reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :)

kr4.jpg

Jakoś dzisiaj nie najlepiej się czuje...​

Bershka dziś wychodzicie do domu 041.gif041.gif041.gif

Royanna jak tam Alanek? lepiej już? też mieliście chyba dzisiaj do domku wyjść? :-)

Kinga fajna fotka pod suwaczkami ;-) :-)​

Pogoda paskudna :confused2:
Mimo to życzę Wam miłego dnia!
Buziaki​
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam.;-)
Nie jeszcze sie nie staram ale wstawiłam,żeby wiedziec ile jeszcze :tak:
Kurcze ale miałam dzisiaj sen,juz mysle,że to może jakieś ostrzeżenie.:-(
nie będe może pisać bo nie chce nikogo straszyć.ale domyslacie sie pewnie.
ale jakoś strasznie to przygasiło moje nadzieje.:-:)sad:
 
Paula dziekuje:) Ty tez maasz fajne zdjecie Kacperka, juz na NK widziałam:) Wy teraz szykujecie sie pewnie do urodzin syneczka co? :happy: to juz w ten weekend! a my za tydzień...
No dziś Berskha zabiera Kubusia do domku! :-):tak: fajnie

Miłego dnia dla wszystkich
do mnie dziś koleżanka przychodzi na kawkę z synkiem
odezwe sie pozniej jak cos :happy:
 
Macie swoją ustaloną grupkę i innych się raczej nie widzi, szkoda. pozdrawiam
pa !! :-(

Ech, po prostu mi smutno... k.urde ! Wiem, nie powinnam być taka niecierpliwa, ale wmawiam sobie, że luzik, nic nie jest tak hop siup, to dopiero drugi cykl starań, ale chciałabym już. Ech, to ten PMS, jeszcze kilka dni do @. Boże, jaka ja jestem niesprawiedliwa, przecież niektórzy starają się wiele miesięcy, lat... i nic..., a ja drugi cykl i już wysiadam. Ech, przepraszam, wstyd mi.
Sorki, to przez to napięcie przedmiesiączkowe. Niby starasz się, seksik ustawiony idealnie pod owulację , a tu d.upa.
Ech, takie tam smutki... muszę zjeść cos słodkiego i bedzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie!!!! Do później babki!
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, nie miałam czasu na bb:zawstydzona/y:

dzisiaj był dzień sprzątania na całego bo w poniedziałek odbieramy Kubusia ze szpitala:-):-):-):-):-):-):-)

na dodatek w poniedziałek z rana będą krecone zdjecia z TVN UWAGA na temat żywienia pozajelitowego domowego bo tak jak wspominiałam TVN jest głownym sponsorem tego oddziału no i mam się ponoć tam coś wypowiadać wiec jak któraś z Was będzie chciała mnie i Kubusia zobaczyć w Tv to zapraszam :-);-). Tak naprawdę pewnie bym się nie zgodziła na udział wprogramie gdyby mnie ktoś inny o to poprosił niż sam docent !! Jemu jestem bardzo wdzieczna za to, ze tak pomógł Kubusiowi, nie miałam odwagi odmówić. Poza tym mam lojalkę podpisaną, ze ja jako dziennikarz nie bede się wypowiadać ani w TV ani w radio :-(ani w gazecie więc nie wiem jakie z tego bede mieć konsekwencje :-( takie właśnie jest to nasze środowisko...no ale moze przymknie mój redaktor na to oko:eek:

zobaczycie na czym to wszystko polega i nie taki straszny diabeł...nie wiem kiedy bedzie emisja ale pewnie wczesniej beda zajawki zapowiadajace temat programu w tygodniu
witaj:-)suuuper dzisiaj Kubusiek bedzie w domciu:-Dbede ogladać na pewno ten program:tak:
ja z synkiem


Pozdrawiam!!!!!!!:happy:
ale super ma bombom:-)super fotki:-)

hej laseczki!Pamietacie mnie jeszcze?nie mam netu od wtorku i do konca nastepnego nie bede miec niestety:-(pozdrawiam Was goraco:-)buziaki
pewnie że pamietamy:-)buziaki dla synka:-)
Patrysia super masz avatarek!!!!!!:-)

Patrysiu tak avatarek cudny! :-)


dziękuje:-)ps.KINGA także masz super zdjęcie Filipka tak światecznie:-)
 
Macie swoją ustaloną grupkę i innych się raczej nie widzi, szkoda. pozdrawiam
pa !! :-(
Honia no coś Ty, nikt tu nie jest pomijany na pewno. :no: Przecież wiadomo że 3mamy za siebie kciuki na wzajem! :tak: A czemu tak napisałaś? masz jakiś problem? jak tak to pisz śmiało... i nie myśl tak że cię nikt nie zauważa! bo to nie prawda.
Pozdrawiam!

Ja juz gotowa, zaraz koleżanka przychodzi...
Patrysia ;-)
 
A jeśli chodzi o test planowanie płci to czytałam, że masz jeszcze 6-7 h czasu starania się o dziewczynkę przy uzyskaniu testu pozytywnego, potem koniec seksiku, chyba, że na chłopca, to serduszkujesz ile chcesz.
u nas właśnie tak bedzie prawdopodobnie.. :tak:
Ciekawa jestem jaka dziś wyjdzie mi ta kreska na tescie :sorry:
Honia a Ty za 4dni testujesz! jak samopoczucie i przeczucia??????
 
Po prostu mi smutno... k.urde ! Wiem, nie powinnam być taka niecierpliwa, ale wmawiam sobie, że luzik, nic nie jest tak hop siup, to dopiero drugi cykl starań, ale chciałabym już. Ech, to ten PMS, jeszcze kilka dni do @. Boże, jaka ja jestem niesprawiedliwa, przecież niektórzy starają się wiele miesięcy, lat... i nic..., a ja drugi cykl i już wysiadam. Ech, przepraszam, wstyd mi.
Sorki, to przez to napięcie przedmiesiączkowe. Niby starasz się, seksik ustawiony idealnie pod owulację , a tu d.upa.
Ech, takie tam smutki, płaczliwość mnie dopadła... muszę zjeść cos słodkiego i bedzie lepiej. Pozdrawiam serdecznie!!!! Do później babki! :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Baboszki Kokoszki
i ja docieram do Was z kawką
kawa_w_pracy1.jpg

Ale u nas dzis pogoda!!!!!
Barowo- łóżkowa..ja nic!!!!
Mam nadzieję ze mąż odbierze synka z przedszkola bo mi sie nie chce nosa wyściubiać z domu!!!!!

Kinga- fajne foteczki z synkiem!!!!!
Bershka- odezwij sie...dzis odebraliście Kubusia ze szpitala?????
Gie-Osko koniecznie daj znac jak sie miewacie...jak juz bedziesz miala necik!!!!
Honia- a co to za smutaski????
Patrysiu - jak sie czujesz??? Mi ten nasz maluch naciska głowką na krocze. Ja nic urwis juz polozony główką do dołu!!!!! Teraz do toalety biegam 100 razy dziennie!!!!
kiki- jak sie czujesz???
Paula- a ile zamierzasz pracowac w ciązy???
 
Ostatnia edycja:
Do góry