reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam .... w ten paskudny, mokry, zimny dzien...jak dobrze , ze juz w domku......nawet nosa nie chce mi sie wysunac za okno:/
Jak tam u was dziewczyny.....tez tak pakudnie??
maleńka....to chyba jest tak zawsze, ze jest na odwrót:)
dzastina.....ja tez postanaiwm nic nie robiec...raz sie udało to moze i drugi tez;-)
 
reklama
hej dziewczynki

bóle wczorajsze na szczęscie ustały dzisiaj, ale nockę miałam nieciekawą niestety bo tak bolało, ze szok :wściekła/y:nigdy takiego bólu nie miałam. Tempka spadła o 0,2 st. ale i tak wysoko zobaczymy czy @ przylezie jutro albo pojutrze. Z ciekawosci zrobiłam se testa owulacyjnego wyszedł pozytyw :cool2: tez dziwne, ale wytrwale czekam na @ bo jakos testa ciążowego boje sie zrobic
 
Witam .... w ten paskudny, mokry, zimny dzien...jak dobrze , ze juz w domku......nawet nosa nie chce mi sie wysunac za okno:/
Jak tam u was dziewczyny.....tez tak pakudnie??
maleńka....to chyba jest tak zawsze, ze jest na odwrót:)
dzastina.....ja tez postanaiwm nic nie robiec...raz sie udało to moze i drugi tez;-)

mam nadzieję że tutaj każdej się uda mieć wymarzonego dzidziusia wymarzonej płci :tak:

hej dziewczynki

bóle wczorajsze na szczęscie ustały dzisiaj, ale nockę miałam nieciekawą niestety bo tak bolało, ze szok :wściekła/y:nigdy takiego bólu nie miałam. Tempka spadła o 0,2 st. ale i tak wysoko zobaczymy czy @ przylezie jutro albo pojutrze. Z ciekawosci zrobiłam se testa owulacyjnego wyszedł pozytyw :cool2: tez dziwne, ale wytrwale czekam na @ bo jakos testa ciążowego boje sie zrobic

trzymam mocno kciuki :tak:
 
Hej

Samopoczucie po farbowaniu włosów oczywiście o wiele lepsze!

A jeśli chodzi o cykl to... cóż, nie ma sensu już nawet testu robić, tempka spadła o 1,5 stopnia w porównaniu do wczorajszej, PMS na maksa, płaczliwość, nerwowość, jestem niedobra dla męża :( ... Czekam na @ i starania już teraz na luzie kompletnym, a od kwietnia dopiero będzie na maksa ciśnienie ! :)

Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!! ;-)
 
Hej

Samopoczucie po farbowaniu włosów oczywiście o wiele lepsze!

A jeśli chodzi o cykl to... cóż, nie ma sensu już nawet testu robić, tempka spadła o 1,5 stopnia w porównaniu do wczorajszej, PMS na maksa, płaczliwość, nerwowość, jestem niedobra dla męża :( ... Czekam na @ i starania już teraz na luzie kompletnym, a od kwietnia dopiero będzie na maksa ciśnienie ! :)

Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!! ;-)

głowa do góry :tak:mąż na pewno rozumie że to nie zawsze zależne od Ciebie
a dlaczego od kwietnia ciśnienie na max? :szok:
 
Hej

Samopoczucie po farbowaniu włosów oczywiście o wiele lepsze!

A jeśli chodzi o cykl to... cóż, nie ma sensu już nawet testu robić, tempka spadła o 1,5 stopnia w porównaniu do wczorajszej, PMS na maksa, płaczliwość, nerwowość, jestem niedobra dla męża :( ... Czekam na @ i starania już teraz na luzie kompletnym, a od kwietnia dopiero będzie na maksa ciśnienie ! :)

Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!! ;-)
nie ma @ jest nadzieja:tak:
 
Hej

Samopoczucie po farbowaniu włosów oczywiście o wiele lepsze!

A jeśli chodzi o cykl to... cóż, nie ma sensu już nawet testu robić, tempka spadła o 1,5 stopnia w porównaniu do wczorajszej, PMS na maksa, płaczliwość, nerwowość, jestem niedobra dla męża :( ... Czekam na @ i starania już teraz na luzie kompletnym, a od kwietnia dopiero będzie na maksa ciśnienie ! :)

Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Koleżance z forum tez tempka spadła a potem w góre i fasolka poki nie ma @ jest szansa
 
Honia spokojnie....nie ma @ i czekamy na fasolkę! pamietaj że nie wiesz co to jest @ :cool2: be cool
a co to za cisnienie własnie od kwietnia?

miłego wieczorku dziewczyny

berskha
jak Kubulek w domku? :) na pewno szczesliwi jestescie a maluszek podziwia swoj domek, pokoik zabaweczki... :)
 
reklama
dziekujemy :-)

Tak, Kubulek wszedzie sie rozg;ada i jest wszystkiego ciekawy :tak:\pierwsza nocka rewelacja ! zasnął ok 21.30 obudził sie o 4.30 spał podobnie jak córeczka Kiki :tak: Nie wiem czy to jednarozwy wybryk czy tak pięknie bede miec :-D

Patrysiu sliczne lozeczko i zaległe zyczonka śle urodzinkowe.

 
Do góry