reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Oj dziewczynki bardzo bym chciała :tak: ale zobaczymy w niedziele, póki co mogą to również być objawy przed @ :confused2:
a teraz tak mnie coś kole z lewej strony brzucha że ledwo mogę siedzieć :eek:

Czarodziejko dobrze słyszeć że dobrze się czujesz i że synuś juz wyzdrowiał :-)
 
reklama
Hej maleńka, dotychczas testowałam raz dziennie, a od przedwczzoraj dwa razy, wczoraj jednak zrobiłam test owu dopiero po 16, kreska troche bledsza od kontrolnej, ale poniewaz po 20 straznie kłuł mnie prawy jajnik, nie wytrzymałam i zrobilam znowu i dopiero wtedy była gruba na maksa krecha testowa! Dzis zrobiłam też, właśnie przed chwilą i znowu obie krechy są grube... Nie wiem, czemu.
 
Hej maleńka, dotychczas testowałam raz dziennie, a od przedwczzoraj dwa razy, wczoraj jednak zrobiłam test owu dopiero po 16, kreska troche bledsza od kontrolnej, ale poniewaz po 20 straznie kłuł mnie prawy jajnik, nie wytrzymałam i zrobilam znowu i dopiero wtedy była gruba na maksa krecha testowa! Dzis zrobiłam też, właśnie przed chwilą i znowu obie krechy są grube... Nie wiem, czemu.

test pozytywny jest do momentu az przestanie być wydzielany hormon LH

jednak dziwne mi się wydaje jedno

ból owulacyjny z tego co wiem występuje w momencie uwalniania jajeczka (u mnie tak jest i tak czytalamm zresztą sama nazwa "ból owulacyjny" mówi sama za siebie) a test pozytywny powinien być w momencie rozpoczęcia wydzielania LH 24-48h przed owulacją. Ten hormon LH powoduje uwolnienie jajeczka. tak więc dlaczego u Ciebie pierw owulacyjny ból a potem pozytywny test??
Robisz też pomiar PCT lub obserwacje śluzu??
 
reklama
Do góry