reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc dziewczynki!
wczoraj wrocilam ze szpitala!
w sobote trafilam tam z zagrozeniem wczesniejszego porodu…
zaczol mnie w poludnie pobolewac brzuch jak na @ (z synkiem tez tak sie zaczelo), wieczorem zauwazylam lekkie podbarwienie na rozowo, po kapieli juz czerwono- brazowo.
mysle ocho cos nie tak!
dzwonie do gina kaze zaraz przyjechac do szpitala.
pojechalam do szpitala no i okazalo sie ze mala zaczela juz ostro napierac glowka do wyjscia…
szyjka sie oczywiscie skrocila…
dostalam kroplowke na zatrzymanie akcji i na wszelki wypadek jakby jednak nie udalo sie powstrzymac zastrzyki na rozwoj plucek u malej!!!
na szczescie leki zadzialaly i udalo sie powstrzymac porod!!!
glowka sie cofnela!
teraz mam sie oszczedzac brac luteine 4 tabletki dziennie i zaciskac nogi do nowego roku :))
smieje sie ze mala chciala sie juz zalapac na prezenty od mikolaja ;)
jednak grzeczna z niej dziewczynka i posluchala mamusi!
uffffffffff

pozdrowienia dla wszystkich!!!! :tak:
 
reklama
CZARODZIEJKA u was już jedna mamusia się rozpakowała:szok:ojej i to w 28 tc :sorry:a co się stało że tak szybko:sorry:zdrówka dla małego Aleksa:tak:
czesc dziewczynki!
wczoraj wrocilam ze szpitala!
w sobote trafilam tam z zagrozeniem wczesniejszego porodu…
zaczol mnie w poludnie pobolewac brzuch jak na @ (z synkiem tez tak sie zaczelo), wieczorem zauwazylam lekkie podbarwienie na rozowo, po kapieli juz czerwono- brazowo.
mysle ocho cos nie tak!
dzwonie do gina kaze zaraz przyjechac do szpitala.
pojechalam do szpitala no i okazalo sie ze mala zaczela juz ostro napierac glowka do wyjscia…
szyjka sie oczywiscie skrocila…
dostalam kroplowke na zatrzymanie akcji i na wszelki wypadek jakby jednak nie udalo sie powstrzymac zastrzyki na rozwoj plucek u malej!!!
na szczescie leki zadzialaly i udalo sie powstrzymac porod!!!
glowka sie cofnela!
teraz mam sie oszczedzac brac luteine 4 tabletki dziennie i zaciskac nogi do nowego roku :))
smieje sie ze mala chciala sie juz zalapac na prezenty od mikolaja ;)
jednak grzeczna z niej dziewczynka i posluchala mamusi!
uffffffffff

pozdrowienia dla wszystkich!!!! :tak:
ojojojojojjjj już nam styczniówka by się rozpakowała:szok:leż kochana i się oszczedzaj oby tak do ukończenia 36 tc:tak:
 
witam.;-)
ja po drugiej @,na szczęście nie była już tak bolesna jak piewsza.
kurde coraz bliżej stycznia a mnie nachodzi coraz większy
STRACH I WĄTPLIWOŚCI
i tak serce chce a rozum chyba odmawia.:-(
 
Hej babiczki!

@ przed chwilę nadeszła, testowania nie będzie, zreszta tak czułam :) Cykl był krótki (24 dni), zreszta wczesniej po odstawieniu tabletek przez kilka cykli tez tak było.
Teraz już nie bedzie starań na maksa, teraz to będzie LUZ NA MAKSA!!!!! :)
Będzie to będzie, nie to innym razem :)
pozdrawiam serdecznie ! :-)
 
czesc dziewczynki!
wczoraj wrocilam ze szpitala!
w sobote trafilam tam z zagrozeniem wczesniejszego porodu…
zaczol mnie w poludnie pobolewac brzuch jak na @ (z synkiem tez tak sie zaczelo), wieczorem zauwazylam lekkie podbarwienie na rozowo, po kapieli juz czerwono- brazowo.
mysle ocho cos nie tak!
dzwonie do gina kaze zaraz przyjechac do szpitala.
pojechalam do szpitala no i okazalo sie ze mala zaczela juz ostro napierac glowka do wyjscia…
szyjka sie oczywiscie skrocila…
dostalam kroplowke na zatrzymanie akcji i na wszelki wypadek jakby jednak nie udalo sie powstrzymac zastrzyki na rozwoj plucek u malej!!!
na szczescie leki zadzialaly i udalo sie powstrzymac porod!!!
glowka sie cofnela!
teraz mam sie oszczedzac brac luteine 4 tabletki dziennie i zaciskac nogi do nowego roku :))
smieje sie ze mala chciala sie juz zalapac na prezenty od mikolaja ;)
jednak grzeczna z niej dziewczynka i posluchala mamusi!
uffffffffff

pozdrowienia dla wszystkich!!!! :tak:
no nieźle nieźle córeczka pchała się już na świat. Chciała tak jak braciszek w grudniu sie urodzić może. Ale lepiej niech jeszcze troszke poczeka;) Dobrze że leki zadziałały. Oszczedzaj się i odpoczywaj dużo kicia. Pozdrawiam!

Tusia będzie dobrze zobaczysz... nie martw sie tak:happy:
 
Rany Kicia!!! dobrze że udało się zatrzymać akcje :tak: to malutkiej śpieszy się na świat ;-) ale niech wytrzyma jeszcze trochę :tak: juz do nowego roku niedaleko więc dacie radę! Leż i odpoczywaj jak najwięcej! :tak: Tulam mocno i trzymam kciuki żebyście dotrwały do bezpiecznego terminu :tak:

Dzastina nie czytasz uważnie ;-) już 2 razy pisałam o tym że miałam straszne mdłości z Kacperkiem w ciąży :tak: dziękuje Ci za rady kochana! Jakoś wytrzymam dla naszego dzidziulka! :tak:
 
Też czytałam o lutówce co urodziła w 28 tc.. Taki malutki i bezbronny człowieczek..
Kicia zaciskaj nogi i wypoczywaj Kochana! No to mała chciała na prezent się załapac, no:) Ale niech posiedzi jeszcze.. zdrówka:)
 
Hej babiczki!

@ przed chwilę nadeszła, testowania nie będzie, zreszta tak czułam :) Cykl był krótki (24 dni), zreszta wczesniej po odstawieniu tabletek przez kilka cykli tez tak było.
Teraz już nie bedzie starań na maksa, teraz to będzie LUZ NA MAKSA!!!!! :)
Będzie to będzie, nie to innym razem :)
pozdrawiam serdecznie ! :-)
przykro mi:-(życze aby luzik okazał się sukcesem:tak:
 
witam.;-)
ja po drugiej @,na szczęście nie była już tak bolesna jak piewsza.
kurde coraz bliżej stycznia a mnie nachodzi coraz większy
STRACH I WĄTPLIWOŚCI
i tak serce chce a rozum chyba odmawia.:-(
Tusia będzie dobrze!!!! :tak::tak::tak: strach będzie zawsze! ale mam nadzieje że pragnienie dziecka u Ciebie bedzie większe! tak jak u mnie! Tym razem musi być dobrze i będzie!!! :tak: u mnie i u Ciebie i u wszystkich!!! :tak:

@ przed chwilę nadeszła, testowania nie będzie, zreszta tak czułam :) Cykl był krótki (24 dni), zreszta wczesniej po odstawieniu tabletek przez kilka cykli tez tak było.
Teraz już nie bedzie starań na maksa, teraz to będzie LUZ NA MAKSA!!!!! :)
Będzie to będzie, nie to innym razem :)
Honia przykro mi ale następny cykl przed Tobą! a nuż może sie uda :tak:

u nas już lepiej po tych syropkach, zdecydowanie mu pomaga, choć jeszcze mu spływa do noska i fluczki wyciągamy, nie wiem czy powinnam z Małym na spacery chodzić skoro ma infekcję i taka pogoda na dworze, na razie pozostaje werandowanie, chociaż jutro jedziemy do przychodni na pierwszą wizytę w Poradni Dzieci Zdrowych, a pojutrze do ortopedy na wizytę oraz usg bioderek, także i tak Sebuś bedzie na dworze :tak:
Pyszczku cieszę się że z Sebulkiem już lepiej :tak: trzymam kciuki za wizyty! :tak:

U mnie drugi dzień z rzędu temp 36.5 :sorry: mam nadzieje że w koncu bujnie w dół lub w górę..
A owo ani widu ani słychu :confused2: nic nie czuję nawet jajników
Kinga a może owu u Ciebie jest koło 15d.c. :tak: niedługo pokarzą się 2 kreseczki a wtedy strzelicie sobie piękną fasolkę ;-):tak::-)

Zmykam do domku...do jutra!!!
Buziaki
 
reklama
Hejka
pamiętacie mnie jeszcze, od czasu do czasu zaglądam do was ale jakoś nic nie pisałam
W grudniu mam badania, które coś może wyjaśnią jak moja sytuacja zdrowotna czy pojawi się zielone światełko. Bardzo się boję, że może jeszcze trzeba będzie zaczekać:-(. Wszystko będzie wiadomo w styczniu jak będą wyniki.
Paula25 gratuluję fasolki i spokojnych 9miesięcy
KICIA80 ale najadłaś się strachu, odpoczywaj niech mała siedzi jeszcze w brzuszku do swojego terminu.
Pyszczek twój maluszek taki słodki buziole
Tusia ja też tak mam strach ma wielkie oczy
Staraczki powodzonka
Pozdrowionka dla Wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Do góry