reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

HONIA.....ja zaraz koncze 18 cykl ....początkowe to był koszmar ...torbiele , cysty , cykle bezowulek . leki . kliniki ...byłam bardzo niecierpliwa i zdołowana...jak juz po 3 miesiącach "RESETU" na tabletkach zaczęłam miec piekne cykle to okazało sie ze mój skurczybyk mięsniak nie pozwala sie zagnieździc fasolce ...3 razy miałam test z blada kreską i bete świadcząca o ciazy ...i doooopa ...@ przychodziła ...teraz czekam do stycznia i ide wyciąc "Gada" ...ale jestem pełna obaw ze cos pójdzie nie tak i wytna mi twam wszystko....
Pisze to po krótce po to żebyś wiedziała ze nikomu tu łatwo nie jest ....sa gorsze i lepsze chwile ...po to tu jestesmy zeby móc o tym pisac i sie wspierać ....
Nie stanowimy tu zamknietego grona , każda dziewczyna pojawiała sie w innym czasie , i powoli wkręcała ...
Wiem ze sie denerwujesz bo jestes przed planowana @ ...ale musisz nabrac dystansu...wiem , że to trudne ...mnie to zajeło 15 cykli...
BĘDZIE DOBRZE...


Tak sobie uświadomiłam ze ja juz naprawde weteranka tu jestem ...i bez perspektyw na zmianę :(:(:(
Dziewczynki całuje was mocno w ten poniedziałkowy zimny dzień ....
 
reklama
Patrysiu - jak sie czujesz??? Mi ten nasz maluch naciska głowką na krocze. Ja nic urwis juz polozony główką do dołu!!!!! Teraz do toalety biegam 100 razy dziennie!!!!
ogólnie dobrze gdyby nie te bóle w kroczu czy skurcze:cool:heh wiem co to za czucie jak maluszek uciska non stop siusiu wystarczy że coś popije a już siusiu się chce:rofl2:a jak ma czkawke to ją czuje nie tylko w brzusiu tylko hehe w pupci mojej tak nisko juz leży:cool2:no a tak fajnie bo i już świątecznie w domku bo już choinka stoi stroiki i balkon co tak miło sie patrzy:-)miałam z M wczoraj łóżeczkiem się zająć ale tyle co do obiadku zdążyliśmy stroić domek a po obiadku już goście byli co dzisiaj się zajmiemy tym:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patrysiu- mam dokladnie to co piszesz z ta czkawka !!!!Czuję ją w kroczu i tyleczku...czyli nasze dzieciaczki podobnie ułozone!!!!
no i to siusianie....uczucie mam jakby mi sie mega dużo chcialo a tu 3 kropelki...!!!!!!
Kochana nie duzo nam juz zostalo co......ale fajnie ze jeszcze zalapiemy sie na wyżereczke swiąteczną i sylwestrowe balety:))))))
 
Patrysiu- mam dokladnie to co piszesz z ta czkawka !!!!Czuję ją w kroczu i tyleczku...czyli nasze dzieciaczki podobnie ułozone!!!!
no i to siusianie....uczucie mam jakby mi sie mega dużo chcialo a tu 3 kropelki...!!!!!!
Kochana nie duzo nam juz zostalo co......ale fajnie ze jeszcze zalapiemy sie na wyżereczke swiąteczną i sylwestrowe balety:))))))
ciekawe czy urodzisz w styczniu czy w lutym:-)hehe ja ci powiem że ja się najem do syta:-Da kiedy masz teraz wizyte bo ja 17 grudnia;-)
 
Po prostu mi smutno... k.urde ! Wiem, nie powinnam być taka niecierpliwa, ale wmawiam sobie, że luzik, nic nie jest tak hop siup, to dopiero drugi cykl starań, ale chciałabym już. Ech, to ten PMS, jeszcze kilka dni do @. Boże, jaka ja jestem niesprawiedliwa, przecież niektórzy starają się wiele miesięcy, lat... i nic..., a ja drugi cykl i już wysiadam. Ech, przepraszam, wstyd mi.
Sorki, to przez to napięcie przedmiesiączkowe. Niby starasz się, seksik ustawiony idealnie pod owulację , a tu d.upa.
Ech, takie tam smutki, płaczliwość mnie dopadła... muszę zjeść cos słodkiego i bedzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie!!!! Do później babki! :-(
Honia ja staram się 3 cykl... a wcześniej staralismy się 8miesiecy i też nic... myślałam że przerwa nam pomoże :sorry:
Słuchaj uda się wam i mi i wszystkim które sie starają. Na pewno sie uda! Bedzie okej zobaczysz tylko potrzeba na to troszke czasu. Wiem że niektóre szybko zachodzą w ciąze i też mi wtedy smutno bo ja jeszcze sie staram a nie wychodzi... ale nie ma co sie dołować tylko walczyć do końca!
Bedziesz sie jeszcze cieszyła ciążą zobaczysz! i ja wiem że też bede sie cieszyła, już niedługo nawet!:tak::-) wierzę w to.
Pozdrawiam cię


Ja juz po kawusi
było miło
ide teraz troche zabawic sie z synkiem:happy:
 
Witajcie :-)

Paula, Ryba, Sylola dokładnie grunt to znaleźć dobrego lekarza :) Sebusiowi chyba już troszkę lepiej, w dzien już prawie w ogóle nie charczy, jeszcze tylko w nocy a raczej nad ranem, gdy mu się znowu w nosku nazbiera, ale mam nadzieję że już niedługo calkiem wydobrzeje! :)

Paula co do Twojego samopoczucia , rozumiem że masz obawy ale kochana tym razem musi być już wszystko dobrze! :tak:

Patrysiu naprawdę cieszę się jak głupia że Sebcio przybiera na wadze na moim mleczku :-D Ale Wam fajnie już macie choinkę :-D My dopiero dzień, lub dwa przed Wigilią ubieramy :)

Patrysiu wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin!!! Wszystkiego co sobie wymarzysz! :-):tak:

Bershka ja bym chętnie obejrzała ten program, jak będziesz wiedziała kiedy będzie emisja, koniecznie daj znać! Bo ja teraz niewiele tv oglądam więc mogę przegapić zapowiedzi

Kinga śliczne zdjęcia z synkiem! :-):tak: a dzięki że pytasz o mojego Sebcia, jest lepiej, ale jeszcze nie całkiem ok, te syropki i masć do nosa mamy stosowac przez 7-10 dni, także jeszcze jest czas na poprawę ;-)

Gosiu no jasne że pamiętamy!!! Dlaczego nic się nie odzywasz, brakuje tu Ciebie i Royannki, ja zaglądam od czasu do czasu :) Gosiu jak tam Kacperek? I jak Ty się miewasz?

Anufifi Całuski ;-)

Czarodziejko masz rację, pogoda barowo - łóżkowa :-D u mnie też, więc może pójdę na drzemkę z Synkiem :) fajnie Wam że w Święta nie musicie sobie niczego ze stołu odmawiać ;-):tak:
 
Łoooooo, ANUFIFI... Ty już naprawdę jesteś silna ! Po tylu niedogodnościach, o ku.rde :/
Żebyś Ty wiedziała, jak bardzo chcę, by Ci się udało!
I Tobie tez Kinga!!
Ech, jak dobrze wkręcić się tu, poznać Was, pogadać.

Kupiłam sobie farbę do włosów, właśnie mam łeb pomalowany :)
A to tak dla zmiany i poprawy humoru, ech... Buźka babki! :-)
 
Właśnie Patrysiu wszystkiego najlepszego!!!! Dużo zdrówka i żebyś Alanka donosiła do bezpiecznego terminu!!! :tak::tak::tak:

roses.gif

 
reklama
Witajcie
odzywam się po długiej przerwie. Mieliśmy pogrzeb i powolutku dochodzę do siebie. Nie miałam głowy do pisania :-( i nadal nie bardzo mam
chyba wszystkiego nie uda mi się nadrobić więc z góry przepraszam jeśli coś pominę i nie złożę np gratulacji. To będzie tylko przeoczenie absolutnie nie zawiść lub inne brzydkie uczucia

miłego dnia kobietki
 
Do góry