reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka

U nas Filipek też zadowolony z prezentów bardzo:) Była u nas rodzinka babcie dziadkowie i ciotka z wujem:)
My teraz po obiedzie odpoczywamy.

Wszystkim wam życzę miłej niedzieli
ciesze sie ze u was dobrze dziewczyny:)


Pozdrawiam!!!!!!!:happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kinga super fotki :tak: widzę że u fryzjera byłaś...świetnie wyglądasz :tak: no i Filipek zadowolony z prezentów :-)
Dziekuje Paulina :happy:
a u was na pewno też synek zadowolony z prezentów!:tak:
Czytałam że nie męczą cie mocno objawy ciążowe to dobrze:happy: czekam razem z tobą na wasze pierwsze usg! :tak:


U mnie dziś mija 10d.c. zrobiłam dziś pierwszy test owulacyjny. Kreseczka słabo widoczna jeszcze, zobaczymy jak bedzie jutro.
 
Cześć dziewczyny !! Wszystkiego mikołajkowego Wam dziś życzę !!!

Odnośnie mojego cyklu obecnego: już na bank jestem pewna, że ten cykl jest podobny do ostatniego. Jest identyczny :)
ZERO objawów ciążowych, proszę, nie piszcie, że za wcześnie albo każda ciaża jest inna itp., ponieważ znam siebie bardzo dobrze i wiem, ze na tym etapie cycki dawałyby mi już znać o tym, że jest fasolinda :)
Czuję się dokładnie tak jak zwykle przed @ i wszystko na to wskazuje.

Pozdrawiam, buziaczki!
:)
 
I ja się witam mikołajkowo!

Synuś mój szczęśliwy bo Mikołaj przyszedł nie tylko do nas do domu, ale i do dziadków więc prezentów co nie miara.

Bershka, fajnie, że już w domku będziecie, ja też chętnie obejrzę ten program.

Kinga, super foteczki.

Paula, na pewno wszystko jest w porządku, wierzę, że bardzo się boisz i to całkiem zrozumiałe ale myśl pozytywnie.

U mnie dzisiaj 26 dc i na teście owu druga kreseczka jest tylko odrobinkę jaśniejsza od testowej więc chyba już niedługo co? Nie znam się na tym kompletnie bo to mój pierwszy cykl w życiu z tymi testami.
 
hej laseczki!Pamietacie mnie jeszcze?nie mam netu od wtorku i do konca nastepnego nie bede miec niestety:-(pozdrawiam Was goraco:-)buziaki
 
ryba30 u mnie to też pierwszy cykl z testami owulacyjnymi i ekspertem w interpretacji ich nie jestem :sorry: serduszkujemy do dnia gdy test wyjdzie całkiem pozytywnie.
Gosiu witaj kochana jesne że pamiętamy i tesknimy za wami! jak synus?
Berskha ciesze sie bardzo że już lada chwila bedziecie mieli Kubusia w domku!!:tak::happy:
Pyszczek jak Sebulek sie miewa? super że tak ładnie wam przybiera!
Patrysia super masz avatarek!!!!!!:-)
Sylola 3mam kciuki za staranka! :happy:
Dzastina czekamy na te foteczki!:tak::-)
tusia26 widzę cykl rozpoczęty:happy: powodzenia zycze
kiki jak było na basenie? :) jak ja zazdroszcze... u nas w iławie nie ma ale juz trwa budowa na szczescie i mają otworzyć u nas basen we wrzesniu2010.


No a ja narazie znikam
czas na serduszko! :tak::-):cool2:
 
reklama
Kinga owocnych przytulanek :tak:;-):-) trzymam kciuki!

Ryba, Sylola Wam też życzę powodzenia!!! :tak::-)

Tusia widzę nowy suwaczek! super! :-)

Patrysiu tak avatarek cudny! :-)

Ja wieczorem byłam w kościele i to mi dodało sił i nadziei że wszystko będzie dobrze!!!! :tak:

Weekend się kończy a jutro do pracy :-( jak mi się nie chce :no: ale muszę wytrzymać jeszcze 2 tygodnie! :tak:

Buziaczki dla Was dziewczynki!
Do jutra!

 
Do góry