reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sylola witaj w gronie staraczek :-) życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za pierwsze staranka! :tak:

Joanna nie czytaj....pisz co u Ciebie??? jak samopoczucie?

Halo dziewczynki gdzie jesteście????
 
reklama
Witam

Depresja mnie dopada juz na dobre teraz....
napisze krótko co u mnie, samopoczucie średnie. Czuje że lada dzień eksploduje jak wulkan i pewnie to @ mnie nawiedzi.
Zazdroszczę dziewczynom które mają przeczucia i dobre myśli co do testowania. Np Ty Paula widzę że chyba wiesz że sie udało z tego co piszesz, gdzieś tam na innym forum dziewczyny też pisały że są dobrej mysli że mają obiecujące objawy a tu nagle @ i smutek. Mowię nie nakręcac się bo to nie warto i potem tylko gorzej jest. Ja wolę nie zauważać żadnych objawów i potem być ewentualnie miło zaskoczona niż nie miło.
No ale są różni ludzie i różnie kobiety to przechodzą.
Ja osobiście wogóle nie czuje się ciążowo i tyle.

Życzę staraającym się szybkiego zafasolkowania. Mi chyba przyjdzie jeszcze poczekać na ten cud. Może i nie zasłużyłam trudno.
Sylola witaj w staraczkach i życzę powodzenia w nowym cyklu, kiedy testujesz w grudniu? to zapisze w tabeli.

Joannna a ty jak sie czujesz? teraz też testujesz lada dzień! powodzenia!

Pozdrawiam was wszystkich
i wracał do łóżka...
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Dziewczyny czy kąpiąc malucha w Oilatum mozna normalnie używać mydełka lub płynu do mycia ciała i włosów? Bo położne mówiły że dodając Oilatum do kąpieli nie trzba już potem ciałka natłuszczać, ale myć normalnie trzeba mydełkiem lub płynem?
ja używałam głównie Emolium(to jest to samo co Oilatum tylko inna firma)i nie używałam dodatkowo mydełek bo właśnie te emolienty maja zasade aby skóre nawilzyć umyć i w pewny sposób zmocnić itp.jedynie kupiłam z tej samej firmy czyli Emolium szampon dodatkowo i tylko to używałam tzn.płyn i szampon to wszystko:tak:
A ja się dzisiaj dowiedziałam że zginął mój wujek tj. brat mojej babci :-( samochód go zabił :-( to byl już stary schorowany człowiek ale zawsze to smutne jak ktoś odchodzi :-(
tak mi przykro również składam kondolencje:-(
Zobacz załącznik 183687
przedstawiam Wam kochane e-cioteczki moje malenstwo:-)
cudowny maluszek:-)jak słodko nóżki w górze i leży sobie jak w kołysce:-)niech zdrowo rośnie:tak:
 
Kinga tulam hug.gifhug.gifhug.gif oby samopoczucie Ci się poleprzyło:tak: bo naprawde nie masz jeszcze czym się martwić a do tego masz synka męża jesteście zdrowi a to najważniejsze!!! :tak:
ja niczego nie przeczuwam poprostu mam wielką nadzieje a to jest różnica ;-) a jeśli się nie uda to rozczarowanie i tak i tak będzie....trzeba będzie zacząć nowy cykl i nowe staranka!
Wkońcu wszystkim nam się uda...zobaczycie!!!! :tak::tak::tak:

Patrysiu dziękuje....
 
Pajka co Ty sie załamujesz kobieto? przecież plemniki wytrzymują w ciele kobiety do 5dni! wiec jak mają wytrzymać to wytrzymają! :)) a ty zaraz że nic z tego, po co tak mowisz? oj ojj
A nawet jak sie nie uda to bedzie kolejny cykl, ja może do ciebie dołączę i bedziemy razem starały się zostać mamą sylwestrową;)) ale puki co to nie trać nadziei i czekaj. Ja też czekam..


Jeju co za popołudnie paskudne. Jak Tylko teście wyszli to sie zaczął koszmar.... wogóle to brak słów wściekłość na maksa, kłótnia z mężem, syn rozlał sok na dywan, ryk bo mama paznokcie opcieła i potem mąż na mnie wsiadł że to był najgorszy pomysł na wieczór, no poprostu myślałam że wyjdę z siebie
Wkurw jak rzadko kiedy.:wściekła/y:
Ide spac, czas ochłonąć

dzień faktycznie nie ciekawy ale głowa do góry:tak: dziś musi być lepiej:tak:
nie przekreślaj tego miesiąca i staranek, może akurat się udało ??? Poczekaj na @ a jak przyjdzie to wtedy troszkę się posmuć (nie więcej niż pół godzinki):tak: wejdź na forum a dziewczyny na pewno Ciebie zdopingują do walki :tak: ja też się postaram:zawstydzona/y::sorry: tylko ja nie mam żadnego doświadczenia:-p:-(

Zobacz załącznik 183687
przedstawiam Wam kochane e-cioteczki moje malenstwo:-)

miło nam maleństwo Ciebie poznać :) rośnij zdrowo:tak:

Zobacz załącznik 183734

Witam :-) ja już po kawce dzisiaj byłam u koleżanki :-)

U mnie samopoczucie dobre :tak: jeszcze jutro i będzie weekend więc będzie jeszcze lepiej :tak: a w niedzielę testowanie....jakoś za dużą mam nadzieje na 2 kreseczki i obawiam się że przez to nic z tego nie będzie :-( miałam sie nie nastawiać a sie nastawiłam i jak @ przyjdzie będzie mi b.smutno :-(
no ale co ma być to będzie, wkońcu się uda jak nie teraz to innym razem :tak:




Paula a można wiedzieć gdzie pracujesz?? Fajnie tak dzionek od kawki z koleżankami zacząć i móc wejść na forum w pracy:tak::tak::tak:;-);-);-) musi być fajnie tam u Was;-);-) Trzymam oczywiście kciuki za ten cykl starań- oby był owocny:tak::rofl2:


Wszystkim życzę miłego dnia :tak::tak:

Pyszczku , Gosiu co u Was?? Jeszcze jedna nowa mamusia była co synka urodziła ale za chiny nie pamiętam loginu :zawstydzona/y:
 
Paula a można wiedzieć gdzie pracujesz?? Fajnie tak dzionek od kawki z koleżankami zacząć i móc wejść na forum w pracy:tak::tak::tak:;-);-);-) musi być fajnie tam u Was;-);-) Trzymam oczywiście kciuki za ten cykl starań- oby był owocny:tak::rofl2:
Maleńka dziękuje :-) a pracuje w urzędzie :rofl2: tak wogóle to nie można korzystać z internetu w celach prywatnych ale jak nikt nie widzi...;-) a robota i tak i tak musi być zrobiona więc jakoś to sobie wszystko rozkładam że mam czas na prace i na forum :tak:
ta trzecia mamuśka to Royanna :tak: i dawno do nas nie zaglądała :-(

Royannko co u Ciebie? jak Alanek?
 
Ostatnia edycja:
Witam

Depresja mnie dopada juz na dobre teraz....
napisze krótko co u mnie, samopoczucie średnie. Czuje że lada dzień eksploduje jak wulkan i pewnie to @ mnie nawiedzi.
Zazdroszczę dziewczynom które mają przeczucia i dobre myśli co do testowania. Np Ty Paula widzę że chyba wiesz że sie udało z tego co piszesz, gdzieś tam na innym forum dziewczyny też pisały że są dobrej mysli że mają obiecujące objawy a tu nagle @ i smutek. Mowię nie nakręcac się bo to nie warto i potem tylko gorzej jest. Ja wolę nie zauważać żadnych objawów i potem być ewentualnie miło zaskoczona niż nie miło.
No ale są różni ludzie i różnie kobiety to przechodzą.
Ja osobiście wogóle nie czuje się ciążowo i tyle. ]
Tej Kinga!
Zasłużyłaś na pewno na dzidzię, jesteś super-babką przecież! Kazdy kto pragnie dziecka i chce dac mu wszystko, zasluguje na nie! Jestes dobrą kobietą, da się to wywnioskować po tym, co piszesz :)
Ja tez ostatnio nie miałam zadnych objawów i dzidzi nie było, a teraz jest nowy cykl, a zarazem owulka, która nadeszla tak szybko jak wicher jakis !!!!! :)
Zreszta tak jak pisałas wczesniej , nie kazda kobitka ma objawy ciążowe, a w ciaży jest :)
Pozyjemy zobaczymy ! Czas szybko leci i ani sie obejrzysz a będziesz targac swój wielki brzuch na taczce hihi :)
Buźka dla wszystkich !!!!!!!!
 
Maleńka dziękuje :-) a pracuje w Urzędzie Patentowym :rofl2: tak wogóle to nie można korzystać z internetu w celach prywatnych ale jak nikt nie widzi...;-) a robota i tak i tak musi być zrobiona więc jakoś to sobie wszystko rozkładam że mam czas na prace i na forum :tak:
ta trzecia mamuśka to Royanna :tak: i dawno do nas nie zaglądała :-(

Royannko co u Ciebie? jak Alanek?

Właśnie Royanna !! nie mogłam sobie przypomnieć, chyba od porodu nie zaglądała prawda??

Fajna masz :tak:tak sobie myślałam że może w jakiejś państwowej robisz :tak: Bo moja mama pracuje na Uniwersytecie i czasem jak tam wpadam to widzę że mają w miarę luz i fajną atmosferę, chociaż tak jak piszesz zrobione musi być :tak::tak:
 
i ja sie dołącze do słów pocieszeń dla Kingi.
Kinga głowa do góry uda się w końcu się uda i to pewnie wtedy kiedy będziesz się tego najmniej spodziewała. Kinga ten tekst że pewnie nie zasługujesz był okropny!!!!! Jak możesz nie zasługiwać?, jak mogło Ci coś takiego przyjść do głowy.

Nie zasługują tacy ludzie "Po prostu go nie kochała"- Onet.pl - Wiadomości -25.11.2009
a my tu wszystkie zasługujemy!!!!!

Przeczytałam i jestem w szoku:-:)-:)-:)-:)-(jak można!!
nie do wiary :-:)-(
 
reklama
i ja sie dołącze do słów pocieszeń dla Kingi.
Kinga głowa do góry uda się w końcu się uda i to pewnie wtedy kiedy będziesz się tego najmniej spodziewała. Kinga ten tekst że pewnie nie zasługujesz był okropny!!!!! Jak możesz nie zasługiwać?, jak mogło Ci coś takiego przyjść do głowy.

Nie zasługują tacy ludzie "Po prostu go nie kochała"- Onet.pl - Wiadomości -25.11.2009
a my tu wszystkie zasługujemy!!!!!



chyba nie jestem normalna , bo jak czytam o takich rzeczach to mam ochotę znęcać sie nad taka idiotką ...zadawać jej ból ...duzo bólu i przychodza mi do głowy najgorsze tortury....
chyba byłabym zdolna do najgorszego
uryczałam sie ...nie mogę sobie wyobrazic nawet tego cierpienia dziecka....
 
Do góry