac ,jedyna dobra wiadomośc to taka.że
test owu. pokazał dzisiaj dwie czerwone kreski czyli owulacja jest
wszystko wróciło do normy.:-p
U nas też sypie śniegiem nie lubie śniegu bo wtedy boje sie
autem poruszać i jestem jakby uziemiona.:wściekła/y:
A zaraz ide piec pierniczki PAULI tak sobie zapisałam
w zeszycie,musze się zając bo fisiuje od tego myślenia.:rofl2:
superrrrr teraz czekać na zielone światełko:-)
Ale zapomnialam Wam sie pochwalic, ze Macius nie ma juz zakladanych pampersow na noc!!! Mo M tak sie zaparl jak mial urlopu 3 tyg, ze wstawal do Maciejka co 2 godziny, potem co trzy i wysadzal go, tak, ze teraz wstaje tylko raz(wyliczyl, ze najlepiej po ok 6godzinach od ostatniego sikania przed snem)a Maci sie nie moczy. A raz nawt sam wstal i obudzil M ze chce siku, ale tylk raz na razie...Ale powiem Wam ze nocne wysadzanie Maciejka to istny cytk...zawsze nagadac sie musi zanim usiadzie(lub stanie przy) na kibelek, czesto dyskutuje 30-45 minut(tylko po to aby sobie pogadac)ze on nie chce, nie potrebuje itd, aby na koniec z usmiechem powiedziec: a jednak mi sie chcialo! Uparciuch maly!
...
gratulacje:-)hehe wiem co to jest wstać w nocy jak synek chce siusiu hehe bo mój synek tez właśnie się budzi na mleczko i potem chce siusiu co trzeba wstac na nocniczek ale powiem że nie chce mu się też wstawać co troche pomarudzi ale wie że musi to wkońcu wstanie:tak:



jeszcze troszke i utulę a tym czasem mogę pogłaskac przez brzuś :)
słodki brzuchalek ps.no tak jeszcze troszke się nacieszmy nimi bo potem już nie będzie brzusiątka:-)
dzisiejsza derya...:tak:

ja i derya;-):-)po szpitalu powolutku dochodze do siebie,,:tak:

dobranoc dziewczyny..
piękności:-)

BERSHKA WIDZIAŁAM WAS!!!!!!!!!słodziutki Kubusiek tak inaczej się patrzy niż na zdjęciach ach och ech ślicznie:)))))))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny!mam pytanie czy mleko moze dziecku nie odpowiadac??kacper coraz wiecej placze i niechetnie je mleko i tak podejrzewam ze ten bebilon pepti mu nie pasuje..juz nie wiem co robic??jakie mleko jest lepsze zwykly bebilon czy bebiko poradzcie cos bo zwairuje niedlugo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Gosia , ja sie mu nie dziwie , ten pepti jest ochydny ...ja dawałam na początku ...własciwie próbowałam bo Tomek sie tego nie chwycił , a i mnie jak przyszło spróbowac czy nie za gorąco to bleee i w końcu kupiłam zwykły NAN 1 i wpierdzielał tylko mu sie uszy trzęsły...
 
reklama
Witajcie!
Ja dzis na krotko, bo mam obu smykow w domu.

Jolu-widzialam Uwage i nawet nagralam sobie! Slicznie wygladsz a Kubus to taki slodziutki, ze slow brakuje! A jaki juz duzy!!!
Gosiu-moj Macius od poczatku byl na NAN i nigy nie kaprysil, ja slyszalam, ze nieraz dzieciaczki wybrzydzaja, i dopiero 2-3 mleczko im podchodzi, wiec wyprobuj.
Czarodziejko-brzuszek sliczny!
Kiki-ja sie powtorze, ale Ty dzielna babeczka jestes i mozesz byc dla nas wszystkich przykladem...tyle przeszlas a nadal sie usmiechasz!

Nie odpisze kazdej z osobny bo nie mam czasu. Alanek wlsnie sie budzi, a Maciejek zasnal.
Alanek mial wczoraj dobry dzien i noc-w nocy spal mi ok 6 godzin!!! Zasnal po 24 a obudzil sie pare po 6tej! Wiem juz co mam wyeliminowac z diety co na jego brzuszek kilka dni z rzedu zle wplywalo. Moze wiecej bedzie dobrych dni i nocek-tak jak na poczatku :) I moze wysypka znikni...juz jest tez na brzuszku...Odstawiam teraz zel do mycia HIP(w szypitalu tez go uzywali, a tam pojawila sie czesciowo wysypka).
Maciejek w domu, bo do kataru ktory mial od tygodnia doszedl znowu kaszel i podwyzszona temperatura. W nocy mial goraczke(moj M tak twierdzi, bo ja nie sprawdzalam) spal z nami bo przyszedl powiedziec ze chce siusiu, a jak zrobil to zasnal(Alanek na szczescie w lozeczku). I teraz jeden sie budzi a drugi zasnal, biedulek. A ja sie oczywiscie stresuje, czy Alanek nie podlapie, brr...
Narazie tyle, moze zajrze pozniej, jak nie to jutro.
Pozdrawiam wszystkie! Papa
 
Do góry