reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bershka- Kochana bardzo sie ciesze i gratuluję Wam powrotu do domku!!!!!!!!
Mam nadzieje ze juz teraz wszystko bedzie dobrze/ cudownie!!!!!!:tak::tak::tak::tak:

buziaki WTORKOWE dla reszty dziewczynek!!!!
 
reklama
WITAM:-)
Patrysiu wszystkiego najlepszego!
U mnie dzisiaj test owu pozytywny.
dziękuje :-)to super:tak:
Patrysiu sto lat kochana!!:tak::-)

Eh.. a ja zabiegana od weekendu i nie mam nawet czasu do Was zaglądac, eh. No ale już od jutra przystopuje bo ile to można. Zmęczona jestem, ide sie połozyc i obejrzę sobie klan a o 18:00 wraca M:-D
dziękuje:-)ty mi się tak nieprzemęczaj;-)

hej Czarodziejko


tak, jesteśmy w domku. Dzisiaj odebraliśmy Kubusia. Dzień pełen wrazen. Padamy z M jak muchy ale jesteśmy przeszczęsliwi ! teraz małe i duze szczescie sobie smacznie śpią :)

Kubuś rozgląda się wokoło. Wszystko dla niego to nowość !! Do kontroli jedziemy 18tego grudnia.

Pozdrawiam dziewczyny i uciekam do łożeczka buzia dla wszystkich
jak się ciesze ze jesteście już w domku:-)
patrysiu sto latek i wszystkiego naj naj naj
dziękuje:-)
Patrysiu ja zaraz po Tobie mam wizyte u gina 18 grudnia :tak: jak po urodzinkach?
hehe to razem czekamy:-)ty mi się także za barszo nieforsuj;-)ps.wiesz ogólnie nie było czasu świętować:baffled:M był w pracy a potem wziął się za sprzątanie przemeblowanie a ja łóżeczko stroiłam i tak zleciał czas do wieczora:sorry:ale za to juz tak wieczorkiem sobie usiedliśmy i tak miło czas ze sobą spędziliśmy:tak:teraz M ma dużo na główie bo chce jak najwięcej w domku porobić przed narodzinami Alanka co mało czasu jest na relaks ale później sobie to wszystko odbijemy;-)

A to kącik Alanka:-)
 
Patrysiu śliczny kącik Alanka :-):-):-)

Ja się właśnie dowiedziałam że moja kuzynka (tzn. żona mojego brata ciotecznego) urodziła dziś w nocy Maję :-):-):-) mają już jedną córeczkę 1,5 roczną Wiktorię :tak: a mówią że trudno trafić w dziewczynkę ;-)
 
Patrysiu śliczny kącik Alanka :-):-):-)

Ja się właśnie dowiedziałam że moja kuzynka (tzn. żona mojego brata ciotecznego) urodziła dziś w nocy Maję :-):-):-) mają już jedną córeczkę 1,5 roczną Wiktorię :tak: a mówią że trudno trafić w dziewczynkę ;-)
dziekuje:-)gratulacje dla kuzynki:-)
 
Bershka cudownie że jesteście już w domku :tak: nie ma to jak rodzina w komplecie:tak:
Kiki super że i Ty wróciłaś. Tak się ładnie wszystko układa na forum.

Paula dziekuję ciut lepiej ale nie dobrze:-:)-:)-( Na szczęscie mam cudownego męża który mnie wspiera.

Patrysia śliczne łóżeczko. Ten rożek taki maleńki na tle całego łóżeczka.... szok:shocked2:

Przepraszam że nie odpiszę wszystkim ale wszystkie mocno pozdrawiam i trzymam kciuki za starające się
 
Patrysiu śliczny kącik Alanka :-):-):-)

Ja się właśnie dowiedziałam że moja kuzynka (tzn. żona mojego brata ciotecznego) urodziła dziś w nocy Maję :-):-):-) mają już jedną córeczkę 1,5 roczną Wiktorię :tak: a mówią że trudno trafić w dziewczynkę ;-)

ja mam sąsiadkę która ma 2 córki a zawsze chciała syna... może to tak przewrotnie natura robi ;-)
 
reklama
Patrysiu śliczny zrobiliście kącik dla Alanka:) ładne łóżeczko:) milutko! :tak:

u mnie test owu nadal negatywny
a temp 36.5
śluz zaczyna robić sie rozciągliwy ale to jeszcze nie to...
 
Do góry