reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki...

Ja dopiero co siadłam.... jutro Mikołajki to trzeba było prezenty porobić.... teraz też pije kawek, Czarek słodko śpi a ja zaraz biorę się za sprzątanie....wczoraj tak mnie bolał jajnik że płakałam z bólu wieczorem.... ale wzięłam ciepłą kąpiel i położyłam się spać...oglądałam film i zasnęłam....dziś od rana latałam za słodyczami i zabawkami...Dobra uciekam...wpadnę później:-):-):-)
 
reklama
A mój synek już wczoraj wieczorem dostał prezent od chrzestnej bo w niedziele nie będzie mogła wpaść co synek juz dzisiaj sie zajada:-Da jutro M jeszcze przed przygotowaniami czyli strojeniem łóżeczka rozkładaniem pojedzie na zakupy za prezentem bo nie ma jak jechac a ja wiadomo ale to nic tak czy siak synek dostanie prezencik:tak:
au mnie dzis negatywny wynik:wściekła/y::-:)wściekła/y::-((25 dc nie wiem czy miec jeszcze nadzieje)
tak mi przykro:-(a powiedz kiedy @ powinna przyjść jak długie masz cykle bo może za szybko zrobiłaś:sorry:
 
Witajcie :-)

Kiki współczuję tego co przeszłaś, ale teraz już musi być tylko lepiej :tak: tulam mocno :)

Sylwia bardzo się cieszę z powodu Twojego zielonego światełka :))) teraz tylko czekać na dwie kreseczki, to już niedługo! :tak::-) Powodzenia!

Dzastina super prezent od Męża :-D;-)

Paula położna w sumie nic nowego nie wymyśliła ALE byliśmy wczoraj z Sebusiem u innego pediatry, prywatnie, przynajmniej facet konkretny, od razu zauważył że gardło Małego czerwone, dokłądnie go osłuchał, obejrzał z każdej strony, uszy, oczy, słuchał tego charczenia, dokładnie wypytał co i jak mu jest, no i okazało się że ma infekcję nosa i gardła, sapka to nie jest, ani zapalenie płuc na szczęście, bo nie ma gorączki, osłuchowo czysto, ładnie je i śpi. Także dostaliśmy dwa syropy plus maść do pędzlowania noska, do tego zalecone częste oklepywanie plecków żeby wydzielina łatwiej spływała i odsysanie glutków aspiratorem. W razie gorączki mamy czopki oraz receptę na antybiotyk, ale nie wykupiliśmy jeszcze bo na razie mamy te syropki podawać przez 7-10 dni i jesli będzie poprawa to obędzie się bez silniejszych leków. Do szpitala tez nam powiedział pediatra w jakim wypadku jechać, ale nie ma takiej potrzeby i wierzę że nie będzie :) Z wizyty wyszliśmy zadowoleni, kamien z serca że Sebusiowi nie jest nic powaznego, a tę infekcję myślę że uda nam się w domu pokonać :tak: Fakt 60 zł za wizytę, ale dziecko osłuchane i wybadane z każdej strony, nam wszystko wytłumaczono dokładnie, w razie potrzeby w każdej chwili mamy z lekarzem kontakt telefoniczny, nie to co w przychodni gdzie lekarka nawet nie raczyła do gardła zajrzeć i przez cały czas nic się prawie nie odzywała, a poza tym zapisała lek którego nie nalezy podawać tak małym dzieciom, przeczytałam to w ulotce i nie dawałam na szczęście, wczoraj jak powiedziałam temu lekarzowi to zdziwił się że w ogóle taki lek zapisała i powiedział że dobrze że nie dawałam :)

Także tyle u nas, aha i bardzo wazne dla mnie - Sebuś wazy już 4200 g! :-) Gdy wychodziliśmy ze szpitala ważył 3350, więc jest to dla mnie wyznacznikiem że moje mleko jednak jest dobre, służy mu i przybiera na wadze! :-) Cieszę się jak dziecko..

Miłego dnia wszystkim ! Pozdrowionka :)
 
U nas okej, sprzątałam trochę bo jutro wiadomo Mikołajki gościnka rodzinka zjedzie.
Zaraz jedziemy do Mc donalda na obiad, taki wypad specjalnie dla Filipa bo sam zaproponował że chciałby pojechać:)

Miłego popołudnia życzę wszystkim wam:)
Pozdrawiam ciepło.
 
A ja popijam Anatolka ;-)
zaraz ide M pomóc obiad robić :tak:

Pyszczku grut to znaleść dobrego lekarza :tak: cieszę się że na takiego trafiliście! :tak: teraz Sebuś napewno szybko wyzdrowieje :tak: a Wy jesteście spokojniejsi i w razie co macie stały kontakt z lekarzem :tak: to bardzo ważne! życzę Sebusiowi dużo zdrówka!!!! :tak: Ściskam!

Olcia przykro mi :-( ale póki @ nie ma jeszcze nic nie jest przesądzone!

Kinga miłego wypadu do McDonalda :-) Filipek napewno będzie szczęśliwy :tak:

Buziaki~!!!
 
Pyszczku dobrze, że trafiliście na dobrego lekarza. Ja pamiętam, że jak mój Filip był malutki to też nie za bardzo byłam zadowolona z lekarza w przychodni i też udało nam się trafić na super lekarkę prywatnie. Z tym, że Fifi miał zapalenie oskrzeli, ale tak fajnie nas pokierowała, że nie doszło do zapalenia płuc chociaż na wszelki wypadek skierowała nas do pulmonologa-alergologa (oczywiście też prywatnie) i również byliśmy bardzo zadowoleni, porobiła mu badania m.in. czy nie ma alergii na mleko krowie (był już na sztucznym) i dzięki temu uniknęliśmy leżenia w szpitalu.

Patrysiu, to już fajnie nastrojowo u Was będzie.
Kiki, dużo przeszłaś, ale już będzie tylko lepiej.

A ja nie mam jeszcze prezentu na Mikołajki dla mojego synka, ale pojadę po obiedzie do sklepu i coś malutkiego skromnego mu znajdę, pewnie jakieś autko.

Olcia, jak długie masz cykle?

Ja dzisiaj po wizycie u gina wyszłam w lepszym nastroju, bo pomimo tego, że to mój 25 dc owu jeszcze nie było, jest pęcherzyk i ma 18 mm, także wg gina za ok. 3-4 dni powinna być owu. A już byłam pewna, że cykl będzie bezowulacyjny. Prawdopodobnie po poronieniu cykle jeszcze nie wróciły do normy, ale najważniejsze, że pęcherzyk rośnie.
No i dowiedziałam się, że na dziewczynkę jest 48% szansy jak się serdu****e w owulkę.
 
reklama
Witam

Olcia napisz włąsnie jak długie masz cykle? No i skoro @ nie było to szansa jest cały czas!

Pyszczku to bardzo ważne, że trafiliscie z Sebusiem do dobrego lekarza!!! Sami przechodzilismy podobne sytuacje tylko my do dobrej lekarki trafiliśmy za poźno, wczesniej skonczyło sie pobytem w szpiatlu :-( - także trzymam kciukasy za szybki powrót do zdrówka Sebusia!

Pajka a kiedy u Ciebie powinna być @? Kurcze bo może się uda tym razem.... takie masz dziwne te objawy.

Ryba30 no to serduszkujcie, serduszkujcie a my tu kciukasy trzymamy!!!!

Patrysia86 ale masz świetne zdjecie z brzucholkiem super!!!!!!!!!!!

Ja porobiłam przez 2 dni testy owulacyjne. Jeszcze nic sie nie dzieje ale co tam staranka zaczęte.... hmmm taka jestem ciekawa co to bedzie ;-)
 
Do góry