reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin!!! Wszystkiego co sobie wymarzysz! :-):tak:


Właśnie Patrysiu wszystkiego najlepszego!!!! Dużo zdrówka i żebyś Alanka donosiła do bezpiecznego terminu!!! :tak::tak::tak:


dziekuje:-)

PYSZCZKU to super ze synusiowi jest lepiej i oby tak dalej:tak:
HONIA wszsytkie będziecie miały swoje fasolki tylko trzeba niekiedy na to czasu:tak:
PAULA super zdjeciecie synka:-)ps.miłej pracy;-)
 
reklama
Patrycja wszystkiego najlepszego!!!:-)



zrobiłam drugi test owulacyjny no i kolejny negatyw puki co :sorry: prawie nic nie widać:confused2:
Mam pytanie do dziewczyn które robiły testy owulacyjne. Czy ten wyrzut LH tz test pozywtywny pojawi sie dopiero jakos przed owu krótko tak? a wczęsniej testy są cały czas negatywne czy może te kreski powinny robić sie coraz ciemniejsze im bliżej owu? bo u mnie puki co dwa bladziochy prawie że nie widoczne.
A myslałam że w 12d.c. owu bede miała... ale chyba nie kurcze nie znam sie:zawstydzona/y::-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patrycja wszystkiego najlepszego!!!:-)



zrobiłam drugi test owulacyjny no i kolejny negatyw puki co :sorry: prawie nic nie widać:confused2:
Mam pytanie do dziewczyn które robiły testy owulacyjne. Czy ten wyrzut LH tz test pozywtywny pojawi sie dopiero jakos przed owu krótko tak? a wczęsniej testy są cały czas negatywne czy może te kreski powinny robić sie coraz ciemniejsze im bliżej owu? bo u mnie puki co dwa bladziochy prawie że nie widoczne.
A myslałam że w 12d.c. owu bede miała... ale chyba nie kurcze nie znam sie:zawstydzona/y::-(
dziekuje:-)co do owulki juz co nieco pisałam tam w grupie mamusiek 2009...;-)ja miałam cykle 26 dniowe a owulke miałam 13 dc tak wiec skoro masz 27 dc to owulka może być 14 dc:tak:
 
Patrycja wszystkiego najlepszego!!!:-)



zrobiłam drugi test owulacyjny no i kolejny negatyw puki co :sorry: prawie nic nie widać:confused2:
Mam pytanie do dziewczyn które robiły testy owulacyjne. Czy ten wyrzut LH tz test pozywtywny pojawi sie dopiero jakos przed owu krótko tak? a wczęsniej testy są cały czas negatywne czy może te kreski powinny robić sie coraz ciemniejsze im bliżej owu? bo u mnie puki co dwa bladziochy prawie że nie widoczne.
A myslałam że w 12d.c. owu bede miała... ale chyba nie kurcze nie znam sie:zawstydzona/y::-(

do czasu kiedy LH nie pojawi się testy wychodzą negatywne, ALE jedna z kresek jest kreską kontrolną i ona ZAWSZE musi być ciemna. Jeśli wychodzi jasna, lub prawie nie widoczna tzn że test jest wadliwy.

aaaa nie koniecznie przy cylku 27-28 dni owulację musisz mieć 12-14 dniu cyklu. Mój cykl trwa 28 dni a owulację mam w 16-17 dniu cyklu
 
Dziekuje wam za pomoc dziewczyny! :)
Zostały mi jeszcze 4 testy w razie czego dokupię jak bedzie potrzeba:sorry:
narazie wychodzą negatywne bo kreska kontrolna jest ciemna a drugiej prawie że nie widać.
 
Gdy na teście owulacyjnym pojawiają się dwie identyczne kreski, oznacza to, że w czasie od 24 do 36 h będzie owulacja. :-)
Spoko, mam wprawę :)
test pozytywny jest wówczas, gdy na tescie sa dwie kreski identycznie zabarwione lub testowa MINIMALNIE bledsza od kontrolnej, ale jednak prawie o takim samym natężeniu kolorystycznym. Gdy na teście występuje druga testowa kreska, lecz słaba, test jest negatywny.
pozdrawiam
 
Łoooooo, ANUFIFI... Ty już naprawdę jesteś silna ! Po tylu niedogodnościach, o ku.rde :/
Żebyś Ty wiedziała, jak bardzo chcę, by Ci się udało!
I Tobie tez Kinga!!
Ech, jak dobrze wkręcić się tu, poznać Was, pogadać.

Kupiłam sobie farbę do włosów, właśnie mam łeb pomalowany :)
A to tak dla zmiany i poprawy humoru, ech... Buźka babki! :-)



Dzieki , ale ja juz przygasłam , straciłam nadzieje ...staram sie pogodzic z sytuacja

Pyszczku dla mnie najgorsze w wigilie po porodzie z Tomusiem było odmówienie sobie barszczu z grzybami :)
 
reklama
Patrysiu wszystkiego najlepszego!

Anufifi, nie trać nadzieii zawsze trzeba ją mieć. Będzie dobrze.

Honia, będzie dobrze, uda się napewno i Tobie.

U mnie dzisiaj test owu pozytywny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry