reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam :)
Ja się dzisiaj rano tak źle czułam że zastanawiam się czy już od tego poniedziałku nie iść na L4...jechałam do pracy i tylko się zastanawiałam czy dojadę czy pawia puszczę paw.gif

Kinga, Dzastina i za te które teraz serduszkują trzymam mocno kciuki!!!:tak:

Honia, Pajkaa za Was też trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :tak:

Joanna a jak u Ciebie? serduszkujesz, testujesz?

Maleńka Ty kiedy zaczynasz staranka?

Bershka super że Kubuś taki grzeczny znaczy że podoba mu się w domu i dobrze się w nim czuje :tak::-)

A my wczoraj zamówiliśmy tort i Kacperek sam sobie wybrał tort z pociągiem Tomkiem :-)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej środy! :-)
 
reklama
witam i ja sie z ranka..
bereshko kubus bedzie ladnie ci spac,,,jest w domku wszystko dla niego nowe..teraz ciekawy swiata..moja derya tez spi cale noce..jest grzeczniutka.bereshko daj fotki kubusia proszeeeeeeeeeeeeee..

paula biedulko to uroki ciazy..odpoczywaj ile mozesz jak mozliwe to mykaj na l4

patrysiu sliczny kacik alanka,,

wszystkim starajacym zycze duzo szczescia owocnych przytulanek i by rok zakonczyl sie dwoma kreseczkami na tescikach,,

pyszczku jak sebulek..

gioeska jak kacperek

royanka jak alanek..napisz cos jestescie juz w domku.

pozdrawiam jak jedna bez wyjatku...
 
Witam się i ja z kawką...

U nas pogoda paskudna!!! Szaro i ponuro.... zaczęliśmy już staranka w nocy o 2 hi hi hi... taki spontan nocny :-D:-D:-D

Och Paula przykro mi z powodu mdłości.... ale to takie uroki ciąży... Pij herbatkę imbirową... ponoć pomaga. Ja nie miałam mdłości w ciąży więc nie wiem jak to jest...ale na pewno nic przyjemnego:zawstydzona/y::-( u mnie 8 dc i półmetek do owulacji... A w pierwszej ciąży z synkiem miałaś mdłości???
Moja koleżanka ma 4 dzieci w tym 3 córki i jednego syna... 2 starsze córki są już duże a rok temu trafiły im się bliźniaki... planowali jeszcze jedno dziecko a tu proszę jedno było plus jedno gratis...:-D:-D:-D i też miałam mdłości łącznie z wymiotami porannymi. kazałam jej jeść biszkopty z samego rana... jak tylko się obudziła nie wstawała z łóżka zjadała kilka biszkoptów i mdłości przechodziły... mogą też być herbatniki... spróbuj może coś pomoże:sorry::sorry::sorry:


Pozdrawiam was serdecznie.... Kinga a jak staranka u ciebie???

o i widze że Kubuś już w domku? Super bardzo się cieszę!!!! Razem spędzicie święta..:-D:-D:-):-)
 
witam

Paula uroki ciąży widzisz...jak tylko bedzie to możliwe mykaj na L4:tak: Odpoczywaj duzo.
Dzastina u nas starania baardzo spokojnie bez cisnienia w tym miesiącu. Aż sama sie sobie dziwie. W tym mies były u nas dopiero 3serduszka.

U mnie drugi dzień z rzędu temp 36.5 :sorry: mam nadzieje że w koncu bujnie w dół lub w górę..
A owo ani widu ani słychu :confused2: nic nie czuję nawet jajników


berskha no daj jakies fotki Kubusia:)
Pyszczku, Gosia, Royanka jak tam u was???


Pozdrawiam wszystkie dziewczyny obecne i nieobecne:happy:
 
Hej babeczki! :-)

Ciśnienie na maksa... hmm. W sumie to wcześniej myslalam tak, by postarac sie od kwietnia, żeby mały człowiek urodził sie na poczatku roku 2011, potem jednak odrzuciłam ten pomysł i zaczelismy serduchowac od razu, z myslą o dziecku. Jednak celowo w tej chwili nastawiam się sama na to, by wrzucic na luz... dlatego skupie sie i tak i tak na kwietniu, choc nadal bedziemy sie starac, ale nie za wszelką cenę. Po prostu wyznaczyłam sobie taki czas starania o dziecko (na maksa), choc wczesniej jak sie uda to bedzie super!. To tak, by sie nie dołować :)

W tym cyklu juz nie ma szans, objawów żadnych, jak poprzednio, PMS na maksa. Poza tym zrobiłam sobie test owulacyjny, który w przypadku ciąży wyszedłby przeciez pozytywnie, a tu nic. Tak więc w sobotę będzie @ i nowy cyklik.

pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!! :-D
 
Ładne są te pokoiki Waszych pociech. Damian ma podobny (a te wykładziny "drogowe" to chyba każdy chłopiec ma hihi, Damian też), ale szukam jeszcze jakichś regalików do pokoju, bo niektóre zabawki ułożone są przy ścianie pokoju, zamiast w jakiejś szafce czy regale. Ale gdy coś wpadnie mi w oko, trzeba bedzie nabyc :)
 
Patrysia świetny kącik dla Alanka:tak::-)
A tak po pierwsze to się witam:)
Dawno mnie nie bylo ale nie mam czasu ostatnio na nic.. zawsze coś..grrr.
Ale dziś nigdzie się nie ruszam:-D Wczoraj byłam na szkole rodzenia a dzis mialam robic glukozę ale niedawno z M wstaliśmy i doopa zbita:-D
Także glukoza bedzie jutro:tak:
Trzymam kciuki za testujące, za starające się. I widzę, że Kubuś już w domku:) Super:)
Co tam u Was, opowiadajcie:)
 
Witam :)
Ja się dzisiaj rano tak źle czułam że zastanawiam się czy już od tego poniedziałku nie iść na L4...jechałam do pracy i tylko się zastanawiałam czy dojadę czy pawia puszczę Zobacz załącznik 186952

Kinga, Dzastina i za te które teraz serduszkują trzymam mocno kciuki!!!:tak:

Honia, Pajkaa za Was też trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :tak:

Joanna a jak u Ciebie? serduszkujesz, testujesz?

Maleńka Ty kiedy zaczynasz staranka?

Bershka super że Kubuś taki grzeczny znaczy że podoba mu się w domu i dobrze się w nim czuje :tak::-)

A my wczoraj zamówiliśmy tort i Kacperek sam sobie wybrał tort z pociągiem Tomkiem :-)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej środy! :-)

oj bidulko. Idź do lekarza i jeśli to możliwe na L4 po co się męczyć :tak::tak:
Póki siedzisz w pracy życzę wytrwałości :tak:

Ja wizytę u gina mam w styczniu. Zrobię badania i pójdę już z wynikami żeby nie potrzebnie nie czekać;-) więc w styczniu czegoś się może dowiem......
 
Witajcie :-)

U nas dzisiaj tak szaro i ponuro że chyba na spacer nie pójdziemy :sorry: a wczoraj takie słonko świeciło cały dzień :)

Anufifi hehe co do Wigilii to ja na barszczyk myslę że się skuszę, bo będzie bez grzybów tylko grzybki w uszkach, których niestety już nie skosztuję :sorry: karpia pewnie też nie, śledzi nie, oj co ja będę jadła :eek::-D

Bershka wspaniale że jesteście już w domku, i jak ładnie Kubuś śpi, tylko pozazdrościć :-) nie ma to jak w domu, prawda :) Całusy dla Was

Kiki, Kinga dzięki że pytacie o Sebulka :-) u nas już lepiej po tych syropkach, zdecydowanie mu pomaga, choć jeszcze mu spływa do noska i fluczki wyciągamy, nie wiem czy powinnam z Małym na spacery chodzić skoro ma infekcję i taka pogoda na dworze, na razie pozostaje werandowanie, chociaż jutro jedziemy do przychodni na pierwszą wizytę w Poradni Dzieci Zdrowych, a pojutrze do ortopedy na wizytę oraz usg bioderek, także i tak Sebuś bedzie na dworze :tak:

Honia masz rację teraz wyluzujcie a może wcale nie będzie trzeba czekać do kwietnia tylko wcześniej uda się zaciążyć, czego Ci życzę :tak::-)

Paula ja miałam tak samo z mdłościami, najgorzej było jechac na comiesięczne badania krwi, bo musiałam być na czczo, zawsze mnie M zawoził i całą drogę siedziałam w samochodzie z naszykowaną torebką foliową w rękach, bo w każdej chwili mogłam zwymiotować :eek: mi pomagało jedynie zajadanie głodu, tzn zaraz po przebudzeniu zjedzenie czegoś (natychmiast) bo inaczej była rozmowa z kibelkiem :sorry: chociaż czasem i po śniadaniu była :sorry:

Wszystkie Dziewczynki pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
HEJKA:-)

dziekujemy :-)


Tak, Kubulek wszedzie sie rozg;ada i jest wszystkiego ciekawy :tak:\pierwsza nocka rewelacja ! zasnął ok 21.30 obudził sie o 4.30 spał podobnie jak córeczka Kiki :tak: Nie wiem czy to jednarozwy wybryk czy tak pięknie bede miec :-D

Patrysiu sliczne lozeczko i zaległe zyczonka śle urodzinkowe.
dziękuje:-)bardzo się ciesze że Kubusiek tak miło się zaklimatyzowaco się dziwikońcu jest w swoim domku:-)super ziuska heh oby i mi synek tak spał:-p
Witam :)
Ja się dzisiaj rano tak źle czułam że zastanawiam się czy już od tego poniedziałku nie iść na L4...jechałam do pracy i tylko się zastanawiałam czy dojadę czy pawia puszczę Zobacz załącznik 186952
ajenka aż mi się przypomina jak ja się męczyłam z tymi mdłościami tylko ze mnie bardziej bralo na wieczór i ogólnie tak od obiadowej godziny rano niekiedy także ale nie aż tak źle no chyba że badania na czczo:baffled:
patrysiu sliczny kacik alanka,,

...

Patrysia świetny kącik dla Alanka:tak::-)
dziękuje:-)
 
Do góry